Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LeonadisPL Olmo za Ferrana i będzie chodzić
14
Dobrze, że kolejny mecz za 3 dni bo nie wiem czy wytrzymałabym tydzień :D
2
A czego on meczu nie skończy jak było po czasie a oni na swojej połowie?
0
@trolownik @AlexDark00
0
We wtorek Yamal powinien zacząć na ławce według mnie
0
Byle teraz w końcówce nie stracić jakiegoś farfocla, jak za Xavinety
1
@MateS ja też. On mi się od zawsze podobał
0
@Maysterme dwumecz z PSG też top
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kanver_ pierwsza była z ciężkiej pozycji, więc setą bym tego nie nazwał
1
@kanver_ nie no dwie
1
To musi być gol... Znowu
0
Fermin dzisiaj ugotuje. Idealne warunki dla niego
0
Rapha.... To musi być lepsze... Szkoda
3
Centrostrzał tak zwany
1
@barcelonaLM no a nie?
0
@Jorginho tacy to zawsze będą się do czegoś przyczepiać
1
Znowu Robercik tak blisko... Ma pecha chłopak dzisiaj
0
Kapitalne podanie Roberta do Balde to było
0
@Jorginho a kto normalny krytykuje tu kogoś?
0
@HypeR odczucia są pozytywne [aktualizacja 24:07]
0
Jezu, co oni z tym Yerrayem. Wszystko co złe w Athleticu tu wina Yerraya, wszystko co dobre u nas to przez Yerraya
0
@Pedri16Future też mi się tak wydaje, ale z tego co widziałem, były głosy tutaj, że Robert tragedia dzisiaj.
0
@Limaker może było, ale nie miało znaczenia niestety...
0
@karieraFCB2 raczej go nie widział, a był już zafiksowany na strzał...
0
@mekston oho, znowu nie podał przy 1:0... Skąd ja to znam :D
1
@mightyanaldevastator jest solidnie
2
Według mnie Lewy solidnie, szkoda tego słupka, ale to jak dla mnie nie była 100%
3
@RoberDzik nie zauważył jednego, bo dla nas nawet jakby widział to by nie gwizdnął
3
@NeroTFP1 Real ostatni po karze punktowej za przekupywanie sędziów