0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kejdzi fatalnie wyglądają nasze sztafety

0

@matirix20 w Polsce 27 531
źródło: tak mi się napisało

1

@LjakRoberciik jeśli wygra będzie beka bo wygrała z chłopem, jak przegra to będzie płacz bo przegrała z chłopem i beka z Szeremety za to co wrzuciła

5

Ona przynajmniej mówi jak jest

0

Skończy się to tak, że nasza nadzieja medalowa nie zakwalifikuje się do wąskiego finału

0

@BorzyKrzys ja właśnie skończyłem

1

@ad289 nie porównuje, chciałem pokazać tylko, że ta granica wieku się przedłuża. Z 10 lat temu nawet taki zawodnik jak Anderson w tych samych okolicznościach nie myślałby o graniu dalej

0

@Janosik nam dali bo Bołądź zagrał

1

@Xxxbarca4ever powiedział, że jest dalej głodny i niczego jeszcze nie ogłasza. Też wątpię, ale kto wie? Anderson ma 37 a chce zagrać na igrzyskach za 4 lata

0

@Xxxbarca4ever ale nie ogłosił w wywiadzie. Może jeszcze mś XD

0

Łomacz koniec kariery?

0

@Pawlak1992 wiem, tak jak Iga

0

@Ojciec5tkidzieci szkoda im hajsu

0

@kuz :) dla piłkarzy ćwierćfinał to spełnienie marzeń

0

@Conradxc oczywiście, to dla mnie wielki sukces ale szkoda mi patrzeć na płaczących chłopaków.

0

@Pawlak1992 pewnie tak będzie

0

@kuz z pewnością będę patrzeć inaczej. Szkoda mi tylko, że nasi weterani kończą karierę porażką, wolę patrzeć na radosne twarze, niż płacz

0

@Fabik87 nie wiem. Zdobywając brąz masz w głowie, że wygrałeś mecz. Zdobywając srebro myślisz tylko o tym, że mecz przegrałeś

0

Wreszcie go znaleźli

1

Wolałbym brąz od tego srebra

5

@TheNekro94 to zawsze są 2 najłatwiejsze słowa do wyczytania z ruchu warg :D

0

Wymyśliłem se czekanie na dekorację to teraz se poczekam bo jakiś typ się zgubił

1

@Kamiloza91 grać będą pewnie jeszcze wszyscy oprócz Zatorskiego, Łomacza i Kurka. Pytanie tylko czy się do kadry złapią

0

@Pedri16Future albo z takiego transferu z 2 ligi chorwackiej, Faye

0

@kejdzi to samo z Faye

0

@Encore żeby tak w lm zagrał

0

@Kapitan hawk jeszcze możemy mieć 2 medale mężczyzn w zapasach. Tak, wiem, że skończy się bez

1

@barcelonaLM a faktycznie, przez te finały zapomniałem, że igrzyska kończą się jutro

0

@Pawlak1992 to, że będziemy jest logiczne bo na boisku jest 6 zawodników, jednak mimo wszystko będzie to ogromna strata, mamy zamiast niego Kaczmarka albo Bołądzia, więc grać będzie Kaczmarek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?