2

@LeonadisPL Olmo za Ferrana i będzie chodzić

14

Dobrze, że kolejny mecz za 3 dni bo nie wiem czy wytrzymałabym tydzień :D

2

A czego on meczu nie skończy jak było po czasie a oni na swojej połowie?

0

0

We wtorek Yamal powinien zacząć na ławce według mnie

0

Byle teraz w końcówce nie stracić jakiegoś farfocla, jak za Xavinety

1

@MateS ja też. On mi się od zawsze podobał

0

@Maysterme dwumecz z PSG też top

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kanver_ pierwsza była z ciężkiej pozycji, więc setą bym tego nie nazwał

1

@kanver_ nie no dwie

1

To musi być gol... Znowu

0

Fermin dzisiaj ugotuje. Idealne warunki dla niego

0

Rapha.... To musi być lepsze... Szkoda

3

Centrostrzał tak zwany

1

@barcelonaLM no a nie?

0

@Jorginho tacy to zawsze będą się do czegoś przyczepiać

1

Znowu Robercik tak blisko... Ma pecha chłopak dzisiaj

0

Kapitalne podanie Roberta do Balde to było

0

@Jorginho a kto normalny krytykuje tu kogoś?

0

@HypeR odczucia są pozytywne [aktualizacja 24:07]

0

Jezu, co oni z tym Yerrayem. Wszystko co złe w Athleticu tu wina Yerraya, wszystko co dobre u nas to przez Yerraya

0

@Pedri16Future też mi się tak wydaje, ale z tego co widziałem, były głosy tutaj, że Robert tragedia dzisiaj.

0

@Limaker może było, ale nie miało znaczenia niestety...

0

@karieraFCB2 raczej go nie widział, a był już zafiksowany na strzał...

0

@mekston oho, znowu nie podał przy 1:0... Skąd ja to znam :D

1

@mightyanaldevastator jest solidnie

2

Według mnie Lewy solidnie, szkoda tego słupka, ale to jak dla mnie nie była 100%

3

@RoberDzik nie zauważył jednego, bo dla nas nawet jakby widział to by nie gwizdnął

3

@NeroTFP1 Real ostatni po karze punktowej za przekupywanie sędziów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?