0

@vangoor ugotował

1

@rafal314 mi się podoba

1

@tristan87 a gdzie ten Mbappe, który miał zjeść La lige??

1

@Kgorecki2500 szkoda, ale o tak już z Napoli ci się przyfarciło

1

@vangoor nie wiem kto po 4 meczach rozdaje mistrza. Pewnie ci którzy dawali go Realowi przed sezonem

2

@FCBparasiempre jak rozpatrywać Roberta w kontekście najlepszego? Przecież on się do top 20 nie łapie. :P

3

@vangoor mamy płakać bo wygrywamy 7:0? Wtedy mieliśmy ogromne szanse na finał, tylko idiotyzm Araujo nam go zabrał

5

@Comentateiro to nie ma znaczenia, skoro Real ma już tryplet

2

@Kgorecki2500 coś cię nie lubią

2

@DragonxNF 8:2 hehe.........

0

@Eto'o9 R10 zależy od ich formy

0

@FcPortoFan1999 taką mam nadzieję

0

@FcPortoFan1999 Real lubi tracić punkty z Betisem

0

@FcPortoFan1999 0:0 też biorę w ciemno

0

@FcPortoFan1999 1-0 dla Betisu po golu Roque w doliczonym czasie. Biorę w ciemno

1

@Hosh to są te detale

0

@adamek20151 zastanowie się

4

Chyba jedyny negatyw po tym meczu to 90 minut Yamala... To był idealny mecz na odpoczynek dla młodego, bo w repce wolnego raczej nie dostanie

0

@Kgorecki2500 nie stawiaj tej serie a. Jeszcze Napoli... Powodzenia

3

Boże święty. Jeden mecz od chyba 4:3 dla nas z Villarealem opuściłem i takie rzeczy się dzieją??

1

Olmo co ma pecha dzisiaj XDD

2

Ale to chodzi. Szkoda, że nie skończyli

0

Zostawcie Yamala...

0

@tomek8756 to na serio? XD

0

W sumie nawet fajnie, że w pierwszej połowie taki skład, bo drugiej nie mogę oglądać, więc wtedy można rotować :P

0

@FcPortoFan1999 ta Liga Narodów to nic ważnego. Ważne, żeby się jakoś utrzymać w 1 dywizji

2

@PizzerMan też, generalnie jeśli mówimy o Fame MMA to te wszystkie dramy... To co wyszło na Boxdela... No nie jestem w stanie tego odbierać jako rozrywkę. 97,53% osób, które tam idzie, robi to dla hajsu, bo w większośći są to osoby, które kończą się w internecie. To było ciekawe na początku, ale jak zaczęli tym spamować kilka razy w roku, z jakimiś losowymi uczestnikami to chyba każdemu się to przejadło.

1

@Popitek12 nawzajem

1

@Azi dlatego Olmo tam może grać, bo i tak będzie bardziej w środku

0

@FcPortoFan1999 chyba nie ma wyjścia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?