3

@Omoziu to też zależy jak duże naderwanie. Jeśli naderwiesz np. w 80% to również musi być operacja, ale wiadomo, że lepiej tak, niż zerwać

1

@FcPortoFan1999 Real już dzisiaj odpada? :D

2

@MichuZ44 oby Bernal poszedł jego drogą, a uśmiechnięty Holender musi wracać na boisko bo akurat teraz by się przydał

1

@Sulimo byle mu to nie zniszczyło kariery. Strach pomyśleć co by było gdyby coś takiego spotkało Yamala... Niech się chłopak trzyma bo bez niego sezon do kosza

10

Mimo, że wszyscy chcielibyśmy, aby to było tylko jakieś naderwanie, to niestety wszystko wskazuje na zerwanie. Trzeba liczyć na cud.

3

4

@lucca87 liga Negreiry. Czego nie rozumiesz?

0

@FanBarcy22 w drugiej to przede wszystkim mieliśmy oba skrzydła i Lewy dostawał w końcu jakieś podania w okolicy pola karnego
@Azi domyślam się, ale ja nie pamiętam piłek za plecy obrońców Rayo. Pewnie miało to też związek z tym, że grając wyżej nie dostawałby w ogóle podań. Po wejściu Olmo oba skrzydła zaczęły funkcjonować

3

@BTW ty jesteś wczorajszy. Casado 5 razy bliżej do śpd niż Ferminowi. Kounde na śo to jest tragedia. U nas zawsze jak tam grał to był strasznie elektryczny. Nie wiem co wy macie z tym Fortem, ale on ewidentnie nie pasuje Flickowi do koncepcji

5

@BTW to jest przepis na 20 metrową dziurę w środku pola. Fermin nie nadaje się do grania niżej. Problem w tym, że Eric ma kontuzje, Christensen ma kontuzje i pewnie za niedługo wróci De Jong. Optymalne byłoby granie Frankie + Gavi, ale oni się muszą wyleczyć. Teraz nie ma raczej innej opcji niż Casado. Flick mówił, że po przerwie reprezentacyjnej wraca 1 - 2 piłkarzy. Zobaczymy

0

@mientusek1407 na 99% nie wróci w tym sezonie. Nie ma sensu go forsować od razu po takiej kontuzji. Niech się na luzie wyleczy i może na pre sezon zdąży.

4

To są te detale. Ciekawi mnie natomiast to ustawienie Lewego, szczególnie w pierwszej połowie XDD



2

@Szymemdymek jest Pau Prim, ale to nie jest ten poziom. Tak to chyba trzeba szukać w 14 - 15 latkach jakiegoś talentu na śpd a na tym to ja się nie znam

0

@Rewolucja123 może, ale tutaj po prostu był pech

2

@Pnog37 o Soto Grado mi chodziło XD środek nocy ok?

3

@PizzerMan co się ludzie spłakali to ich. Nawet nie trzeba mieć jakiejś wiedzy, żeby widzieć, że to więzadła. Przecież kolano mu lata na wszystkie strony, jeszcze biorąc pod uwagę te wszystkie okoliczności...

13

Najlepszy sędzia poprzedniego sezonu przypominam... Sędzia ely, var ślepy.
Cud, że Pedri bez kontuzji, bo ja tu widziałem luźne 3 miesiące przerwy

/photo/1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@karci0 jak nie Orsato, to znaleźliby się inni

18

@Krzyszt8f_xd akurat więzadła to po prostu wynik jakiegoś starcia i po prostu pech. Patrz ile tego było w ostatnim sezonie w Realu

0

@Dejvo @Culer9002 jednak pierwsze prognozy wskazują, se niestety miałem rację...

0

@esem91 to mogą być więzadła

1

@BARCA1899Messi dożywocie

1

@maikeru w 1 połowie nasze skrzydła nie istniały, więc nie widoczny. W drugiej strzelił gola, w ten pajac z gwiazdkiem mu go anulował. Raczej przeciętnie

1

@RoberDzik to są te detale

6

Soto Grado... Najlepszy sędzia poprzedniego sezonu La Liga... Do qry nędzy CO TO JEST????
nieuznany gol. Ok rozumiem, jakoś się to może bronić
Brak 2 karnych się już nie może bronić. Gość se ręką piłkę poturlał za boisko i jest git.
GDZIE jest czerwo za faul na Pedrim?? Chłop mógł mu nogę złamać. Na stopklatce to wygląda na 2 czerwone, 10 tysięcy zawieszenia i pół roku grzywny. On dostaje żółtą. No japier...

Pedri zszedł o własnych siłach to na prawdę uspokaja...
Bernal... Oby nic poważnego. Trochę mu się wygięło to kolano ale oby stłuczenie..

3

@mientusek1407 tak, na szczęście

0

Pedri raczej będzie żył, według mnie gorzej z Bernalem. Trochę mu się kolano wykrzywiło

0

@Lucyfffer jednak hajsik twój!

0

Byle nie więzadła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?