2

Matko bosko panowie

6

Bernal nie rób nam tego

0

@Inko pierwszy :)

0

Nie no... Bernal. Proszę cię. Oddychaj

1

Napisałbym tu coś ale szkoda konta

3

Przynajmniej sam zszedł

0

@clyde nawet dwóch karnych XDDDDD

0

Jak to kur... Nie jest czerwo to ja nie wiem

2

Jeszcze nam Pedriego połamał. No japier....

1

Co to jest XDDDDDDDDDX

3

Christensen się dumny w grobie przewraca, bo amputował nogę za tego Olmo

1

Jeszcze asysta Daniego i FM jednak jest realistyczny

0

@626 też mi się tak wydaje, ale tu jest bardziej szum o karnego na Olmo

0

No to by było na tyle

0

Anulują jak chu...

0

A ten leży... Pewnie anulują

0

Robercik po raz 3 w tym sezonie zamyka wam mordy

0

Co my gramy po tym golu???

0

@Kamiloza91 może siedzi

1

@bart_azz nie ta pozycja

0

Rayo 30 minut biegało i stracili siły. Dobrze, że nie stawiają autobusu bo różnie mogłoby się to skończyć

0

@BarcaKings965212 to wgl nie ta pozycja nie wiem jak oni chcieli grać na 1 śpd i 2 "10"

1

Brawo panowie. Rayo fatalne od przerwy

0

Co to XDD szkoda

0

Kwestia czasu. Rayo się gubi

0

Myślałem, że postawią autobus. To ci niespodzianka

0

Liga Negreiry. Czego nie rozumiecie?

0

Ale to chodzi proszę państwa

0

@Lucyfffer może nie chce go spalić robiąc mu wędkę w przerwie

1

Nie no to jest karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?