Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Matko bosko panowie
6
Bernal nie rób nam tego
0
@Inko pierwszy :)
0
Nie no... Bernal. Proszę cię. Oddychaj
1
Napisałbym tu coś ale szkoda konta
3
Przynajmniej sam zszedł
0
@clyde nawet dwóch karnych XDDDDD
0
Jak to kur... Nie jest czerwo to ja nie wiem
2
Jeszcze nam Pedriego połamał. No japier....
1
Co to jest XDDDDDDDDDX
3
Christensen się dumny w grobie przewraca, bo amputował nogę za tego Olmo
1
Jeszcze asysta Daniego i FM jednak jest realistyczny
0
@626 też mi się tak wydaje, ale tu jest bardziej szum o karnego na Olmo
0
No to by było na tyle
0
Anulują jak chu...
0
A ten leży... Pewnie anulują
0
Robercik po raz 3 w tym sezonie zamyka wam mordy
0
Co my gramy po tym golu???
0
@Kamiloza91 może siedzi
1
@bart_azz nie ta pozycja
0
Rayo 30 minut biegało i stracili siły. Dobrze, że nie stawiają autobusu bo różnie mogłoby się to skończyć
0
@BarcaKings965212 to wgl nie ta pozycja nie wiem jak oni chcieli grać na 1 śpd i 2 "10"
1
Brawo panowie. Rayo fatalne od przerwy
0
Co to XDD szkoda
0
Kwestia czasu. Rayo się gubi
0
Myślałem, że postawią autobus. To ci niespodzianka
0
Liga Negreiry. Czego nie rozumiecie?
0
Ale to chodzi proszę państwa
0
@Lucyfffer może nie chce go spalić robiąc mu wędkę w przerwie
1
Nie no to jest karny