Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lucyfffer i to jest kapitalna informacja o ile nas na niego stać
1
@Zoker pewnie tak, ale powiem, że nie
1
@Popitek12 Anderson Luís de Souza chciałeś powiedzieć. Nie zmienia to faktu, że nie
8
@Herato Mbappe w La Liga: 176 minut, 2 czyste konta
Robert Lewandowski w La Liga: 180 minut, 0 czystych kont.
2
poszły oficjalki, więc teraz tylko czekać na Olmo
1
@partymaker to nie jest takie złe. jeśli do nas wrócił za rok to raczej będzie grał bo nie będziemy mieć napastnika, jeśli nie to albo Betis go wykupi, albo wróci do nas za 2 lata bez tego % jeśli dobrze rozumiem. On raczej będzie ich podstawowym napastnikiem, a ten ewentualny % to zawsze jakaś motywacja, żeby na niego stawiać. Oczywiście też zależy jak duży to będzie %
0
@Lucyfffer Legia za Michniewicza miała niezły sezon w LE, ale wtedy ligę zakończyła około 10 miejsca... rok temu też dobry sezon w LK, ale właśnie to co piszesz jest problemem. Jeśli polski zespół gra w Europie na jesień, to potem w lidze jest tragedia i nie ma pucharów na kolejny sezon. To zdecydowanie jest do poprawy bo, żeby mieć mocną ligę trzeba mieć w miarę stałą czołówkę, która co roku jest w pucharach i zarabia z tego sportu hajs, cały czas wzmacnia się, aż w końcu zacznie grać w lm itd. liga konferencji dla nas jest zbawieniem. Z resztą, dla każdej ligi na naszym poziomie. Na prawdę widzę postępy w naszej piłce klubowej. Legia prawdopodobnie drugi rok z rzędu będzie w lidze konferencji, co już samo w sobie jest sukcesem, a nie wykluczone, że ich przygoda nie skończy się tam na fazie ligowej. Do tego Jaga, która też mam nadzieję dołoży jakieś punkty i może być niezły wynik. Bardzo dobrze zapowiada się kolejny sezon. Lech zaczyna dobrze wyglądać, do Rakowa wrócił Papszun, Legia też w lidze solidnie jak na razie, co ważne, bo przy fazie ligowej LK pewnie będzie rotacja, a co za tym idzie jakieś straty punktów, więc na prawdę można mieć nadzieję na kolejny sezon w stylu 3 drużyn w pucharach, i nie wykluczone, że to nie będzie tylko liga konferencji. Wiem, że to dopiero początek ekstraklasy, ale ja tu widzę światełko w tunelu. Żeby jeszcze nasza reprezentacja zaczęła dawać radę ;D
0
@Lucyfffer no właśnie mi zależy tylko na punktach. Lech miał 1 dobry sezon, a potem kompromitacja że spartakiem. Legia rok temu też nieźle punktowała. W obecnym również ma prawie pewną grupę LK. Legia ostatnio jest najstabilniejszą polską drużyną. Oni mają doświadczenie i potrafią je wykorzystać w Europie. Rok temu przecież potrafili zająć drugie miejsce w bardzo trudnej grupie z AV i Az Alkmaar. Te 2 drużyny w el lm to wcale nie jest taka odległa przyszłość
Przy kapitalnych wynikach mogłoby to się stać nawet po tym sezonie, jeśli za rok nie będzie takich niespodzianek jak Śląsk czy Wisła w pucharach to całkiem realne, że od sezonu 26/27 będziemy mieć 2 drużyny w eliminacjach do lm, a to będzie znaczący boost dla polskiej piłki
0
@Lucyfffer dlatego potrzebujemy Legię, a nie jakieś Cracovie bo to właśnie Legia zdobywa najwięcej punktów do rankingu. Jak dla mnie Lech Legia Raków w top 3 (kolejność mnie nie obchodzi, niech wygra lepszy) i można kończyć sezon. Byle bez jakiś Wiseł wygrywających puchar bo w ten sposób tracimy szanse na puchary jesienią, choć Wiśle akurat poszło nadspodziewanie dobrze
0
@bstryyy https://zapodaj.net/plik-OQyOiE29D5
Nie testowałem jak coś
0
@Czarny_ck podobno jak ta trójka odejdzie to będzie 29 mln miejsca w FFP, a na Olmo potrzeba 23, więc wszystko powinno być git
0
@Lucyfffer Legia jest nam potrzebna w pucharach
1
Ten Mbappe to świetny transfer. 2 mecze 2 czyste konta.
0
@barcelonaLM rasizm
2
@Kapitan hawk ale ona ma 17 lat...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 a także deklasuje go w klasyfikacji czystych kont
0
@FcPortoFan1999 każde miasto ma swoje gorsze strony
0
@FcPortoFan1999 Espanyolu zawsze
0
XDDD Czo to za strzał
2
Jest i Pele. Ciekawe czy dotknie piłki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Czarny_ck Lenglet i Faye już odeszli, Roque było here we go
2
Ciekawe czy dzisiaj debiut Pele w Realu
0
Najlepszy z ofensywy Realu, Rodrygo dostaje zmianę :D
0
@Faro ty to się już nie odzywaj bo jeszcze Kylian strzeli
0
Co tak wcześnie zmiana w Realu?
0
@FcPortoFan1999 3 miejsce do spadku jest zarezerwowane dla Espanyolu albo Getafe
0
@FcPortoFan1999 oba
0
@Panda46 kosmita