0

@Stinger_ boje się, że słaba gra w obronie się na nich zemści

1

@Kinginiesta na razie wyjazd do Kopenhagi Molde u siebie i Olimpia Lubljana u siebie

0

Jagiellonii szykuje się szybki wpierdziel

0

@Lucho_Juchacho to trzeba ekspertów pytać

1

@fart 10 punktów powinno być w zasięgu, fajnie, że jest Betis

1

Jagiellonia jak na razie ciężary

2

@fart nawet fajnie

0

@FcPortoFan1999 obyś się nie mylił

0

@FcPortoFan1999 przekonałeś mnie XD ja chyba wolałabym Betis. Jestem w stanie zaakceptować Chelsea lub Betis dla Legii, reszta jakieś zespoły w zasięgu. Jaga niech dostanie jak najprościej, bo nie nawiążą walki z mocnymi drużynami

0

Dawać Betis albo Chelsea, a reszta jakieś drużyny do zrobienia punktów

0

Szwagry gotują xD

0

@pt9 Fort i Gerard Martin ogarną ;P

0

@FcPortoFan1999 niby tak, ale ja chyba wolę słabszych rywali, żeby nazbierać jak najwięcej punktów

0

@Lucho_Juchacho i Ferrana byśmy już nie widzieli na boisku prawie wcale...

0

@FcPortoFan1999 trzeba się modlić o jak najłatwiejsze drużyny zarówno dla Legii jak i Jagiellonii. Sporo punktów do rankingu można zrobić

0

@Lucho_Juchacho i ja byłem w 100% zwolennikiem tego transferu

0

@Fake69 w ostatnich dwóch sezonach średnio 3,5 mln. To nie jest dużo jak na nasz klub

3

@kanver_ Halaand nie bo Erling Haaland jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Pepa w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności

2

@Kgorecki2500 co to za syf

2

@Deltta on zarabiał tyle co nic a grał na każdej pozycji. Niesamowity zawodnik

0

@mkord z jednej strony tak, z drugiej wystawianie takiego 17 latka na mecze reprezentacji o nic też nie jest najmądrzejsze. Przecież reprezentacja korzysta z tych zawodników, więc w ich interesie jest dbanie o ich przyszłość, w 2020 wysłali Pedriego po tak obciążającym sezonie na euro, potem na igrzyska i odbija się to na nim do dzisiaj. Teraz chcieli zrobić to samo z Yamalem, ale na szczęście ostatecznie nie pojechał na igrzyska

0

@Arkon jak chcesz to możesz, ale ja po prostu domyślam się dlaczego wybierają takie kierunki, po części rozumiem, więc krytykować ich nie będę

0

@FcPortoFan1999 pewnie nie, bo jego nie interesują farmerskie rozgrywki. Dlatego poszedł do Arabii. Najlepszej ligi na świecie

6

Flick zadowolony. Ja też

0

@Azi nie wiem... Ja jakoś patrząc na te cyrki z hiszpańskim związkiem nie zdziwię się jeśli dalej będą powoływani, nawet na ostatnie mecze, a Yamal i Pedri będą grać prawie wszystko w tej śmiesznej lidze narodów

2

@Arkon jak już pisałem, nie każdy ma wielkie ambicje. Niektórzy jak widzą 5 razy większy hajs to idą bez zastanowienia. To wszystko zależy od podejścia konkretnych piłkarzy

0

@Azi Pedri też jeździł na kluczowe IO i wyszło jak wyszło. On w poprzednim sezonie grał sporo, miał krótką przerwę, na IO grał wszystko, teraz u nas gra i zapewne będzie grał wszystko bo mamy braki kadrowe... Z resztą Yamal to samo... Fermin był i na euro, i na igrzyskach, ale za to w lidze nie gra wszystkiego. To powoli zmierza w stronę Pedriego

2

@tbas szczerze mówiąc, Fermin na boisku mi również nie imponuje, ale potem patrzysz w statystyki i on robi 10 goli w swoim pierwszym sezonie w poważnej piłce. Trochę taki Raphinha za Xaviego, przynajmniej według mnie

21

Zajeżdżania Cubarsiego ciąg dalszy... Mogliby sobie odpuścić już to u21...

1

@Arkon możesz zarabiać 5 mln brutto i zapieprzać codziennie na 150% albo zarabiać 20 mln brutto grając w gorszym kraju, ale za to nie musisz aż tak przykładać się do treningów itp. nie każdy traktuje piłkę nożną jako hobby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?