Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahahhahahahhaha
1
@Veysel ale u nas jak grał to był strasznie elektryczny
1
@juarez nie no raczej był. Wygrał pozycję, a gość z Bilbao go popchnął
0
Balde też trochę zmaścił to
0
Będzie karny dla Bilbao... A dla nas też się należał potem
1
To nie karny? W sumie to i dla Bilbao i dla nas mogłyby byc
0
Ajajajajjajajajjj
0
@Herato Mbappe coś tam zaczynał jak miał 17 ale chyba nie ten poziom
0
Czego oni szukają?
0
@regatta52 pewnie tak
0
@adamek20151 to są te detale
0
@Rust_Cohle już zgłosiłem. Spokojnie
0
@Kessie ja kibic Barcy. Miło poznać
1
@mekston Auba to by 4 strzelił. A co jak strzeli jednego?
0
@jaras121 @AlexDark00 co sądzisz?
0
@beter2 kosztował dokładnie tyle samo co Olmo - 55mln podstawy
1
@tristan87 u nas nic nie jest logiczne
1
We wtorek kolejny mecz. Ciekawe czy zdążą z Olmo. Wydaje mi się, że tak, bo wypożyczenie Roque, a przede wszystkim Lengleta powinny wystarczyć
0
@kiper09 Laporta potrafi zaskoczyć jak widać :P
0
@partymaker tak
0
@Kgorecki2500 Bernal powinien zabezpieczać tyły a Pedri bardziej jako śp. Tak mi to wygląda przynajmniej
1
@macio_944 to sobie meczyk obejrz. Gorzej być nie może (chyba)
3
@dariooo mamy tu chyba następcę Flicka!!
2
@Pawel13sz dominacja genetyczna 1:0
0
@Pawel13sz no spoko, ale Kounde na śo jest mierny
0
@Murazor to tera pa na ławkę xD
1
@Pawel13sz że na dwóch po? Ciekawa taktyka
0
@kolomen2 jak lubisz statki i skarby to możesz mieć za darmo
0
@Herato gdyby co mecz było takie Ipswich, Everton, Southampton to by i 60 strzelił
3
@Pawel13sz wystawił to co ma, a wyszło ofensywnie