Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laminek ich zniszczy
2
Mam pomysł. Skoro wszyscy jesteśmy zgodni, że Flick do września to nowym trenerem może zostać Sergi Roberto. Według mnie z nim już musimy wygrać wszystko.
0
@Vernon_Roche a ja Xaviego
1
@Sulimo z Girony bardzo dużo odeszło. Według mnie jeśli Michel czegoś nie wyczaruje to może być ciężko o top 8
0
@Michas_13 w takim razie Flick out
1
Ale Balde pięknie linie spalonego zepsuł
0
Dobrze grają chlopaki
0
Ale się tam Robercik na długim słupku składał. Dobrze, że to przeżył bez kontuzji
0
@norbi77 nie no gdyby poszedł w kierunku piłki to spokojnie by to kopnął. On stał i czekał aż piłka do niego przyleci, pewnie nie widział tego typa za plecami
2
@626 września max
1
200 pingu Bernal
1
@sen Benzema wygrał więcej będąc rezerwowym lub przeciętnym podstawowym zawodnikiem. Miał może 2 sezony na topowym poziomie. Lewy od Borussi do ostatniego sezonu w Bayernie był topem
0
Komentarz usunięty
0
@Roobo już myślałem, że schodzi bo gdzieś biegł w końcu a to jakieś kółeczko robią
4
@Xxxbarca4ever października? Ty zdrowy jesteś? On do września nie wytrzyma
2
@sen no patrząc na całą karierę to jest dużo lepszy
0
@ObiektywnyKibic121 spokojnie, na Valencię będzie forma
0
@FCB_dimiC Xavi wróć
0
@Faro Fermin potrzebuje napastnika na boisku
0
@Rhaan Xavi out!
3
@norbi77 to trzeba było Luka De Jonga brać. Tańszy, a mu się chciało biegać i walczyć przynajmniej
0
@Patryk1899 znając życie to on rejestruje Lengleta, żeby mu wartość podbić, a potem zdziwienie, że z taką pensją i tak nikt go nie chce
0
@krol211 bo nie ma nikogo innego w klubie aktualnie. Jest Gundo ale on odpoczywa na razie. Reszta albo połamana albo ich nie ma
2
@norbi77 to za co my zapłaciliśmy 45 mln i taką pensję?
3
@norbi77latwiej zapytać czego nie ma
@ObiektywnyKibic121 to moje też nie na serio :D
1
@krol211 my gramy w formacji bez DM. Gundo i Gavi/Frankie będą grać
1
@kanver_ a zamiast niego rejestrujemy Lengleta :D
5
@ObiektywnyKibic121 może i nie potrafi rozgrywać i jest wolny, ale za to ma niesamowitą technikę
0
Dlaczego Lenglet a nie Inigo albo Olmo? Mam nadzieję, że miejsce w FFP jest i do ligi będą spokojnie zarejestrowani, bo jak będą cyrki to ja już nie wierze w ten klub
0
@kuz ważne, że rozgrywać potrafi