Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 też prawda, ma to jakiś sens skoro Pedri raczej tyłów nie będzie zabezpieczał
1
@AlwaysBlaugrana a czemu mają grać? Rapha już nawet za Xaviego grywał w środku
0
@lampa16 dlaczego Laporta chodzi na wysypisko? Bo szuka piłkarzy do Barcelony, na których nas stać. (Haha)
1
@lntrowertyk przecież Rapha gra jako śpo
1
Mogli dać o 18, a tak jeszcze godzina
1
@lntrowertyk no Rapha
2
@kamilop trochę nie ma wyboru
0
Kurcze ten Ferran to chyba naprawdę musi imponować trenerom na treningach. Ciekawe, że Bernal, a nie trochę starszy, a co za tym idzie bardziej doświadczony Casado. To pokazuje, że Flick mu ufa i nie boi się go wystawiać. Pedri jako 8, a nie 10 to aktualnie niestety najrozsądniejsze rozwiązanie. Jazda po 3 pkt
3
@blakkudium fajnie, że Cash gra, a Kiwior to chyba powinien odejść z tego Arsenalu
0
Gdzie ten Olmo? Jeszcze 2h mamy
1
@KamQiX w artykule ma gwiazdę, która mówi, że czeka na rejestrację
2
@Arden X kurcze D
0
City przegrywa 1:0 z Ipswich. Gundo już płacze tam na ławce
1
@KamQiX jest w kadrze. Jeśli go zarejestrują do 18 55 to będzie mógł zagrać dzisiaj
1
@KamQiX tak, znalazł się :D
6
@kanver_ idiotyczne pytanie xD wiadomo, że tak. Mam lepsze: Barcelona przez najbliższe 4 lata wygrywa każde trofeum, ale Polska wygrywa MŚ i ME. Tak, czy nie?
2
@Comentateiro co ty gadasz, jest napastnikiem, a jeszcze gola dzisiaj nie strzelił. Do wywalenia!
0
@tadzik447 chcemy
0
Mamy jeszcze 3 godziny i 40 minut na zarejestrowanie Olmo, oczywiście jeśli chcemy, aby dzisiaj zagrał
1
@lntrowertyk grał na nie swojej pozycji, liczby jakieś ma, za 15 mln to promocja
1
@MesQueUnClub96 lepszy z niego ls, niż z Ferrana i Raphinhy łącznie
3
@Pawlak1992 to już Chiesę wole
0
@Ziemny powiem więcej, 22:50 w Australii, a Olmo wciąż nie zarejestrowany
0
@Pressinho nie no, z takimi pensjami to musiało w końcu walnąć. Nie byłby w stanie brać kolejnych kredytów żeby spłacać wcześniejsze kredyty.
1
Tebas to robi specjalnie i Olmo zostanie zarejestrowany o 18 56, tak żeby dzisiaj nie mógł zagrać :P
0
14:44 Olmo bez rejestracji
4
@Kiko nie no to wciąż kilka poziomów nad Bartomeu
0
@Faro Tebas właśnie zjadł kebaba i zmierza w kierunku łazienki
2
@fcbarcafan19 tak, 30 sierpnia. Specjalnie to napisałem
0
@Comentateiro czyli zniszczymy ich 1:0