Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Olmo już jest piękny
1
Jeszcze Balde i jadymy
0
@Roobo może i jest mobilniejszy, ale za linią obrony to on nie zejdzie bo będzie autobus, co nam da zejście do skrzydła skoro oni będą stać w 6 - 7 we własnym polu karnym? Lewy na razie nie ma co zrobić bo gramy z połową skrzydła. Balde i Olmo, tak jak pisałeś, muszą wejść jak najszybciej. Z Victorem wstrzymał bym się jeszcze.
1
@fcbarcafan19 Filck do jutra
0
@Faro on na Euro był w topce pod względem szybkości XDDD coś tego nie widać
0
@Bartas7VeB Martin niestety też. Pedri musi zostać bo nie ma zmiennika na "8"
0
@Roobo Lewy? XD Pau Victor na pewno zrobi więcej
3
Przypominam, że u mnie w FM Olmo gol i asysta w debiucie
0
@kanver_ Olmo i Balde wejdą i jedziemy z Madryciakami.
0
@kanver_ to co powiesz o współpracy Martin - Ferran? :P
1
Zaczyna się meczycho...
0
@MateuszQ jak za Pedriego? I 20 metrowa dziura w środku pola?
0
Dawaj tego Olmo w przerwie za Ferrana
1
Mats... Ja cię proszę. Przez 20 sekund chodzi sobie z piłka, żeby podać po ziemi do przeciwnika. Ja go broniłem, ale naprawdę...
1
Chill panowie. Rayo już przestaje biegać. Teraz z górki
0
@Lucyfffer ważne, że panuje optymizm
0
Wątpię, że Rayo wytrzyma takie tempo przez cały mecz
0
@Lucyfffer mówiłem stawiaj kontrę :P
0
Kounde jak na razie słabo, a Ter Stegen... Powinien to obronić
0
Ale nas cisną ...
0
@MrOskarekk Oriol jest w Gironie
2
@Sysia11 ja karierę Barcą robię tak mniej więcej z 5 razy w roku... Każda kończy się gdzieś w styczniu bo się wkur...iam na tę grę
0
@Sysia11 no chyba cię coś... Jak możesz psuć taką piękną historię
0
@AduŚ07 akurat Eric przyszedł za darmo, więc nawet jak sprzedamy go za te 15-20 to jesteśmy na plus
0
@tomek256 chipsy, frytki. Prawie tak jakbyś jadł ziemniaki
0
@bart_azz jakbym widział polskie zespoły w pucharach
1
Balde na ławie i Ferran na lewej. Ale ta lewa strona będzie chodzić :D W sumie mi się podoba, że Flick potrafi zaskoczyć. Wszyscy czekamy na Olmo!
0
@FcPortoFan1999 no a Cancelo mógłby wrócić do Benfiki. Przypuszczam, że nie spodobałby ci się taki scenariusz, ale z jego perspektywy miałoby to jakiś sens
0
@FcPortoFan1999 taki Henderson też miał raczej nie wracać i kończyć w Arabii, a jak widać wrócił, chociaż może faktycznie Cancelo już nie ma ambicji na powrót
0
@FcPortoFan1999 może jeszcze wróci do Europy. Raczej jeszcze o końcu kariery nie myśli