0

@ViscaelBarca2007 oho Neymar 2025.
Następne okienko będzie dla nas prawdziwym wyzwaniem. Ogarnąc miejsce w FFP na te wszystkie kontrakty... O transferach nawet nie ma co myśleć. Nico nie będzie. Jedyny moment kiedy mógł tu przyjść to było minione okienko, za rok nas nie będzie stać, a on będzie już musiał iść gdzie indziej jeśli nie chce zmarnować sobie kariery

2

@Mitch_Atleta w naszej sytuacji brak awansu tam to bardzo zła wiadomość. Może nie pojedziemy na KMŚ, ale za to zrobimy sobie tournee po USA, Chinach albo innej Japonii i dostaniemy za to kilkukrotnie mniejszy hajs. Tam mogą grać totalne rezerwy, a i tak dostaniesz spory hajs. Dla takiego City może lepiej byłoby zostać w domu, ale dla nas lepiej tam jechać

1

@Carbon ja na to nigdy nie stawiam, chyba że jakieś symboliczne grosze

0

@Sulimo ja bym nie dał za to czerwa. Po 1: 8 sekunda XD po 2 gość leciał na ziemię i zachaczyl mu o kolano, raczej nie zrobił tego celowo. Żółta ok, ale dla mnie to nie jest czerwona. Trochę średnio widać na tym nagraniu

0

@Sulimo nie no, jak to może być czerwo?

2

Komentarz usunięty

3

1

@MesQueUnClub_87 w piłce raczej nic się nie dzieje, a na innych dyscyplinach się nie znam

1

@Salchent możesz oglądać maszynę Probierza

0

@FCB_dimiC nic takiego

9

To se chłopak pograł XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sulimo taki odcinek po 7:0 to aż z przyjemnością człowiek obejrzy

0

@mordini123 a nie lepiej połączyć 2 przerwy reprezentacyjne w 1? Np wrześniową z październikową? Według mnie to nie takie głupie, a oszczędzi trochę zamieszania

1

@A4ron dlatego napisałem, że Getafe i Sociedad. To, że Getafe gra antyfutbol jest już tradycją, ale Sociedad od pół roku robi prawie to samo

1

@KamQiX to są te detale

3

Getafe i Sociedad na dole. Kto by się spodziewał

2

@cinero1996 koszulkę Barcelony. Niech się uczy życia chłopak

6

@esem91 jeśli nasz gol z Rayo był anulowany po faulu Kounde to tu był karny

3

Śmierdzi mi tu jakimś farfoclem dla Realu

4

Dawać Roque w drugiej połowie

1

@fenix1983 włożył nogę tak jak przy naszym anulowanym golu po "faulu" Kounde?

3

@KamQiX sędzia nie będzie wiedział pod kogo gwizdać. Masterclass betisu

1

@blakkudium Laporta kupił 2 lata temu Raphinhę, bo wiedział, że teraz zatrudni Flicka, i Rapha będzie kozakiem w jego systemie. To jest dopiero Masterclass

0

@VeB 1899 ja bym wyciągał. Real lubi tracić pkt z Betisem

0

@HypeR Jaga raczej tez siedzi. Besiktas i Braga też powinny. Teraz wszystko sprowadza się do Realu...

0

@HypeR są szanse

0

@kanver_ Gundo hamował Barcelonę...

0

@Ibru123 w tym roku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?