Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro hejtuj Valladolid
0
@blakkudium i zostajemy z Cubarsim i Inigo?
0
Rodrygo w tym sezonie najlepszy z całej ofensywy Realu
1
@RoberDzik tyle to nawet Auba by nie strzelił
0
@Panda46 ile skoczył?
0
Uważam, że mimo wszystko mamy lepszy terminarz od Realu. Oni mają slabiaków, a my na papierze ciężko, ale te Bilbao i Valencia wcale takie mocne nie były, a uważam, że w dalszej części sezonu się rozpędzą i jak Realowi przyjdzie z nimi grać to mogą mieć problemy. Wtedy my będziemy grać z takim Valladolid i powinniśmy ich robić gladko
2
@kanver_ no, też mam nadzieję, że Valladolid to weźmie
2
@Aragorn33 ale Yamal by z nim jechał w klasyku
0
To jest ten nowy Messi? Gwiazda ME? Tenże który strzelał w meczach o nic na koniec sezonu? To on czy nie?
1
Ci co w 4 na spalonym siedzą
0
Oglądając to przypomina mi się prime Xavinety. To te nasze nowe koszulki? Białe nam ogarnęli? Sprytne
0
@Faro ale za to fajnie biega i mocno strzela
1
Co ten typ w żółtym robi na boisku? Bo chyba jedyne założenia, które spełnia to te Realu, a no tak zapomniałem. NEGREIRA
2
@Barcaa12 tutaj są obrońcy. To kluczowa różnica
2
Ale Mbappe pięknie wywalczył out
0
@VeB 1899 Real nie, reszta tak
0
@VegetaPolska oczywiście, że jest. Widzisz ten chaos? To raczej nie przez wyciął w pre sezonie. Muszą sobie z tym jakoś poradzić
2
@mekston nie w tej lidze
3
Kurde, gdyby temu Realowi się tak chciało jak im się nie chcę to by każdy mecz dominowali po 3:0. Fajnie, że mają takie wielkie serce i potrafią się zlitować nad rywalami
1
@szkudi7 to samo co we łbie. Jakieś gówno
0
Dobra niech się dzieje. Odpalam ten Real, ale tylko w tle bo nie będę aż tak na nich czasu marnował
0
@kanver_ maska po to, że jak ktoś mu strzeli to będzie rasizm
1
@HypeR trzecia noga Roberta > Kane
0
@partymaker to samo można powiedzieć o meczach Barcelony i generalnie o wszystkim co się dzieje w sporcie. Po co ludzie w trakcie o tym piszą, skoro mogą po prostu oglądać?
5
@Bagsik88 na szczęście Auba jeszcze nie zaczął bo wszystkie rekordy strzeleckie byłyby zagrożone
2
@Arden potężny Endrick sobie nie pogra przy Mbappe. Mam wrażenie, że przy jakiejś nieobecności Kyliana Carlo orzeszek wróciłby do tego 4-1-2-1-2 z poprzedniego sezonu, niż wystawiłby Endricka. W sumie to się nie dziwię
1
@blakkudium co to jest XDD
0
@michal26 no jest system ligowy, a nie grupy jak do tej pory
0
@Mixtape trochę z przymusu, w sumie jest Mordic jeszcze, zapomniałem
1
@Luciano99 piwo to moje paliwo