0

@jacobFCB ośmiopak żubra skończy się w jakieś 5 minut, Deco będzie żył jeszcze pewnie około 20-30 lat. To ogromny atut ośmiopaka

0

@tadzik447 mam nadzieję, że nic im to nie da

0

@Azi bo ich szkółka jest zbyt mocna aby grać na jakiejś olimpiadzie. Oni nie zniżają się do poziomu marnych trofeów. 15 lm!!!!!

2

I mamy 2:0 dla USA. Strasznie wyrównane spotkanie. Oby jutro tak nie było bo nie wiem czy wytrzymam, szczególnie patrząc na twarze tych Francuzów

0

@takisobiektos ogarniecie się z tym "mulciakiem" czy nie bardzo?

2

Ale wyrównany mecz o brąz w siatkówce. Prawie cały czas punkt za punkt

0

@LambiPL dlatego cieszę się bo może Flick poprawi Balde w ofensywie. Do tej pory miał tylko szybkość , teraz może nauczy się coś więcej

0

@LambiPL wydaje mi się, że Olmo to opcja "zastępcza" Nico, i to transfer na fałszywe lewe skrzydło a nie śpo. Ja to widzę tak, że Olmo schodzi do środka, zostawiając miejsce dla Balde. Podobnie funkcjonowali w Bayernie Davies i Musiala. Jeśli Flick chciał Olmo to według mnie prawdopodobne jest, że chciałby to odwzorować

0

@Pasiak no wrzuciła te memy, że aby zdobyć złoto musi pokonać mężczyznę. Tak, wiem, że nie powinna

0

@Pasiak napisała prawdę :)

2

@LambiPL a ja uwielbiam skreślanie transferu przed jego pierwszym meczem

0

De Falco do zmiany. Czemu on gra w pierwszej 6 w ogóle?

0

Jeżeli Olmo odpali to musimy skreślać na starcie każdy nowy transfer

1

@FanBarcy22 ok, dzięki!

0

Wie ktoś o której ten Polak w zapasach do 125 kg będzie walczył w ewentualnych repasażach?

0

@FanBarcy22 no wiesz, zawsze w tej sytuacji mógł drzeć mordę, że mamy brąz

0

@Pressinho ok, ale on pytał o to czy 8 medali to najgorszy wynik od 1948. Patrząc na to co napisałeś to w 1956 mieliśmy 9. Czyli 8 medali to najgorszy wynik od 1956 roku. On nie pytał o bilans tylko sumę medali :D

0

@Pressinho 1-4-4 to 9 medali. My mamy 8

0

@FcPortoFan1999 jest niby szansa na to 10. 9 powinno być

1

@MesQueUnClub_87 mądre słowa

0

@ShawnC nie ma szans, jeżeli u nich się coś nie posypie

1

"niestety" "mało brakowało" to już klasyki :D

0

Czyli mamy kolejną szansę na medal :D ciekawe czy skończy tak jak swoi poprzednicy

0

@Nazio_87 no dziwne to jest

0

@FcPortoFan1999 pojedziemy, wygramy, i będzie to rekompensata za to co się dzieje na tych igrzyskach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 a już za dwa lata mamy mundial!

1

Ciężko żeby Pia się dostała. Trochę kolejne rozczarowanie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 ja liczyłem na porażkę 1 bramką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?