0

@NeroTFP1 kim jest Yamal? Jakiś no name dzieciak

0

@gaucho104 z tego co pamiętam oni mają płacić około 3 mln

0

@A4ron wykrzyknik. smutek. płacz

1

@Rhoo ale ludzie od przygotowania fizycznego się zmienili chyba

14

@Culer9002 Gundo zmienił zdanie, czy Laporta musiał sobie dupę ratować bo jego wybitny transfer nie może grać?

0

@kamiVeB Deco, Laporta out

0

@Silencee09 a ja do cyrku nie chodzę

0

@gaucho104 Roque też git (wypożyczenie)

0

0

@Antimadridista_WR tyle, że w Romie coś tam gra. W Milanie nie wygryzie Leao lub Theo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Antimadridista_WR w du... Mam to czy się przyda. Jak będzie rezerwowym to bez sensu

0

@Antimadridista_WR a ma szansę na gre w Milanie?

0

@damian16161212 Tebas nie ma jaj, żeby nas zdegradować

0

@Faro od dzisiaj dieta

2

@kamiVeB synem marnotrawnym to mógłby być Neymar gdyby do nas wrócił, ale nie Gundogan

1

@szymonekk może to Laporta w przebraniu?

11

@DonAndrzejos bo Lewandowski mu nie podał przy 1:0. Teraz dostał rekompensatę

0

@Szklaner Ferran jest szybki, ale tylko w statystykach

0

@Lucyfffer brzmi jak coś mądrego

1

@abram3k ale on szybki, a jaki silny. Szkoda, że na meczach tego nie pokazuje

1

@Messibestplayerintheworld no to właśnie idziemy po Chiesę :D

2

@Zoker co to Google?

0

@Armintrance1 dlaczego mamy go odkupować za 60-70, skoro mamy klauzulę odkupu za rok 35, za dwa 40? W dodatku % od przyszłego transferu i nie najgorsza kwota

0

@Cholek18 ale wiesz, że oni chcieli ją brać tylko Roque nie chciał? On u nas dostał jakieś ochłapy coś około 300 minut (nie pamiętam dokładnie). Betis to idealna drużyna dla niego. Będzie grał w La Liga. Za rok/dwa potrzebujemy nowego napastnika. Ciekawe co wtedy. Olmo na fałszywej 9? Za rok trzeba przedłużać kontrakty, więc wątpię, aby bo nas stać na transfer rzędu 50 mln. Może jeśli już kupujemy gościa za 30 mln to chyba warto dać mu szansę? Flick jasno powiedział, że go nie widzi w składzie. nic dziwnego skoro ma Roberta. Roque dostałby znowu max 500-600 minut. To byłby już gwóźdź do trumny dla jego kariery. On ma dalej 19 lat. W Brazylii i w pierwszych meczach u nas wyglądał przyzwoicie. To, że wybrał Betis oznacza, że potrzebuje nowego początku, ale chce jeszcze powalczyć o miejsce w naszym klubie. Mówisz, że jeśli się nie sprawdzi to nie odzyskamy nawet 1/3. Ok, ale jeśli się sprawdzi to mamy ogromny hajs = zysk lub nowego napastnika

1

@Faro z jednej strony dwie bardzo dobrze dogadane umowy, a potem się okazuje, że kupili Olmo, ale żeby go zarejestrować muszą oddać za darmo Gundo...

6

Sprzedaż Faye i wypożyczenie Roque to nasze dwa świetne deale. Aż nie poznaje tego zarządu

0

@Kidd może Ajax wyjdzie rezerwami i zdobędą jakieś punkty do rankingu przynajmniej

0

@DLFCB na szczęście ma zmienników

0

@Lucyfffer bo Legia wygrywa, a Jaga przegrywa :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?