0

@lntrowertyk jest na podobnym

0

@Comentateiro Polska to najlepsza drużyna w siatkówce na igrzyskach

1

Uf Bartek musisz

1

2:0 to niebezpieczny wynik

0

Ja pier... nicze

0

Kurek dzisiaj to jest inna liga. Jak już z lewego kończy to coś się dzieje

0

Wreszcie blok zaczyna działać. W przeciwieństwie do pierwszego seta pilki go chociaż dotykają

1

@mekston dziękuję za 2 bloki na Polakach z rzędu

0

Serwować na Clevenota, proszę was

0

@Encore Mam wrażenie, że on w kluczowych momentach, pod największą presją serwuje lepiej

1

Brawo! Omijajmy Ngapetha w zagrywce bo wszystko przyjmuje idealnie

1

Przecież oni wszystko kończą

0

Jak mamy przegrać tego seta to do 21. W Tokio pierwszego wygraliśmy do 21, a wiemy jak się skończyło

0

Podpalił się chłopak

0

@FcPortoFan1999 jest taka szansa

0

@Pnog37 nie dziękujcie

0

Leon słabo wszedł w spotkanie niestety

0

Nie, tak nie może być. Przegraliśmy już ten mecz. Nie ma sensu grać dalej

0

Jak to jest, że na normalnej powtórce ewidentnie mu po palcu przeszło, a na tym challenge'u nic nie widać? XDD

2

@Pnog37 aha XDD co to jest?

0

@Encore 100% w ataku jak na razie

0

I czego on się nie przyzna?

0

@Litman nikogo lepszego nie ma

3

Minęły 3 minuty, a ja już chce wyskoczyć z okna przez te kiwki

0

Kurde, szkoda tego

0

Brawo! Już ich robimy bez mydła

0

@TheNekro94 a jeżeli będziemy zdobędziemy złoto to będzie fajnie

0

@IronSanHybrid oby nic im to nie dało

0

@FcPortoFan1999 ja nie przeżyje dzisiaj tie breaku.

0

@FcPortoFan1999 ja z USA stawiałem na 3:2 ale w drugą stronę, a w meczu o 3 miejsce 3:2 dla nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?