Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 brzmi komicznie, ale w pierwszej połowie i tak by nie zagrał
2
@Faro jak już go kupiliśmy to chyba lepiej, żeby mógł grać? Chodziło o to, że mamy większe braki na innych pozycjach niż śpo. Skoro już wydaliśmy 60 mln w takiej sytuacji klubu to chyba warto go przynajmniej zobaczyć na boisku?
1
@korni20 w sumie to prawie każdy
0
Kończcie to. Ja muszę wstać o 6
1
Ja chcę iść spać
0
@BabyGang no tak, dlatego molde zagra w 4 rundzie ligi Europy, a do 4 rundy lk spada Cercle Brugge
0
@FcPortoFan1999 jeśli Wisła wygra to ja nie mam nic przeciwko
0
@FcPortoFan1999 powtórka z Ajaxu się szykuje XDD
0
@BabyGang a nie Cercle Brugge?
1
Oby niewykorzystane sytuacje się nie zemściły
0
@MesQueUnClub96 mam takie same obawy
1
@MesQueUnClub96 ale oczyszczenie by było :D
0
Jednak Jaga - Ajax
1
@icmmii tam się skończyło na 11 chyba
0
@Hosh już 17 XD
0
Nie no to jest już niemożliwe XDDD
5
15 serii rzutów karnych XD nie pamiętam żadnego takiego meczu
0
Drągowski trafił karnego XD co tam się dzieje
0
@michal26 która to już w tym meczu...
0
@FcPortoFan1999 i słusznie. Problem w tym, że Jagiellonia się nie potrafi bronić i mimo, że bym chciał, to jakoś tego nie widzę
0
Ale karne Ajaxu XDD 2 razy mogli to skończyć, ale tego nie zrobili. Mamy 8 kolejkę
0
Naprawdę? Wisło, co ty robisz?
1
@fart zwycięstwo to obowiązek
2
@MesQueUnClub96 jeszcze jej tam nie ma spokojnie.
0
Widzę, że Wisła w przypadku wygranej gra z Cercle Brugge. Będą jakieś szanse czy trzeba będzie się modlić o jak najmniejszą porażkę?
3
@MesQueUnClub96 XDDDD co to jest za mecz
0
Brawo Wisła!! Utrzymajcie to
0
No to nie będzie punktów do rankingu
3
Przynajmniej będą punkty do rankingu
1
Ale piłkarze Śląska zachowują się dzisiaj jak bezmózgi. Ekstraklasy nie oglądam, nie wiem czy to tylko dzisiaj