3

Brawo Natalia. Medal nr 9, choć 2 z nich jeszcze nie wpisane

0

@Azi jeśli Fermin strzeli to mecz od razu się kończy. Jeśli nie, gramy normalnie

0

@Qaz123 pewnie tak, ale wypożyczenie, dzięki któremu kluby przejmą większość jego pensji i tak bardzo nam pomaga i ułatwia drogę do jego darmowego odejścia

0

@Faro ja bym go za 40 nawet sprzedał. Rezerwowy z taką pensją nie ma prawa bytu

0

Natalia musisz. Jeśli ona skończy bez medalu to na 10 nie ma raczej co liczyć

0

@AlwaysBlaugrana myślę, że na brak ofert nie mógł narzekać, a patrząc co wybrał to chyba bardziej chodziło o to pierwsze. Ale fakt, przydałby się

1

@igoliwerwitaofficial z taką pensją to ja bym go za 40mln oddał. Drożej nikt nie kupi a warto się go pozbyć bo będzie rezerwowym

0

@AlwaysBlaugrana @Arden "Kilka dni temu reprezentanci Tenasa spotkali się z dyrekcją sportową Barcelony, aby negocjować warunki dwóch lat, o które mógł przedłużyć umowę klub. Strony jednak nie osiągnęły porozumienia i ostatecznie bramkarz odejdzie w poszukiwaniu większej liczby minut".

Z tego wynika, że chciał więcej hajsu i minut

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Arden dzięki :D z tego co widzę zdania ekspertów podzielone

0

@Arden ja już nie wiem. Jedni mi piszą, że jestem mulciakiem i wróciłem z Ameryki. Drudzy, że pisze o niczym tylko dla nabijania komentarzy. A ty, że dodaje dużo wartościowych wpisów. Niesamowite :D

2

Walka o złoto Szeremety w boksie
Walka o złoto siatkarzy
Walka o medal Natalii Kaczmarek w biegu na 400m
Walka o medal Marii Andrzejczyk w rzucie oszczepem
Repasaże (szansa na brąz) Roberta Barana w zapasach do 125kg

Tyle nam pozostało na tych igrzyskach.
Plan minimum? Według mnie 4 medale (2 są pewne) tylko po to aby zakończyć z 10 i uniknąć tak ogromnej kompromitacji (według mnie niezależnie od tych wyników i tak jest, ale może być troszkę mniejsza).

1

0

@Faro fałszywa 9 jak znalazł. Szkoda, że my z taką nie gramy. On nie może grać w środku pola aktualnie. Powinien grać obok napastnika. w mojej głowie wygląda to nieźle. 90 minuta. Klasyk. 2-2. Gundogan przy piłce, Robert w swoim stylu z Barcelony cofa się do rozegrania, szybka klepa na jeden kontakt, a w jego miejsce wybiega Fermin. Cudowna prostopadła i mamy gola na 3-2. Mbappe i Bellingham plączą. Madryciaki wyzywają sędziego bo doliczył 3 minuty zamiast 2... ...Wstawaj zesrałeś się. Naprawdę uważam, że to ma Rację bytu. Olmo na fałszywe lewe skrzydło. Na śpo mamy wtedy Fermina, Pedriego i ewentualnie Gundo, Rapha, Olmo

0

@kubix05 no patrz!

1

@kubix05 wyłącz i włącz teraz

0

@kanver_ no raczej nie na śpo, gdzie jest Pedri, Fermin, Rapha i Gundo?

0

@Faro do niego nic, ale ludzie po dobrym pre sezonie wystawiają go już w pierwszym składzie na ligę. To już jest głupotą. Swoją drogą Fermin trochę zamknął ci mordę XD

0

@Faro ludzie chcą w podstawie Bernala i Pau Victora, tak to wygląda w tym klubie

0

@Kamiloza91 okaże się za rok

1

@zygzakmaklini jeśli nie gramy 4-3-3 to nie potrzebujemy pivota, zwłaszcza, że nie ma i nie było nikogo ciekawego na rynku

0

Koniec! Brąz dla USA

0

0

Co za chora akcja. Włosi dalej w grze!

0

@Lordzi np z Japonią :D

0

Oni to jeszcze ugrają XD

1

@MesQueUnClub96 ogromne rozczarowanie

1

Raczej po meczu. Amerykanie są strasznie napędzeni, a Włochom już siada psycha. Ale jeśli jakimś cudem Włosi jednak wyszarpią tego seta, to według mnie mają spore szanse na brąz

0

@beter2 my już kupiliśmy swojego Nico :D

0

@MichuZ44 nie mam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?