Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ boje się, że słaba gra w obronie się na nich zemści
1
@Kinginiesta na razie wyjazd do Kopenhagi Molde u siebie i Olimpia Lubljana u siebie
0
Jagiellonii szykuje się szybki wpierdziel
0
@Lucho_Juchacho to trzeba ekspertów pytać
1
@fart 10 punktów powinno być w zasięgu, fajnie, że jest Betis
1
Jagiellonia jak na razie ciężary
2
@fart nawet fajnie
0
@FcPortoFan1999 obyś się nie mylił
0
@FcPortoFan1999 przekonałeś mnie XD ja chyba wolałabym Betis. Jestem w stanie zaakceptować Chelsea lub Betis dla Legii, reszta jakieś zespoły w zasięgu. Jaga niech dostanie jak najprościej, bo nie nawiążą walki z mocnymi drużynami
0
Dawać Betis albo Chelsea, a reszta jakieś drużyny do zrobienia punktów
0
Szwagry gotują xD
0
@pt9 Fort i Gerard Martin ogarną ;P
0
@FcPortoFan1999 niby tak, ale ja chyba wolę słabszych rywali, żeby nazbierać jak najwięcej punktów
0
@Lucho_Juchacho i Ferrana byśmy już nie widzieli na boisku prawie wcale...
0
@FcPortoFan1999 trzeba się modlić o jak najłatwiejsze drużyny zarówno dla Legii jak i Jagiellonii. Sporo punktów do rankingu można zrobić
0
@Lucho_Juchacho i ja byłem w 100% zwolennikiem tego transferu
0
@Fake69 w ostatnich dwóch sezonach średnio 3,5 mln. To nie jest dużo jak na nasz klub
3
@kanver_ Halaand nie bo Erling Haaland jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Pepa w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności
2
@Kgorecki2500 co to za syf
2
@Deltta on zarabiał tyle co nic a grał na każdej pozycji. Niesamowity zawodnik
0
@mkord z jednej strony tak, z drugiej wystawianie takiego 17 latka na mecze reprezentacji o nic też nie jest najmądrzejsze. Przecież reprezentacja korzysta z tych zawodników, więc w ich interesie jest dbanie o ich przyszłość, w 2020 wysłali Pedriego po tak obciążającym sezonie na euro, potem na igrzyska i odbija się to na nim do dzisiaj. Teraz chcieli zrobić to samo z Yamalem, ale na szczęście ostatecznie nie pojechał na igrzyska
0
@Arkon jak chcesz to możesz, ale ja po prostu domyślam się dlaczego wybierają takie kierunki, po części rozumiem, więc krytykować ich nie będę
0
@FcPortoFan1999 pewnie nie, bo jego nie interesują farmerskie rozgrywki. Dlatego poszedł do Arabii. Najlepszej ligi na świecie
6
Flick zadowolony. Ja też
0
@Azi nie wiem... Ja jakoś patrząc na te cyrki z hiszpańskim związkiem nie zdziwię się jeśli dalej będą powoływani, nawet na ostatnie mecze, a Yamal i Pedri będą grać prawie wszystko w tej śmiesznej lidze narodów
2
@Arkon jak już pisałem, nie każdy ma wielkie ambicje. Niektórzy jak widzą 5 razy większy hajs to idą bez zastanowienia. To wszystko zależy od podejścia konkretnych piłkarzy
0
@Azi Pedri też jeździł na kluczowe IO i wyszło jak wyszło. On w poprzednim sezonie grał sporo, miał krótką przerwę, na IO grał wszystko, teraz u nas gra i zapewne będzie grał wszystko bo mamy braki kadrowe... Z resztą Yamal to samo... Fermin był i na euro, i na igrzyskach, ale za to w lidze nie gra wszystkiego. To powoli zmierza w stronę Pedriego
2
@tbas szczerze mówiąc, Fermin na boisku mi również nie imponuje, ale potem patrzysz w statystyki i on robi 10 goli w swoim pierwszym sezonie w poważnej piłce. Trochę taki Raphinha za Xaviego, przynajmniej według mnie
21
Zajeżdżania Cubarsiego ciąg dalszy... Mogliby sobie odpuścić już to u21...
1
@Arkon możesz zarabiać 5 mln brutto i zapieprzać codziennie na 150% albo zarabiać 20 mln brutto grając w gorszym kraju, ale za to nie musisz aż tak przykładać się do treningów itp. nie każdy traktuje piłkę nożną jako hobby