8

Żeby jeszcze on nam się nie połamał bo będzie po sezonie

7

@Luciano99 ale z szacunkiem do @Comentateiro, co to ma być za zniewaga

0

@Luciano99 no to się nauczy

0

@TheNekro94 De Jong miał zagrać na euro z Polską, więc również malutka obsuwa ;D

0

@SelloutCrowd faktycznie, mój błąd.
Różnica taka, że Ferran kosztował 50 mln, a Chiesa 13, w dodatku Chiesa robi niezłe liczby, ma swoje widoczne atuty, a nie jest nijaki jak Ferran i Fede nie jest takim odrzutem jak rekin

1

@Lucyfffer De Jong z Casado, potem De Jong z Gavim i powinna być solidna pomoc

13

Elegancko. Wreszcie jakaś dobra informacja związana z uśmiechniętym Holendrem

0

@doc dlaczego jak z Gavim? On zerwał więzadła pod koniec listopada, a wraca październik/listopad

0

@FcPortoFan1999 nie wydaje mi się, aby Lille było w stanie to wypuścić, chociaż jak wiemy 2:0 to niebezpieczny wynik

0

@Pitinho nie no, bez szans z Lille

0

@barca__rządzi @Barcaa12 jak dla mnie to może i leżeć na boisku, jeśli będzie to dawać efekty

2

@Marian_Pazdzioch wczoraj murawa była zła, więc strata punktów usprawiedliwiona :D

0

Trochę obsuwa z tą umową z Nike

0

@Krzyszt8f_xd w tym przypadku nie, bo to kolano, a nie kontuzja mięśniowa

1

Oglądając takie mecze jak ten wczoraj, myśląc, że naszym trenerem wciąż mógł być Xavi, a w zasadzie brat Xaviego bo Xavi pewnie wyleciałby po 1 losowej kontrowersji, 5 razy bardziej doceniam to, że w końcu mamy tu normalnego trenera

0

@Barcaa12 ten kasztan w 5 meczów robi więcej, niż Ferran przez cały pobyt u nas

0

@bordowyKubson na var nie możemy, bo to faul na żółtą, a nie czerwoną :)
A tak na serio, to przecież ludzie pisali, że to jest na kartkę

1

@Who_you_mam w klubie panuje optymizm. Flick mówił, że po przerwie na reprezentacje wraca 1-2 zawodników. Może Fati i właśnie De Jong. Reszta raczej nie jest bliska powrotu do zdrowia

1

@tbas może się zmęczył tym oknem i robi sobie urlop?

3

Coś tak czuję, że De Jong będzie pięknie chodził w tym zespole

2

@mientusek1407 4 netto, czyli 8 brutto

0

@Benz niby masz racje, ale nie wiem czy nie wolałbym go zamiast Olmo nawet. Według mnie lepszy stosunek ceny do jakości. Z drugiej strony mogliśmy mieć ich obu... Kontrakt z Nike podobno przyklepany na początku okna..
Już mieliśmy mieć to 1:1...

0

@Gaucho a jeśli my go kupimy to "dostajemy" te 40%?

0

@Aragorn33 rynek oferuje klarowne i w miarę pewne rozwiązanie na oba skrzydła (Chiesa) i i tak go nie bierzemy bo akurat nas nie stać

2

@snupson chyba ci się sufit na łeb spier...

7

Raczej ominie go kolejny presezon... Szkoda, ale nie ma co się spieszyć z tym

0

@SelloutCrowd żeby chcieć wypchnąć Ferrana z klubu wystarczy oglądać mecze. Chiesa jest co najmniej 2 klasy wyżej. Roque trochę ciężko ocenić, ale mimo wszystko nie wygląda to na jakiś wybitnie przemyślany ruch, a próbę odpowiedzi na Endricka

6

@Damian11 w sumie ter Stegen ostatnio słabo grał

2

@Destroyer_of_Worlds może na 6 dałby radę?

0

@barejant nie no, Bernal wybił piłkę po prostu, takich sytuacji jest bardzo dużo. Kounde to stempel. Stempel to oczywisty faul, a to Bernala naciągane...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?