Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PaPo 1 Lewy 2 Lewy 3 Lewy 4 Lewy
0
@lucca87 tak, bo my mamy luźne 100 mln na Diaza i Lobotke
0
@Beztroskii oczywiście, natomiast to, że Gundo robi 4 straty w 20 minut nie oznacza, że to samo zrobi w meczu o stawkę. Dla młodych pre sezon to wielka szansa na pokazanie się (która większość wykorzystała) a dla zawodników podstawowego składu to spotkania o nic i jedyne co ich obchodzi to brak kontuzji.
Ja jestem za wprowadzaniem młodych ale sporo osób tutaj pisało o wywalaniu De Jonga bo mamy Casado i Bernala, wywalić Lewego bo jest Pau Victor. Nie można wrzucać do pierwszego składu Bernala i Pau Victora po 3 dobrych meczach towarzyskich. Im trzeba dać czas. (Casado raczej musi zagrać z Valencią bo nie ma alternatyw. Jedyną jest Christensen ale wtedy na śo mamy Lengleta, więc raczej bez sensu)
Nie mam nic przeciwko dawania szans tym młodym, ale jak już pisałem oni powinni wchodzić na jakieś końcówki (10-15 minut) przy wynikach np. 2:0 3:1 itp. Takie wpychanie do podstawy bo jest młody i fajnie zagrał w towarzyskim nie przyniesie ani wyników klubu ani prawdopodobnie rozwoju tych piłkarzy. Jest spora szansa, że w takiej sytuacji siadła by im głowa.
2
Ale mam flashbacki z PSG gdzie też walnął bez sensu zza pola karnego a mógł podać do Ferrana, Gundo albo Felixa na sam na sam.
0
@kulka aktualnie pewnie śpi, ewentualnie je śniadanie
2
@DamianBarcaCule trofea czyli np. wygrany pierwszy mecz ligowy. Zrobimy puchar dla Flicka
8
Czy wczorajszy mecz wybił wam z głowy idiotyczne pomysły o wychodzeniu na Valencię Bernalem, Casado i Pau Victorem? Fajnie, że mamy młodych ale oni potrzebują czasu na wejście do drużyny. Nie możemy grać połową składu poniżej 20 lat jeśli chcemy walczyć o trofea
1
@Fake69 ale przecież na Valencię wychodzimy z Casado Bernalem i Pau Victorem co nie? Niesamowite to jest jak ludzie takich chłopaków wrzucają do podstawy po dobrych meczach towarzyskich. Wczorajszy mecz idealnie to wszystko wyjaśnił. Casado trochę jeździec bez głowy, Bernal zawalił gola, Pau Victor zmarnował 2 setki
2
@pepo_barcarzadzi u nas to standard. Zagrasz kilka słabych meczów i już jesteś do wywalania, bo nikt nie pamięta o tym co było pół roku temu. To samo było z Kounde grał słabo na początku sezonu - do sprzedania
Potem zaczął grać dobrze - Kounde szef, nasz najlepszy obrońca itp
1
@Damian_Balde ciekawe za co
4
Nie ogarniam z czego bierze się ta nagonka na Ter Stegena. Po co wy go chcecie sprzedawać, skoro na nikogo lepszego nas i tak nie będzie stać
0
Wie ktoś co się dzieje z De Jongiem? Kiedy wraca? Przecież mówiło się nawet o powrocie na euro, a od euro już 2 miesiące minęły i nic.
1
@TheNekro94 jak już pisałem, Sergi Roberto. To się po prostu musi udać
1
@Messibestplayerintheworld ale my nie mamy Messiego
1
@sidi12843 to nie wiem czy na mecz z Valencią zdążymy
0
@graco14 oczywiście, że jest
0
@ObiektywnyKibic121 ale za to nic nie strzelimy
0
@michasfcb89 co ty gadasz? Flick out
0
@Rhaan Frankie to wraca od 2 miesięcy
0
@A4ron z Realem w klasyku w pucharze króla było 4:0 z dwa lata temu
0
@Michael24 pucharze Gampera za rok
1
Koncz ten sezon. Ja chcę nowy! Xavi przyjdzie i poukłada
0
@okiemtypera_lucaxx95 a Flick to co?
1
@adamek20151 czy to Sergi Roberto?
0
@MalanFCB mam nadzieję, że pokazał jak daleko można zajechać na samych juniorach, bo jak ludzie chcą grać Bernalem, Casado i Pau Victorem w 1 składzie to naprawdę, ręce same składają się do oklasków
4
@Pawel13sz Luuk De Jong.
0
@Pawel13sz no to elegancko
0
japier**** Gundo się chyba połamał
0
@LukaszFan no to pójdzie od jutra do września na szybkie szkolenie do ligi katarskiej i nie widzę przeszkód.
@Guess dla mnie też
@ObiektywnyKibic121 myślę, że jak zobaczy naszego polskiego wirtuoza, to go popier**** przebierze się i stwierdzi, że na napastniku jeszcze nie próbował
2
@Sinirsey ale za to w lidze będzie 3 miejsce