0

@FcPortoFan1999 on ma kontrakt do końca tego sezonu. Jak zagra więcej niż 50% minut to automatycznie przedłuży się o rok. Jeśli nie zagra to będzie wolnym zawodnikiem po obecnym sezonie. Chociaż patrząc na to, że trenerem jest Flick, a innych napastników nie mamy to raczej będzie nr 1

0

@AlexDark00 wiem, że zarobilibyśmy, ale to byłoby pewnie nie więcej niż 10mln on za tydzień będzie miał 36 lat, jest w ostatnim roku kontraktu, a każdy wie jaką ma pensję. Przecież w poprzednim sezonie Joselu w 2000 minut potrafił zrobić 17g 3a, Lewy gra jak gra ale od Joselu to on jest lepszy.

0

@betonito za takie ceny to każdego

0

@michaleu jak mi dasz bilet to się wybiorę

3

@RoberDzik najbliższy tydzień będzie kluczowy dla tej sprawy

3

@Szklaner jak spotkałeś tylko jednego na 20 km wycieczce to nie wiem gdzie mieszkasz, ale też chce

0

@AlexDark00 jak wzmocnienie? I kto ma za niego grać? Nie zdziwiłbym się gdyby Lewy w Realu zrobił +20 goli z takimi skrzydłami. Jeśli by grał oczywiście

5

@Kgorecki2500 mi się podoba Real ostatni

0

@betonito zależy za ile

0

@mordini123 albo nasz potężny potencjał kadrowy okaże się silniejszy i skończymy bez trofeum :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@betonito A teraz sobie wyobraź, że Real bierze De Jonga za 200 mln. Fajnie co?

0

@mordini123 no to Kane chyba modli się aby Bayern na nas trafił

0

@PW27 każdego? To pytanie jest bez sensu. Każdy zawodnik jest na swój sposób unikalny

0

@Katalonbar ty chyba jeszcze wczorajszy

0

@Boro79 wątpię, że Flick ich powoła bez prawie żadnych treningów i bez odpoczynku. Cubarsi trochę spadł z formą, a Eric to nie jest raczej zawodnikiem, którego dajesz i wiesz, że zagra solidnie. Takie wrzucanie od razu gości z igrzysk, którzy nie mieli pre sezonu byłoby niesprawiedliwe. Zawsze może zagrać po prostu Faye albo Kounde na śo i po Fort.

0

@tristan87 Arabia

0

@Kamiloza91 chyba tylko Inigo nie może grać, ale przez igrzyska nie zagra też Cubarsi i Eric Garcia

1

@Safrani zdecydowanie silniejszą

23

@Who_you_mam jakich kur** dobrych bramkarzy? Ominęło mnie coś?

0

@FcPortoFan1999 właśnie też o tym pomyślałem

5

Deklasacja. Szkoda bo teraz Ajax, gdzie łatwiej nie będzie. Jaga nie potrafi się zbytnio bronić, więc nie zdziwiłbym się gdyby skończyło się dwucyfrówką w dwumeczu

1

@fart z Ajaxem przy całej mojej sympatii to oni nie powalczą

0

@Xaviball z Ajaxem bez szans

0

@MesQueUnClub96 może być ciężko bo Brondby jest mocne ale Legia ma przewagę i grają u siebie. Oby dali radę

1

@MesQueUnClub96 niestety z takim zestawem pucharowiczów to my w rankingu nie awansujemy

0

Bodo zdecydowanie lepsze. W jesieni będzie liga konferencji. Jaga niestety z lepszymi zespołami nie ma szans bo nie potrafi za bardzo bronić

0

No cóż. Trzeba się ogarnąć bo Bodo dużo lepsze

0

@Kamiloza91 Fajnie by było

0

@IMBALEO oby tylko bez głupich strat, szczególnie na własnej połowie bo Bodo gra bardzo wysokim pressingiem i może się to źle skończyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?