Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kejdzi fatalnie wyglądają nasze sztafety
0
@matirix20 w Polsce 27 531
źródło: tak mi się napisało
1
@LjakRoberciik jeśli wygra będzie beka bo wygrała z chłopem, jak przegra to będzie płacz bo przegrała z chłopem i beka z Szeremety za to co wrzuciła
5
Ona przynajmniej mówi jak jest
0
Skończy się to tak, że nasza nadzieja medalowa nie zakwalifikuje się do wąskiego finału
0
@BorzyKrzys ja właśnie skończyłem
1
@ad289 nie porównuje, chciałem pokazać tylko, że ta granica wieku się przedłuża. Z 10 lat temu nawet taki zawodnik jak Anderson w tych samych okolicznościach nie myślałby o graniu dalej
0
@Janosik nam dali bo Bołądź zagrał
1
@Xxxbarca4ever powiedział, że jest dalej głodny i niczego jeszcze nie ogłasza. Też wątpię, ale kto wie? Anderson ma 37 a chce zagrać na igrzyskach za 4 lata
0
@Xxxbarca4ever ale nie ogłosił w wywiadzie. Może jeszcze mś XD
0
Łomacz koniec kariery?
0
@Pawlak1992 wiem, tak jak Iga
0
@Ojciec5tkidzieci szkoda im hajsu
0
@kuz :) dla piłkarzy ćwierćfinał to spełnienie marzeń
0
@Conradxc oczywiście, to dla mnie wielki sukces ale szkoda mi patrzeć na płaczących chłopaków.
0
@Pawlak1992 pewnie tak będzie
0
@kuz z pewnością będę patrzeć inaczej. Szkoda mi tylko, że nasi weterani kończą karierę porażką, wolę patrzeć na radosne twarze, niż płacz
0
@Fabik87 nie wiem. Zdobywając brąz masz w głowie, że wygrałeś mecz. Zdobywając srebro myślisz tylko o tym, że mecz przegrałeś
0
Wreszcie go znaleźli
1
Wolałbym brąz od tego srebra
5
@TheNekro94 to zawsze są 2 najłatwiejsze słowa do wyczytania z ruchu warg :D
0
Wymyśliłem se czekanie na dekorację to teraz se poczekam bo jakiś typ się zgubił
1
@Kamiloza91 grać będą pewnie jeszcze wszyscy oprócz Zatorskiego, Łomacza i Kurka. Pytanie tylko czy się do kadry złapią
0
@Pedri16Future albo z takiego transferu z 2 ligi chorwackiej, Faye
0
@kejdzi to samo z Faye
0
@Encore żeby tak w lm zagrał
0
@Kapitan hawk jeszcze możemy mieć 2 medale mężczyzn w zapasach. Tak, wiem, że skończy się bez
1
@barcelonaLM a faktycznie, przez te finały zapomniałem, że igrzyska kończą się jutro
0
@Pawlak1992 to, że będziemy jest logiczne bo na boisku jest 6 zawodników, jednak mimo wszystko będzie to ogromna strata, mamy zamiast niego Kaczmarka albo Bołądzia, więc grać będzie Kaczmarek