0

@Faro hejtuj Valladolid

0

@blakkudium i zostajemy z Cubarsim i Inigo?

0

Rodrygo w tym sezonie najlepszy z całej ofensywy Realu

1

@RoberDzik tyle to nawet Auba by nie strzelił

0

@Panda46 ile skoczył?

0

Uważam, że mimo wszystko mamy lepszy terminarz od Realu. Oni mają slabiaków, a my na papierze ciężko, ale te Bilbao i Valencia wcale takie mocne nie były, a uważam, że w dalszej części sezonu się rozpędzą i jak Realowi przyjdzie z nimi grać to mogą mieć problemy. Wtedy my będziemy grać z takim Valladolid i powinniśmy ich robić gladko

2

@kanver_ no, też mam nadzieję, że Valladolid to weźmie

2

@Aragorn33 ale Yamal by z nim jechał w klasyku

0

To jest ten nowy Messi? Gwiazda ME? Tenże który strzelał w meczach o nic na koniec sezonu? To on czy nie?

1

Ci co w 4 na spalonym siedzą

0

Oglądając to przypomina mi się prime Xavinety. To te nasze nowe koszulki? Białe nam ogarnęli? Sprytne

0

@Faro ale za to fajnie biega i mocno strzela

1

Co ten typ w żółtym robi na boisku? Bo chyba jedyne założenia, które spełnia to te Realu, a no tak zapomniałem. NEGREIRA

2

@Barcaa12 tutaj są obrońcy. To kluczowa różnica

2

Ale Mbappe pięknie wywalczył out

0

@VeB 1899 Real nie, reszta tak

0

@VegetaPolska oczywiście, że jest. Widzisz ten chaos? To raczej nie przez wyciął w pre sezonie. Muszą sobie z tym jakoś poradzić

2

@mekston nie w tej lidze

3

Kurde, gdyby temu Realowi się tak chciało jak im się nie chcę to by każdy mecz dominowali po 3:0. Fajnie, że mają takie wielkie serce i potrafią się zlitować nad rywalami

1

@szkudi7 to samo co we łbie. Jakieś gówno

0

Dobra niech się dzieje. Odpalam ten Real, ale tylko w tle bo nie będę aż tak na nich czasu marnował

0

@kanver_ maska po to, że jak ktoś mu strzeli to będzie rasizm

1

@HypeR trzecia noga Roberta > Kane

0

@partymaker to samo można powiedzieć o meczach Barcelony i generalnie o wszystkim co się dzieje w sporcie. Po co ludzie w trakcie o tym piszą, skoro mogą po prostu oglądać?

5

@Bagsik88 na szczęście Auba jeszcze nie zaczął bo wszystkie rekordy strzeleckie byłyby zagrożone

2

@Arden potężny Endrick sobie nie pogra przy Mbappe. Mam wrażenie, że przy jakiejś nieobecności Kyliana Carlo orzeszek wróciłby do tego 4-1-2-1-2 z poprzedniego sezonu, niż wystawiłby Endricka. W sumie to się nie dziwię

1

@blakkudium co to jest XDD

0

@michal26 no jest system ligowy, a nie grupy jak do tej pory

0

@Mixtape trochę z przymusu, w sumie jest Mordic jeszcze, zapomniałem

1

@Luciano99 piwo to moje paliwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?