0

Hahahahhahahahhaha

1

@Veysel ale u nas jak grał to był strasznie elektryczny

1

@juarez nie no raczej był. Wygrał pozycję, a gość z Bilbao go popchnął

0

Balde też trochę zmaścił to

0

Będzie karny dla Bilbao... A dla nas też się należał potem

1

To nie karny? W sumie to i dla Bilbao i dla nas mogłyby byc

0

Ajajajajjajajajjj

0

@Herato Mbappe coś tam zaczynał jak miał 17 ale chyba nie ten poziom

0

Czego oni szukają?

0

@regatta52 pewnie tak

0

@adamek20151 to są te detale

0

@Rust_Cohle już zgłosiłem. Spokojnie

0

@Kessie ja kibic Barcy. Miło poznać

1

@mekston Auba to by 4 strzelił. A co jak strzeli jednego?

0

@jaras121 @AlexDark00 co sądzisz?

0

@beter2 kosztował dokładnie tyle samo co Olmo - 55mln podstawy

1

@tristan87 u nas nic nie jest logiczne

1

We wtorek kolejny mecz. Ciekawe czy zdążą z Olmo. Wydaje mi się, że tak, bo wypożyczenie Roque, a przede wszystkim Lengleta powinny wystarczyć

0

@kiper09 Laporta potrafi zaskoczyć jak widać :P

0

0

@Kgorecki2500 Bernal powinien zabezpieczać tyły a Pedri bardziej jako śp. Tak mi to wygląda przynajmniej

1

@macio_944 to sobie meczyk obejrz. Gorzej być nie może (chyba)

3

@dariooo mamy tu chyba następcę Flicka!!

2

@Pawel13sz dominacja genetyczna 1:0

0

@Pawel13sz no spoko, ale Kounde na śo jest mierny

0

@Murazor to tera pa na ławkę xD

1

@Pawel13sz że na dwóch po? Ciekawa taktyka

0

@kolomen2 jak lubisz statki i skarby to możesz mieć za darmo

0

@Herato gdyby co mecz było takie Ipswich, Everton, Southampton to by i 60 strzelił

3

@Pawel13sz wystawił to co ma, a wyszło ofensywnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?