0

Olmo już jest piękny

1

Jeszcze Balde i jadymy

0

@Roobo może i jest mobilniejszy, ale za linią obrony to on nie zejdzie bo będzie autobus, co nam da zejście do skrzydła skoro oni będą stać w 6 - 7 we własnym polu karnym? Lewy na razie nie ma co zrobić bo gramy z połową skrzydła. Balde i Olmo, tak jak pisałeś, muszą wejść jak najszybciej. Z Victorem wstrzymał bym się jeszcze.

1

@fcbarcafan19 Filck do jutra

0

@Faro on na Euro był w topce pod względem szybkości XDDD coś tego nie widać

0

@Bartas7VeB Martin niestety też. Pedri musi zostać bo nie ma zmiennika na "8"

0

@Roobo Lewy? XD Pau Victor na pewno zrobi więcej

3

Przypominam, że u mnie w FM Olmo gol i asysta w debiucie

0

@kanver_ Olmo i Balde wejdą i jedziemy z Madryciakami.

0

@kanver_ to co powiesz o współpracy Martin - Ferran? :P

1

Zaczyna się meczycho...

0

@MateuszQ jak za Pedriego? I 20 metrowa dziura w środku pola?

0

Dawaj tego Olmo w przerwie za Ferrana

1

Mats... Ja cię proszę. Przez 20 sekund chodzi sobie z piłka, żeby podać po ziemi do przeciwnika. Ja go broniłem, ale naprawdę...

1

Chill panowie. Rayo już przestaje biegać. Teraz z górki

0

@Lucyfffer ważne, że panuje optymizm

0

Wątpię, że Rayo wytrzyma takie tempo przez cały mecz

0

@Lucyfffer mówiłem stawiaj kontrę :P

0

Kounde jak na razie słabo, a Ter Stegen... Powinien to obronić

0

Ale nas cisną ...

0

@MrOskarekk Oriol jest w Gironie

2

@Sysia11 ja karierę Barcą robię tak mniej więcej z 5 razy w roku... Każda kończy się gdzieś w styczniu bo się wkur...iam na tę grę

0

@Sysia11 no chyba cię coś... Jak możesz psuć taką piękną historię

0

@AduŚ07 akurat Eric przyszedł za darmo, więc nawet jak sprzedamy go za te 15-20 to jesteśmy na plus

0

@tomek256 chipsy, frytki. Prawie tak jakbyś jadł ziemniaki

0

@bart_azz jakbym widział polskie zespoły w pucharach

1

Balde na ławie i Ferran na lewej. Ale ta lewa strona będzie chodzić :D W sumie mi się podoba, że Flick potrafi zaskoczyć. Wszyscy czekamy na Olmo!

0

@FcPortoFan1999 no a Cancelo mógłby wrócić do Benfiki. Przypuszczam, że nie spodobałby ci się taki scenariusz, ale z jego perspektywy miałoby to jakiś sens

0

@FcPortoFan1999 taki Henderson też miał raczej nie wracać i kończyć w Arabii, a jak widać wrócił, chociaż może faktycznie Cancelo już nie ma ambicji na powrót

0

@FcPortoFan1999 może jeszcze wróci do Europy. Raczej jeszcze o końcu kariery nie myśli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?