Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ugotowali
0
@Azazel_Pazuzu daj spokój, nudzi mu się
0
@PizzerMan znam człowieka na tej stronie, który ma co do tego spore wątpliwości
1
@PizzerMan Robert Lewandowski to najlepszy polski piłkarz w historii. Pozdrawiam
0
@Barca_Big_Moment nie da się spaść do ligii europy w nowym formacie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze 4h okna. Gdzie ten Nico? Laporta ruszaj się
0
Ciekawe kto nam się połamie na tej przerwie reprezentacyjnej
0
@FcPortoFan1999 z mojej 30 sekundowej analizy wynika, że w każdym z naszych ostatnich 5 meczów obie drużyny strzelały gola. Btts pewniak
0
@Lucyfffer każdy po nim tam jechał za to, że chciał wywalić Puiga, a okazało się, że miał rację.
Tak szczerze to nawet nie wiem kim ona jest
0
@FcPortoFan1999 jak mi się nie chce tego oglądać... Ale i tak obejrzę
2
Przypadkowo dokopałem się do tego XD Jednak Koeman top
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9011991#comment-9012029
0
@Lucyfffer Legia może walczyć nawet o jakieś 8 miejsce. Są w stanie to zrobić, jeśli będą w dobrej formie. Jaga jeśli poprawi formę może zdobyć z 9 pkt, ale muszą grać lepiej w defensywie
1
@normasubiektywna ważne, żeby być w top 8, bo tak na prawdę czy 1, czy 8 miejsce to już bez większego znaczenia
0
@Guess o Bergvalla chyba chodziło
0
@Lisek 4:0 dla nas. Robercik ucisza hejterów. Czego nie rozumiesz?
3
8 zwycięstw, 24 punkty, 1 miejsce. Tak to widzę
1
@messi33 3 2 1 już
0
@Rastafarnianin @Lucho_Juchacho jo się nie znam, od 3 minut wiem o jego istnieniu. @Sulimo oczywiście, że warto
7
Masterclass szwagrów
0
@Marian_Pazdzioch nie
0
@ZeTRoX92 na Getafe najlepiej nie kupuj
0
@juarez za dwa lata
0
@Seledynowy niestety mam podobne odczucia
1
Czyli nie tylko my mamy takie problemy :P
0
@TheCule ja też nie jestem, ale czasem polskie zespoły w pucharach obejrzę, niezależnie od tego kto gra
@Pressinho Oby, choć o 9 punktów może być ciężko, szczególnie z taką obroną
0
@Stinger_ w pucharach defensywa jest kluczowa, szczególnie dla słabszych zespołów. Jaga nie potrafi się bronić. Może być ciężko, ale marzy mi się Jaga w 1/16 i Legia w 1/8 nawet
1
Jagiellonia
Kopenhaga wyjazd
Molde u siebie
Olimpia Lubljana u siebie
Mlada Boleslav wyjazd
Petrocub u siebie
Celje wyjazd
Nie jest źle, ale mogło być łatwiej, Kopenhaga i Molde raczej poza zasięgiem.
Z resztą powinny być szanse, ale nie będzie łatwo, nie z taką defensywą. Legia bardzo dobre losowanie
2
@FcPortoFan1999 Oyedele jest potwierdzony
0
@FcPortoFan1999 jest chyba