0

@VeB 1899 brzmi komicznie, ale w pierwszej połowie i tak by nie zagrał

2

@Faro jak już go kupiliśmy to chyba lepiej, żeby mógł grać? Chodziło o to, że mamy większe braki na innych pozycjach niż śpo. Skoro już wydaliśmy 60 mln w takiej sytuacji klubu to chyba warto go przynajmniej zobaczyć na boisku?

1

@korni20 w sumie to prawie każdy

0

Kończcie to. Ja muszę wstać o 6

1

Ja chcę iść spać

0

@BabyGang no tak, dlatego molde zagra w 4 rundzie ligi Europy, a do 4 rundy lk spada Cercle Brugge

0

@FcPortoFan1999 jeśli Wisła wygra to ja nie mam nic przeciwko

0

@FcPortoFan1999 powtórka z Ajaxu się szykuje XDD

0

@BabyGang a nie Cercle Brugge?

1

Oby niewykorzystane sytuacje się nie zemściły

0

@MesQueUnClub96 mam takie same obawy

1

@MesQueUnClub96 ale oczyszczenie by było :D

0

Jednak Jaga - Ajax

1

@icmmii tam się skończyło na 11 chyba

0

@Hosh już 17 XD

0

Nie no to jest już niemożliwe XDDD

5

15 serii rzutów karnych XD nie pamiętam żadnego takiego meczu

0

Drągowski trafił karnego XD co tam się dzieje

0

@michal26 która to już w tym meczu...

0

@FcPortoFan1999 i słusznie. Problem w tym, że Jagiellonia się nie potrafi bronić i mimo, że bym chciał, to jakoś tego nie widzę

0

Ale karne Ajaxu XDD 2 razy mogli to skończyć, ale tego nie zrobili. Mamy 8 kolejkę

0

Naprawdę? Wisło, co ty robisz?

1

@fart zwycięstwo to obowiązek

2

@MesQueUnClub96 jeszcze jej tam nie ma spokojnie.

0

Widzę, że Wisła w przypadku wygranej gra z Cercle Brugge. Będą jakieś szanse czy trzeba będzie się modlić o jak najmniejszą porażkę?

3

@MesQueUnClub96 XDDDD co to jest za mecz

0

Brawo Wisła!! Utrzymajcie to

0

No to nie będzie punktów do rankingu

3

Przynajmniej będą punkty do rankingu

1

Ale piłkarze Śląska zachowują się dzisiaj jak bezmózgi. Ekstraklasy nie oglądam, nie wiem czy to tylko dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?