0

Laminek ich zniszczy

2

Mam pomysł. Skoro wszyscy jesteśmy zgodni, że Flick do września to nowym trenerem może zostać Sergi Roberto. Według mnie z nim już musimy wygrać wszystko.

0

@Vernon_Roche a ja Xaviego

1

@Sulimo z Girony bardzo dużo odeszło. Według mnie jeśli Michel czegoś nie wyczaruje to może być ciężko o top 8

0

@Michas_13 w takim razie Flick out

1

Ale Balde pięknie linie spalonego zepsuł

0

Dobrze grają chlopaki

0

Ale się tam Robercik na długim słupku składał. Dobrze, że to przeżył bez kontuzji

0

@norbi77 nie no gdyby poszedł w kierunku piłki to spokojnie by to kopnął. On stał i czekał aż piłka do niego przyleci, pewnie nie widział tego typa za plecami

2

@626 września max

1

200 pingu Bernal

1

@sen Benzema wygrał więcej będąc rezerwowym lub przeciętnym podstawowym zawodnikiem. Miał może 2 sezony na topowym poziomie. Lewy od Borussi do ostatniego sezonu w Bayernie był topem

0

Komentarz usunięty

0

@Roobo już myślałem, że schodzi bo gdzieś biegł w końcu a to jakieś kółeczko robią

4

@Xxxbarca4ever października? Ty zdrowy jesteś? On do września nie wytrzyma

2

@sen no patrząc na całą karierę to jest dużo lepszy

0

@ObiektywnyKibic121 spokojnie, na Valencię będzie forma

0

@FCB_dimiC Xavi wróć

0

@Faro Fermin potrzebuje napastnika na boisku

0

@Rhaan Xavi out!

3

@norbi77 to trzeba było Luka De Jonga brać. Tańszy, a mu się chciało biegać i walczyć przynajmniej

0

@Patryk1899 znając życie to on rejestruje Lengleta, żeby mu wartość podbić, a potem zdziwienie, że z taką pensją i tak nikt go nie chce

0

@krol211 bo nie ma nikogo innego w klubie aktualnie. Jest Gundo ale on odpoczywa na razie. Reszta albo połamana albo ich nie ma

2

@norbi77 to za co my zapłaciliśmy 45 mln i taką pensję?

3

@norbi77latwiej zapytać czego nie ma
@ObiektywnyKibic121 to moje też nie na serio :D

1

@krol211 my gramy w formacji bez DM. Gundo i Gavi/Frankie będą grać

1

@kanver_ a zamiast niego rejestrujemy Lengleta :D

5

@ObiektywnyKibic121 może i nie potrafi rozgrywać i jest wolny, ale za to ma niesamowitą technikę

0

Dlaczego Lenglet a nie Inigo albo Olmo? Mam nadzieję, że miejsce w FFP jest i do ligi będą spokojnie zarejestrowani, bo jak będą cyrki to ja już nie wierze w ten klub

0

@kuz ważne, że rozgrywać potrafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?