Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 oho Neymar 2025.
Następne okienko będzie dla nas prawdziwym wyzwaniem. Ogarnąc miejsce w FFP na te wszystkie kontrakty... O transferach nawet nie ma co myśleć. Nico nie będzie. Jedyny moment kiedy mógł tu przyjść to było minione okienko, za rok nas nie będzie stać, a on będzie już musiał iść gdzie indziej jeśli nie chce zmarnować sobie kariery
2
@Mitch_Atleta w naszej sytuacji brak awansu tam to bardzo zła wiadomość. Może nie pojedziemy na KMŚ, ale za to zrobimy sobie tournee po USA, Chinach albo innej Japonii i dostaniemy za to kilkukrotnie mniejszy hajs. Tam mogą grać totalne rezerwy, a i tak dostaniesz spory hajs. Dla takiego City może lepiej byłoby zostać w domu, ale dla nas lepiej tam jechać
1
@Carbon ja na to nigdy nie stawiam, chyba że jakieś symboliczne grosze
0
@Sulimo ja bym nie dał za to czerwa. Po 1: 8 sekunda XD po 2 gość leciał na ziemię i zachaczyl mu o kolano, raczej nie zrobił tego celowo. Żółta ok, ale dla mnie to nie jest czerwona. Trochę średnio widać na tym nagraniu
0
@Sulimo nie no, jak to może być czerwo?
2
Komentarz usunięty
3
@Rust_Cohle :(((
1
@MesQueUnClub_87 w piłce raczej nic się nie dzieje, a na innych dyscyplinach się nie znam
1
@Salchent możesz oglądać maszynę Probierza
0
@FCB_dimiC nic takiego
9
To se chłopak pograł XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sulimo taki odcinek po 7:0 to aż z przyjemnością człowiek obejrzy
0
@mordini123 a nie lepiej połączyć 2 przerwy reprezentacyjne w 1? Np wrześniową z październikową? Według mnie to nie takie głupie, a oszczędzi trochę zamieszania
1
@A4ron dlatego napisałem, że Getafe i Sociedad. To, że Getafe gra antyfutbol jest już tradycją, ale Sociedad od pół roku robi prawie to samo
1
@KamQiX to są te detale
3
Getafe i Sociedad na dole. Kto by się spodziewał
2
@cinero1996 koszulkę Barcelony. Niech się uczy życia chłopak
6
@esem91 jeśli nasz gol z Rayo był anulowany po faulu Kounde to tu był karny
3
Śmierdzi mi tu jakimś farfoclem dla Realu
4
Dawać Roque w drugiej połowie
1
@fenix1983 włożył nogę tak jak przy naszym anulowanym golu po "faulu" Kounde?
3
@KamQiX sędzia nie będzie wiedział pod kogo gwizdać. Masterclass betisu
1
@blakkudium Laporta kupił 2 lata temu Raphinhę, bo wiedział, że teraz zatrudni Flicka, i Rapha będzie kozakiem w jego systemie. To jest dopiero Masterclass
0
@VeB 1899 ja bym wyciągał. Real lubi tracić pkt z Betisem
0
@HypeR Jaga raczej tez siedzi. Besiktas i Braga też powinny. Teraz wszystko sprowadza się do Realu...
0
@HypeR są szanse
0
@kanver_ Gundo hamował Barcelonę...
0
@Ibru123 w tym roku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika