0

@ViscaelBarca2007 też prawda, ma to jakiś sens skoro Pedri raczej tyłów nie będzie zabezpieczał

1

@AlwaysBlaugrana a czemu mają grać? Rapha już nawet za Xaviego grywał w środku

0

@lampa16 dlaczego Laporta chodzi na wysypisko? Bo szuka piłkarzy do Barcelony, na których nas stać. (Haha)

1

@lntrowertyk przecież Rapha gra jako śpo

1

Mogli dać o 18, a tak jeszcze godzina

1

@lntrowertyk no Rapha

2

@kamilop trochę nie ma wyboru

0

Kurcze ten Ferran to chyba naprawdę musi imponować trenerom na treningach. Ciekawe, że Bernal, a nie trochę starszy, a co za tym idzie bardziej doświadczony Casado. To pokazuje, że Flick mu ufa i nie boi się go wystawiać. Pedri jako 8, a nie 10 to aktualnie niestety najrozsądniejsze rozwiązanie. Jazda po 3 pkt

3

@blakkudium fajnie, że Cash gra, a Kiwior to chyba powinien odejść z tego Arsenalu

0

Gdzie ten Olmo? Jeszcze 2h mamy

1

@KamQiX w artykule ma gwiazdę, która mówi, że czeka na rejestrację

2

@Arden X kurcze D

0

City przegrywa 1:0 z Ipswich. Gundo już płacze tam na ławce

1

@KamQiX jest w kadrze. Jeśli go zarejestrują do 18 55 to będzie mógł zagrać dzisiaj

1

@KamQiX tak, znalazł się :D

6

@kanver_ idiotyczne pytanie xD wiadomo, że tak. Mam lepsze: Barcelona przez najbliższe 4 lata wygrywa każde trofeum, ale Polska wygrywa MŚ i ME. Tak, czy nie?

2

@Comentateiro co ty gadasz, jest napastnikiem, a jeszcze gola dzisiaj nie strzelił. Do wywalenia!

0

@tadzik447 chcemy

0

Mamy jeszcze 3 godziny i 40 minut na zarejestrowanie Olmo, oczywiście jeśli chcemy, aby dzisiaj zagrał

1

@lntrowertyk grał na nie swojej pozycji, liczby jakieś ma, za 15 mln to promocja

1

@MesQueUnClub96 lepszy z niego ls, niż z Ferrana i Raphinhy łącznie

3

@Pawlak1992 to już Chiesę wole

0

@Ziemny powiem więcej, 22:50 w Australii, a Olmo wciąż nie zarejestrowany

0

@Pressinho nie no, z takimi pensjami to musiało w końcu walnąć. Nie byłby w stanie brać kolejnych kredytów żeby spłacać wcześniejsze kredyty.

1

Tebas to robi specjalnie i Olmo zostanie zarejestrowany o 18 56, tak żeby dzisiaj nie mógł zagrać :P

0

14:44 Olmo bez rejestracji

4

@Kiko nie no to wciąż kilka poziomów nad Bartomeu

0

@Faro Tebas właśnie zjadł kebaba i zmierza w kierunku łazienki

2

@fcbarcafan19 tak, 30 sierpnia. Specjalnie to napisałem

0

@Comentateiro czyli zniszczymy ich 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?