Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lntrowertyk jest na podobnym
0
@Comentateiro Polska to najlepsza drużyna w siatkówce na igrzyskach
1
Uf Bartek musisz
1
2:0 to niebezpieczny wynik
0
Ja pier... nicze
0
Kurek dzisiaj to jest inna liga. Jak już z lewego kończy to coś się dzieje
0
Wreszcie blok zaczyna działać. W przeciwieństwie do pierwszego seta pilki go chociaż dotykają
1
@mekston dziękuję za 2 bloki na Polakach z rzędu
0
Serwować na Clevenota, proszę was
0
@Encore Mam wrażenie, że on w kluczowych momentach, pod największą presją serwuje lepiej
1
Brawo! Omijajmy Ngapetha w zagrywce bo wszystko przyjmuje idealnie
1
Przecież oni wszystko kończą
0
Jak mamy przegrać tego seta to do 21. W Tokio pierwszego wygraliśmy do 21, a wiemy jak się skończyło
0
Podpalił się chłopak
0
@FcPortoFan1999 jest taka szansa
0
@Pnog37 nie dziękujcie
0
Leon słabo wszedł w spotkanie niestety
0
Nie, tak nie może być. Przegraliśmy już ten mecz. Nie ma sensu grać dalej
0
Jak to jest, że na normalnej powtórce ewidentnie mu po palcu przeszło, a na tym challenge'u nic nie widać? XDD
2
@Pnog37 aha XDD co to jest?
0
@Encore 100% w ataku jak na razie
0
I czego on się nie przyzna?
0
@Litman nikogo lepszego nie ma
3
Minęły 3 minuty, a ja już chce wyskoczyć z okna przez te kiwki
0
Kurde, szkoda tego
0
Brawo! Już ich robimy bez mydła
0
@TheNekro94 a jeżeli będziemy zdobędziemy złoto to będzie fajnie
0
@IronSanHybrid oby nic im to nie dało
0
@FcPortoFan1999 ja nie przeżyje dzisiaj tie breaku.
0
@FcPortoFan1999 ja z USA stawiałem na 3:2 ale w drugą stronę, a w meczu o 3 miejsce 3:2 dla nas