Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PaprykFCB defensywa.
0
@Lucyfffer no to jak tam wolisz. Wyjazdowe z Rayo nie są łatwe
0
@Herato oczywiście
0
@Michael27061990 ja bym dał Olmo za Ferrana bo chce go zobaczyć w końcu. Nie powiedziałbym, że to najłatwiejszy, bo z Rayo na wyjeździe nie wygraliśmy od 3 spotkań
1
@Lucyfffer to postaw jakaś kontrę za stówkę chociaż, na wygraną/remis lub wygraną Rayo
2
Ale bym sobie już obejrzał tego Olmo. Ciekawe czy wyjdzie w pierwszym. Miał trochę czasu na treningi u nas :D Za Ferrana idealnie by siadł. Pytanie czy Flick go wrzuci od razu do składu
0
@messi564 tylko, że w Realu ci stoperzy to topka na świecie, a mamy z całym szacunkiem Cubarsiego, Inigo i kontuzjowanego Erica, którzy miał odejść
1
@PIWOSZ89 on to by się nie nadawał nawet do reprezentacji mojego osiedla
2
@FcPortoFan1999 jak już to pewnie Bułka, nie Grabara, według mnie i tak Skorupski, skoro Probierz wolał stawiać na niego
2
@Linnox też mogę pójść na orlik i nazywać się profesjonalnym piłkarzem
0
@JimMorrisonFCB nawet jak się wyleczy wcześniej to nie może grać do zimowego okna bo nie jest zarejestrowany
0
@szymon6847 od początku wam to mówię
1
@GeneralXavi do grudnia
3
@regatta52 wystarczy Yamal, spokojnie
1
@Misiusessi Olmo jest na raty, więc aktualnie zapłaciliśmy pewnie nie więcej niż 20. Nico to 60 od razu
0
@lntrowertyk a jednak, masz farta chłopie!
0
@Pedri16Future odpoczywać można z fatalnym Valladolid u siebie, a nie na wyjeździe z Rayo. Dzisiaj przydałoby się wygrać , więc jak już to jakieś zmiany
0
@pride1899 tylko nie Kounde na śo
0
@Zoker za 500 chyba trzeba :/
0
@Hajny nie byłby bo nas na niego nie było stać
0
@vangoor Christensen też
0
@vangoor Kontuzja Erica, więc zarejestrują zamiast niego :D
1
Dawać Chiesę teraz :P
0
@abram3k jak....
6
Yamal musi dostać odpoczynek przed kadrą, bo znając życie tam będzie grał wszystko. Wydaje się, że mecz z Valladolid będzie do tego idealny, ale dzisiaj też mógłby dostać zmianę w drugiej połowie jeśli będzie dobry wynik
0
@mientusek1407 @Katalończyk 99 według mnie on po prostu się nie nadaje do tego bo jest "cichy". On nie będzie darł mordy na zawodników, a czasem trzeba. Jest bardzo inteligenty, ale nie wiem trenerka jest dla niego
0
@mientusek1407 rozumieć może tak, ale on nie ma charakteru do tego
0
@AlexDark00 ale Ronaldo gra w Arabii
3
Do meczu pozostało 14,5 godziny, a Olmo dalej nie zarejestrowany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika