0

Ugotowali

0

@Azazel_Pazuzu daj spokój, nudzi mu się

0

@PizzerMan znam człowieka na tej stronie, który ma co do tego spore wątpliwości

1

@PizzerMan Robert Lewandowski to najlepszy polski piłkarz w historii. Pozdrawiam

0

@Barca_Big_Moment nie da się spaść do ligii europy w nowym formacie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze 4h okna. Gdzie ten Nico? Laporta ruszaj się

0

Ciekawe kto nam się połamie na tej przerwie reprezentacyjnej

0

@FcPortoFan1999 z mojej 30 sekundowej analizy wynika, że w każdym z naszych ostatnich 5 meczów obie drużyny strzelały gola. Btts pewniak

0

@Lucyfffer każdy po nim tam jechał za to, że chciał wywalić Puiga, a okazało się, że miał rację.

Tak szczerze to nawet nie wiem kim ona jest

0

@FcPortoFan1999 jak mi się nie chce tego oglądać... Ale i tak obejrzę

2

Przypadkowo dokopałem się do tego XD Jednak Koeman top
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9011991#comment-9012029

0

@Lucyfffer Legia może walczyć nawet o jakieś 8 miejsce. Są w stanie to zrobić, jeśli będą w dobrej formie. Jaga jeśli poprawi formę może zdobyć z 9 pkt, ale muszą grać lepiej w defensywie

1

@normasubiektywna ważne, żeby być w top 8, bo tak na prawdę czy 1, czy 8 miejsce to już bez większego znaczenia

0

@Guess o Bergvalla chyba chodziło

0

@Lisek 4:0 dla nas. Robercik ucisza hejterów. Czego nie rozumiesz?

3

8 zwycięstw, 24 punkty, 1 miejsce. Tak to widzę

1

@messi33 3 2 1 już

0

@Rastafarnianin @Lucho_Juchacho jo się nie znam, od 3 minut wiem o jego istnieniu. @Sulimo oczywiście, że warto

7

Masterclass szwagrów

0

0

@ZeTRoX92 na Getafe najlepiej nie kupuj

0

@juarez za dwa lata

0

@Seledynowy niestety mam podobne odczucia

1

Czyli nie tylko my mamy takie problemy :P

0

@TheCule ja też nie jestem, ale czasem polskie zespoły w pucharach obejrzę, niezależnie od tego kto gra
@Pressinho Oby, choć o 9 punktów może być ciężko, szczególnie z taką obroną

0

@Stinger_ w pucharach defensywa jest kluczowa, szczególnie dla słabszych zespołów. Jaga nie potrafi się bronić. Może być ciężko, ale marzy mi się Jaga w 1/16 i Legia w 1/8 nawet

1

Jagiellonia
Kopenhaga wyjazd
Molde u siebie
Olimpia Lubljana u siebie
Mlada Boleslav wyjazd
Petrocub u siebie
Celje wyjazd

Nie jest źle, ale mogło być łatwiej, Kopenhaga i Molde raczej poza zasięgiem.
Z resztą powinny być szanse, ale nie będzie łatwo, nie z taką defensywą. Legia bardzo dobre losowanie

2

@FcPortoFan1999 Oyedele jest potwierdzony

0

@FcPortoFan1999 jest chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?