2

@PaprykFCB defensywa.

0

@Lucyfffer no to jak tam wolisz. Wyjazdowe z Rayo nie są łatwe

0

@Herato oczywiście

0

@Michael27061990 ja bym dał Olmo za Ferrana bo chce go zobaczyć w końcu. Nie powiedziałbym, że to najłatwiejszy, bo z Rayo na wyjeździe nie wygraliśmy od 3 spotkań

1

@Lucyfffer to postaw jakaś kontrę za stówkę chociaż, na wygraną/remis lub wygraną Rayo

2

Ale bym sobie już obejrzał tego Olmo. Ciekawe czy wyjdzie w pierwszym. Miał trochę czasu na treningi u nas :D Za Ferrana idealnie by siadł. Pytanie czy Flick go wrzuci od razu do składu

0

@messi564 tylko, że w Realu ci stoperzy to topka na świecie, a mamy z całym szacunkiem Cubarsiego, Inigo i kontuzjowanego Erica, którzy miał odejść

1

@PIWOSZ89 on to by się nie nadawał nawet do reprezentacji mojego osiedla

2

@FcPortoFan1999 jak już to pewnie Bułka, nie Grabara, według mnie i tak Skorupski, skoro Probierz wolał stawiać na niego

2

@Linnox też mogę pójść na orlik i nazywać się profesjonalnym piłkarzem

0

@JimMorrisonFCB nawet jak się wyleczy wcześniej to nie może grać do zimowego okna bo nie jest zarejestrowany

0

@szymon6847 od początku wam to mówię

1

@GeneralXavi do grudnia

3

@regatta52 wystarczy Yamal, spokojnie

1

@Misiusessi Olmo jest na raty, więc aktualnie zapłaciliśmy pewnie nie więcej niż 20. Nico to 60 od razu

0

@lntrowertyk a jednak, masz farta chłopie!

0

@Pedri16Future odpoczywać można z fatalnym Valladolid u siebie, a nie na wyjeździe z Rayo. Dzisiaj przydałoby się wygrać , więc jak już to jakieś zmiany

0

@pride1899 tylko nie Kounde na śo

0

@Zoker za 500 chyba trzeba :/

0

@Hajny nie byłby bo nas na niego nie było stać

0

@vangoor Christensen też

0

@vangoor Kontuzja Erica, więc zarejestrują zamiast niego :D

1

Dawać Chiesę teraz :P

0

@abram3k jak....

6

Yamal musi dostać odpoczynek przed kadrą, bo znając życie tam będzie grał wszystko. Wydaje się, że mecz z Valladolid będzie do tego idealny, ale dzisiaj też mógłby dostać zmianę w drugiej połowie jeśli będzie dobry wynik

0

@mientusek1407 @Katalończyk 99 według mnie on po prostu się nie nadaje do tego bo jest "cichy". On nie będzie darł mordy na zawodników, a czasem trzeba. Jest bardzo inteligenty, ale nie wiem trenerka jest dla niego

0

@mientusek1407 rozumieć może tak, ale on nie ma charakteru do tego

0

@AlexDark00 ale Ronaldo gra w Arabii

3

Do meczu pozostało 14,5 godziny, a Olmo dalej nie zarejestrowany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?