Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB ośmiopak żubra skończy się w jakieś 5 minut, Deco będzie żył jeszcze pewnie około 20-30 lat. To ogromny atut ośmiopaka
0
@tadzik447 mam nadzieję, że nic im to nie da
0
@Azi bo ich szkółka jest zbyt mocna aby grać na jakiejś olimpiadzie. Oni nie zniżają się do poziomu marnych trofeów. 15 lm!!!!!
2
I mamy 2:0 dla USA. Strasznie wyrównane spotkanie. Oby jutro tak nie było bo nie wiem czy wytrzymam, szczególnie patrząc na twarze tych Francuzów
0
@takisobiektos ogarniecie się z tym "mulciakiem" czy nie bardzo?
2
Ale wyrównany mecz o brąz w siatkówce. Prawie cały czas punkt za punkt
0
@LambiPL dlatego cieszę się bo może Flick poprawi Balde w ofensywie. Do tej pory miał tylko szybkość , teraz może nauczy się coś więcej
0
@LambiPL wydaje mi się, że Olmo to opcja "zastępcza" Nico, i to transfer na fałszywe lewe skrzydło a nie śpo. Ja to widzę tak, że Olmo schodzi do środka, zostawiając miejsce dla Balde. Podobnie funkcjonowali w Bayernie Davies i Musiala. Jeśli Flick chciał Olmo to według mnie prawdopodobne jest, że chciałby to odwzorować
0
@Pasiak no wrzuciła te memy, że aby zdobyć złoto musi pokonać mężczyznę. Tak, wiem, że nie powinna
0
@Pasiak napisała prawdę :)
2
@LambiPL a ja uwielbiam skreślanie transferu przed jego pierwszym meczem
0
De Falco do zmiany. Czemu on gra w pierwszej 6 w ogóle?
0
Jeżeli Olmo odpali to musimy skreślać na starcie każdy nowy transfer
1
@FanBarcy22 ok, dzięki!
0
Wie ktoś o której ten Polak w zapasach do 125 kg będzie walczył w ewentualnych repasażach?
0
@FanBarcy22 no wiesz, zawsze w tej sytuacji mógł drzeć mordę, że mamy brąz
0
@Pressinho ok, ale on pytał o to czy 8 medali to najgorszy wynik od 1948. Patrząc na to co napisałeś to w 1956 mieliśmy 9. Czyli 8 medali to najgorszy wynik od 1956 roku. On nie pytał o bilans tylko sumę medali :D
0
@Pressinho 1-4-4 to 9 medali. My mamy 8
0
@FcPortoFan1999 jest niby szansa na to 10. 9 powinno być
1
@MesQueUnClub_87 mądre słowa
0
@ShawnC nie ma szans, jeżeli u nich się coś nie posypie
1
"niestety" "mało brakowało" to już klasyki :D
0
Czyli mamy kolejną szansę na medal :D ciekawe czy skończy tak jak swoi poprzednicy
0
@Nazio_87 no dziwne to jest
0
@FcPortoFan1999 pojedziemy, wygramy, i będzie to rekompensata za to co się dzieje na tych igrzyskach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 a już za dwa lata mamy mundial!
1
Ciężko żeby Pia się dostała. Trochę kolejne rozczarowanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 ja liczyłem na porażkę 1 bramką