3

@Arkon jedni marzą o grze i rywalizacji na najwyższym poziomie, a inni wolą zarobić większy hajs i ustawić się do końca życia

0

@4drian0 porównał sobie pensję tych zawodników. Poza tym każdy wie, że jesteśmy w dupie z finansami, a Real nie. Przecież inne kluby nie są głupie i jak widzą okazję to chcą ją wykorzystać

1

@escarabajo


Wątpię aby brali ich obu. Pewnie jeden tam pójdzie

4

@Faro Real ma dobrą pozycję negocjacyjną. Od nas pewnie poszedłby za jakieś 5 mln bo każdy wie, że musimy sprzedawać

1

@lucca87 żaden Yamal

0

@David_Martin dlaczego mit? Może już się wyleczył?

8

Już nic się nie wydarzy. Można się rozejść. Nie mamy miejsca w FFP.

0

Szkoda, że klasyk w lidze jest dopiero na koniec października, a nie teraz bo za 2 miesiące Real może wyglądać dużo lepiej

0

@FcPortoFan1999 czyli ja z uwagi na cyfry przy nicku mam 87 lat. Ciekawe :P
Zawsze może być nauczycielem :D

3

@VegetaPolska na takie mecze są bilety?

0

@FcPortoFan1999 no nie wiem, @AlexDark00 może przeżyje lekcje o Robercie Lewandowskim. O resztę się nie boje

1

@xvcWinterSoldier tak, mogło być coś takiego jak ma PSG albo Liverpool

2

@FcPortoFan1999 a tam, piątki nigdy nie są smutne, zwłaszcza te po stracie punktów Realu

1

@BORO_12 @Ghostface zdaje sobie z tego sprawę, jednak nie spodziewałem się, że wróci po tygodniu (chyba nawet nie całym) bardzo dobra informacja.
@Faro nie no, aż tak to nie. Stracił przez to trochę pre sezonu, a myślę, że gdyby Flick powiedział Laporcie, że w niego wierzy i ma plan na Ansu to by go nie sprzedali bo Fati ma sporo fanów

5

To szybko, biorąc pod uwagę, że Fati tę samą kontuzje leczy ponad miesiąc

0

@FcPortoFan1999 taki jest plan

0

Legia, jeśli nie będzie miała tragicznego losowania, powinna być w stanie wyjść z fazy ligowej LK. Jagiellonia chyba niestety bez szans

0

To samo mistrzostwo, które przegraliśmy już przed sezonem? :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Barca_bwo ale ty wiesz, że Mingueza to obrońca? Przecież nie pisałem tego na serio

3

Mingueza: 3 mecze, 2 gole, 2 asysty

1

@Azi kiedy odkrywasz, że w piłce nożnej są obrońcy:

3

@partymaker my przegraliśmy przed sezonem

31

Chora jest ta pogoda. U nas dzisiaj będzie 30, a w Madrycie -4

0

@D10SLEO to było całkiem logiczne

17

Biedny Mbappe. 25 lat, a dopiero teraz dowiedział się, że w piłce nożnej są obrońcy.

1

@PizzerMan podbijam

3

Wisła jeszcze 2 :P ale bardzo fajnie, że punkty do rankingu za zwycięstwo są

0

@Linnox dominacja genetyczna

0

@cchesterr43 dlaczego? Prowadzą 2:0, a Belgowie rezerwami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?