0

@Arcybiskup przecież Juve się nie zgodzi na wymianę Chiesa za Deco

0

@Aragorn33 Nie ma żadnego problemu. każdy kto myśli to raczej nie ma nic przeciwko temu transferowi, o ile będzie to do 15mln i z ok pensją. Jeżeli chodzi o niską cenę to taka jest dlatego, że Motta go nie chce, a będzie mu się kończył kontrakt

0

@cules100pro może złożą ofertę 70 mln za Haalanda. Pep przecież zejdzie z ceny dla nas.

0

@Kapitan hawk ale przecież Nico jest u nas, co nie?

0

@HypeR dwóch defensywnych może być, zależy jak na to spojrzysz, ale oni w systemie Flicka muszą przede wszystkim biegać, a nie grać jak typowy defensywny pomocnik np. w właśnie 4-3-3. W 4-2-3-1 jednym z nich będzie Gavi, który nadaje się idealnie, drugim pewnie Frankie, więc tragedii nie ma, typowy śpd nie jest konieczny o ile dwaj śp będą spełniać założenia taktyczne

0

@Jonyx w naszej formacji nie ma defensywnego pomocnika. Nie gramy już 4-3-3.

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie o to chodzi

1

@maciekofcb jeśli klub zostanie sprzedany szejkom to nie będzie niczym różnił się od innych PSG czy Chelsea. Wolałbym degradację niż oddanie w ręce szejków

0

@DamianBarcaCule on był drugi w kulach

0

@DonCarletto no to transfer do Espanyolu się szykuje

0

@Zoker o nie! Nowe konto to musi być mulciak!

0

@LeoMessiiBarcaPepa ja, wybieram się oglądać do kolegi. No chyba, że mi bilet fundujesz to mogę się zastanowić

1

@DonCarletto wiem, ale wątpię, że zostanie u nas. Raczej już nie będzie dowoził liczb
@Messibestplayerintheworld cel transferowy na lato 2025 to przedłużanie kontraktów bo połowa składu będzie miała rok do wygaśnięcia. To zapewne zje nam cały budżet

0

@Messibestplayerintheworld kurde, 2 lata. Trochę dziwne bo za rok raczej odchodzi Robert i nie będzie napastnika

0

@Faro po części masz rację, ale. Brighton też zależało, żeby mieć wynik. Jeśli byłby zawodnikiem na 1 skład to by grał. De Zerbi, który lubi stawiać na młodzież sam mówił w wywiadach, że Ansu jest za słaby i nie daje z siebie 100% na treningach.

3

@Faro no ale gdyby grał dobrze to miałby więcej minut xD. Tak, to jest ta ogromna różnica. Jak już ci pisałem możesz zagrać jeden mecz strzelić gola i masz g/a co 90 minut. Im więcej minut tym ciężej utrzymać te liczby. Chiesa cały poprzedni sezon grał nie na swojej pozycji, co mu też nie ułatwiało. Nie będę patrzył na wcześniejsze sezony bo to nie ma sensu. Za Xaviego Fati nabił sobie statystyki pod koniec sezonu, bez presji, gdy mieliśmy mistrzostwo.

1

@Faro sprawdziłem. Fati w poprzednim sezonie 4 gole 1 asysta w 1041 minut, co daje g/a co 203 minuty
Chiesa 10 goli 3 asysty w 2512 minut, co daje g/a co 193 minuty. To jest ogromna różnica biorąc pod uwagę, że Chiesa miał 2.5 razy więcej minut. Nie wiem skąd wziąłeś te twoje statystyki

4

@Faro jak zagrasz 1 minutę w sezonie i strzelisz gola to jesteś najlepszy na świecie :D

2

@blakkudium z takimi zarobkami to do nas by pasował

3

@D10SLEO Fati lamie się co 2-3 miesiące na kolejne 2 a Chiesa po więzadłach przy każdej kontuzji opuszczał 3-4 spotkania. W poprzednim sezonie zagrał prawie cały sezon, już nie wspominając, że piłkarsko to jest inny profil i inny poziom

0

@Michael24 może w białych w końcu coś wygramy

1

@Zbyszard Chiesa, co to za pytanie

1

@PatrykBarca wygrał tryplet

2

@HavertzKai Chiesa

0

@PatrykBarca ja bym wolał bez. U nas nie dostał prawdziwej szansy. Nie zdziwię się jeśli w Betisie będzie wyglądał dużo lepiej. To, że wolał wypożyczenie oznacza, że jeszcze mu zależy i chce walczyć o miejsce w składzie Barcelony. Za rok pewnie odejdzie Lewy, a my zostajemy bez napastnika, którym mógłby być Roque po dobrych występach na wypożyczeniu. Ja uważam, że jeśli Betis chciałby go wykupić za rok, to znalazły by się też inne kluby skłonne do tego, a przynajmniej mielibyśmy jego przyszłość w sowich rękach

0

@arczis92 Olmo kupujemy w ratach rozłożona w czasie. Nico to płatność 60mln od razu. Skoro teraz nie mamy miejsca w FFP na rejestrację zawodników to z pewnością nie mieliśmy miejsca na 60 mln + rejestrację

1

@Faro pewnie jestem naiwny ale wierzę, jestem jego fanem

0

@kaamil1910 nie ma takiej szansy. Pozdrawiam

0

@arczis92 kur... Kupując Olmo nie straciliśmy możliwości pozyskania Nico

0

Fajnie, że Roque idzie na wypożyczenie, ale mam nadzieję, że roczne bez opcji wykupu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?