Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 on ma kontrakt do końca tego sezonu. Jak zagra więcej niż 50% minut to automatycznie przedłuży się o rok. Jeśli nie zagra to będzie wolnym zawodnikiem po obecnym sezonie. Chociaż patrząc na to, że trenerem jest Flick, a innych napastników nie mamy to raczej będzie nr 1
0
@AlexDark00 wiem, że zarobilibyśmy, ale to byłoby pewnie nie więcej niż 10mln on za tydzień będzie miał 36 lat, jest w ostatnim roku kontraktu, a każdy wie jaką ma pensję. Przecież w poprzednim sezonie Joselu w 2000 minut potrafił zrobić 17g 3a, Lewy gra jak gra ale od Joselu to on jest lepszy.
0
@betonito za takie ceny to każdego
0
@michaleu jak mi dasz bilet to się wybiorę
3
@RoberDzik najbliższy tydzień będzie kluczowy dla tej sprawy
3
@Szklaner jak spotkałeś tylko jednego na 20 km wycieczce to nie wiem gdzie mieszkasz, ale też chce
0
@AlexDark00 jak wzmocnienie? I kto ma za niego grać? Nie zdziwiłbym się gdyby Lewy w Realu zrobił +20 goli z takimi skrzydłami. Jeśli by grał oczywiście
5
@Kgorecki2500 mi się podoba Real ostatni
0
@betonito zależy za ile
0
@mordini123 albo nasz potężny potencjał kadrowy okaże się silniejszy i skończymy bez trofeum :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@betonito A teraz sobie wyobraź, że Real bierze De Jonga za 200 mln. Fajnie co?
0
@mordini123 no to Kane chyba modli się aby Bayern na nas trafił
0
@PW27 każdego? To pytanie jest bez sensu. Każdy zawodnik jest na swój sposób unikalny
0
@Katalonbar ty chyba jeszcze wczorajszy
0
@Boro79 wątpię, że Flick ich powoła bez prawie żadnych treningów i bez odpoczynku. Cubarsi trochę spadł z formą, a Eric to nie jest raczej zawodnikiem, którego dajesz i wiesz, że zagra solidnie. Takie wrzucanie od razu gości z igrzysk, którzy nie mieli pre sezonu byłoby niesprawiedliwe. Zawsze może zagrać po prostu Faye albo Kounde na śo i po Fort.
0
@tristan87 Arabia
0
@Kamiloza91 chyba tylko Inigo nie może grać, ale przez igrzyska nie zagra też Cubarsi i Eric Garcia
1
@Safrani zdecydowanie silniejszą
23
@Who_you_mam jakich kur** dobrych bramkarzy? Ominęło mnie coś?
0
@FcPortoFan1999 właśnie też o tym pomyślałem
5
Deklasacja. Szkoda bo teraz Ajax, gdzie łatwiej nie będzie. Jaga nie potrafi się zbytnio bronić, więc nie zdziwiłbym się gdyby skończyło się dwucyfrówką w dwumeczu
1
@fart z Ajaxem przy całej mojej sympatii to oni nie powalczą
0
@Xaviball z Ajaxem bez szans
0
@MesQueUnClub96 może być ciężko bo Brondby jest mocne ale Legia ma przewagę i grają u siebie. Oby dali radę
1
@MesQueUnClub96 niestety z takim zestawem pucharowiczów to my w rankingu nie awansujemy
0
Bodo zdecydowanie lepsze. W jesieni będzie liga konferencji. Jaga niestety z lepszymi zespołami nie ma szans bo nie potrafi za bardzo bronić
0
No cóż. Trzeba się ogarnąć bo Bodo dużo lepsze
0
@Kamiloza91 Fajnie by było
0
@IMBALEO oby tylko bez głupich strat, szczególnie na własnej połowie bo Bodo gra bardzo wysokim pressingiem i może się to źle skończyć