Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Arkon jedni marzą o grze i rywalizacji na najwyższym poziomie, a inni wolą zarobić większy hajs i ustawić się do końca życia
0
@4drian0 porównał sobie pensję tych zawodników. Poza tym każdy wie, że jesteśmy w dupie z finansami, a Real nie. Przecież inne kluby nie są głupie i jak widzą okazję to chcą ją wykorzystać
1
@escarabajo
Wątpię aby brali ich obu. Pewnie jeden tam pójdzie
4
@Faro Real ma dobrą pozycję negocjacyjną. Od nas pewnie poszedłby za jakieś 5 mln bo każdy wie, że musimy sprzedawać
1
@lucca87 żaden Yamal
0
@David_Martin dlaczego mit? Może już się wyleczył?
8
Już nic się nie wydarzy. Można się rozejść. Nie mamy miejsca w FFP.
0
Szkoda, że klasyk w lidze jest dopiero na koniec października, a nie teraz bo za 2 miesiące Real może wyglądać dużo lepiej
0
@FcPortoFan1999 czyli ja z uwagi na cyfry przy nicku mam 87 lat. Ciekawe :P
Zawsze może być nauczycielem :D
3
@VegetaPolska na takie mecze są bilety?
0
@FcPortoFan1999 no nie wiem, @AlexDark00 może przeżyje lekcje o Robercie Lewandowskim. O resztę się nie boje
1
@xvcWinterSoldier tak, mogło być coś takiego jak ma PSG albo Liverpool
2
@FcPortoFan1999 a tam, piątki nigdy nie są smutne, zwłaszcza te po stracie punktów Realu
1
@BORO_12 @Ghostface zdaje sobie z tego sprawę, jednak nie spodziewałem się, że wróci po tygodniu (chyba nawet nie całym) bardzo dobra informacja.
@Faro nie no, aż tak to nie. Stracił przez to trochę pre sezonu, a myślę, że gdyby Flick powiedział Laporcie, że w niego wierzy i ma plan na Ansu to by go nie sprzedali bo Fati ma sporo fanów
5
To szybko, biorąc pod uwagę, że Fati tę samą kontuzje leczy ponad miesiąc
0
@FcPortoFan1999 taki jest plan
0
Legia, jeśli nie będzie miała tragicznego losowania, powinna być w stanie wyjść z fazy ligowej LK. Jagiellonia chyba niestety bez szans
0
To samo mistrzostwo, które przegraliśmy już przed sezonem? :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Barca_bwo ale ty wiesz, że Mingueza to obrońca? Przecież nie pisałem tego na serio
3
Mingueza: 3 mecze, 2 gole, 2 asysty
1
@Azi kiedy odkrywasz, że w piłce nożnej są obrońcy:
3
@partymaker my przegraliśmy przed sezonem
31
Chora jest ta pogoda. U nas dzisiaj będzie 30, a w Madrycie -4
0
@D10SLEO to było całkiem logiczne
17
Biedny Mbappe. 25 lat, a dopiero teraz dowiedział się, że w piłce nożnej są obrońcy.
1
@PizzerMan podbijam
3
Wisła jeszcze 2 :P ale bardzo fajnie, że punkty do rankingu za zwycięstwo są
0
@Linnox dominacja genetyczna
0
@cchesterr43 dlaczego? Prowadzą 2:0, a Belgowie rezerwami