0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MESSIah16
Pedri grał za dużo.
Fati ogólnie straszna szklanka i to zamieszanie z łąkotką, potem dużo mięśniówek
Gavi i Bernal to po prostu pech

4

@MesQueUnClub96 jest też Hermoso. W obu przypadkach pytanie jak z pensją

6

Niesamowite, ludzie odkryli jak działają wypożyczenia. Na kupno nikogo nas nie stać, a nikt nie wypożyczy piłkarza z podstawowego składu. Jedyną opcją jest jakiś rezerwowy, taki jak Bejcetic. Albo bierzemy kogoś takiego, albo nikogo. On i tak będzie rezerwowym, chyba że ktoś się połamie, więc płacimy 4 miliony za rezerwowego na sezon. Tak działają wypożyczenia my im dajemy hajs, oni nam zawodnika. Nie rozumiem o co ten cały płacz

0

@Cule1234 nawet gdyby była to i tak nie warty wykupu

6

@Arden ciekawe czy Hermoso by chciał ty przyjść z normalną pensją

7

@szkudi7
Gavi listopad
Fati wrzesień
De Jong na Girone

0

@Mocher najlepiej byłoby pójść po Taha i wypożyczenie Nunesa z City, ale pewnie nam się to nie zepnie w FFP. Jedne z tych ruchów według mnie trzeba zrobić, ale dzisiaj Deco się bawi na imprezie

2

@KamQiX Deco na swojej imprezie urodzinowej, więc jak zachleje to może mu braknąć czasu. Tak tylko mówię

0

Czyli chcemy ale nie możemy. Gdzie jest umowa z Nike, która miała być 3 miesiące temu??


Skrzydłowy chyba odpada bo był Chiesa w promocji, a lepszych wyborów nie ma. Zostaje obrońca lub pivot

0

@Bogan faktycznie, pomieszało mi się, że zerwał więzadła i przy okazji uszkodził łąkotkę. Mój błąd.

0

@prokofiew generalnie teraz w piłce jest coraz więcej więzadeł. Pewnie jest to związane z coraz większą ilością spotkań, a co za tym idzie większymi obciążeniami. Młodzi są pewnie na to trochę bardziej podatni, bo mają nie do końca rozwinięte ciało, a że w piłce ta granica wieku wejścia do dorosłego futbolu jest coraz niżej to coraz częściej właśnie oni mają takie kontuzje, a u nas 17 latkowie grają często w pierwszym składzie, więc to normalne, że jest większa szansa niż jakby wchodzili na końcówki
@Faro miał zerwane

0

@prokofiew Militao, Courtois, Alaba. Mówi ci to coś?

2

@guetta256 październik/listopad

2

To w sumie lepiej dla nas bo na kadrę nie pojedzie i się nie połamie XD

0

@KacperVEB jeśli mamy miejsce w FFP to czemu nie

0

@KacperVEB @adamek20151 tylko pytanie, czy nas na niego stać XD

1

@Pawlusek ale to nie jest mecz w podstawówce, tylko końcówka spotkania w La lidze, gdzie przegrywasz 2:1 i idziesz z akcją w stronę bramki rywala. Z jakiej racji miałby odstawić nogę?

0

@FcPortoFan1999 zmęczył się ogarnianiem transferów to teraz czas na urlopik

1

Czyli jednak będą coś kombinować



On dobry jest?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonCarletto to też prawda, natomiast na euro w 4 też wyglądał nieźle

0

@Limaker za to Kounde fatalny

0

@DonCarletto no, a może rozwinął się pod Alonso?

0

@Nazio_87 @FcPortoFan1999 możesz spać spokojnie

1

@norbi77 zapomnieli napisać, w którym sezonie

2

@Nazio_87 nie wiem, nie oglądałem Leverkusen, ale samo to, że był ich podstawowym obrońcą o czymś świadczy. Raczej bardzo solidny piłkarz
@Derean no to jak oni chcą go kupić? W końcu umowa z Nike?

1

@FCB_dimiC czy ty coś sugerujesz... Znowu?
@JimMorrisonFCB spokojnie... Jemu to ciężko dorównać

1

@Marian_Pazdzioch za późno

0

To jednak mamy hajs?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?