Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor ugotował
1
@rafal314 mi się podoba
1
@tristan87 a gdzie ten Mbappe, który miał zjeść La lige??
1
@Kgorecki2500 szkoda, ale o tak już z Napoli ci się przyfarciło
1
@vangoor nie wiem kto po 4 meczach rozdaje mistrza. Pewnie ci którzy dawali go Realowi przed sezonem
2
@FCBparasiempre jak rozpatrywać Roberta w kontekście najlepszego? Przecież on się do top 20 nie łapie. :P
3
@vangoor mamy płakać bo wygrywamy 7:0? Wtedy mieliśmy ogromne szanse na finał, tylko idiotyzm Araujo nam go zabrał
5
@Comentateiro to nie ma znaczenia, skoro Real ma już tryplet
2
@Kgorecki2500 coś cię nie lubią
2
@DragonxNF 8:2 hehe.........
0
@Eto'o9 R10 zależy od ich formy
0
@FcPortoFan1999 taką mam nadzieję
0
@FcPortoFan1999 Real lubi tracić punkty z Betisem
0
@FcPortoFan1999 0:0 też biorę w ciemno
0
@FcPortoFan1999 1-0 dla Betisu po golu Roque w doliczonym czasie. Biorę w ciemno
1
@Hosh to są te detale
0
@adamek20151 zastanowie się
4
Chyba jedyny negatyw po tym meczu to 90 minut Yamala... To był idealny mecz na odpoczynek dla młodego, bo w repce wolnego raczej nie dostanie
0
@Kgorecki2500 nie stawiaj tej serie a. Jeszcze Napoli... Powodzenia
3
Boże święty. Jeden mecz od chyba 4:3 dla nas z Villarealem opuściłem i takie rzeczy się dzieją??
1
Olmo co ma pecha dzisiaj XDD
2
Ale to chodzi. Szkoda, że nie skończyli
0
Zostawcie Yamala...
0
@tomek8756 to na serio? XD
0
W sumie nawet fajnie, że w pierwszej połowie taki skład, bo drugiej nie mogę oglądać, więc wtedy można rotować :P
0
@FcPortoFan1999 ta Liga Narodów to nic ważnego. Ważne, żeby się jakoś utrzymać w 1 dywizji
2
@PizzerMan też, generalnie jeśli mówimy o Fame MMA to te wszystkie dramy... To co wyszło na Boxdela... No nie jestem w stanie tego odbierać jako rozrywkę. 97,53% osób, które tam idzie, robi to dla hajsu, bo w większośći są to osoby, które kończą się w internecie. To było ciekawe na początku, ale jak zaczęli tym spamować kilka razy w roku, z jakimiś losowymi uczestnikami to chyba każdemu się to przejadło.
1
@Popitek12 nawzajem
1
@Azi dlatego Olmo tam może grać, bo i tak będzie bardziej w środku
0
@FcPortoFan1999 chyba nie ma wyjścia