Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@cchesterr43 wygrają ten mecz nie dwumecz
8
Brawo Wisła. Niech to wygrają i będą punkty do rankingu
4
@Arczie nie no, po dwie bo trzeba 8 meczów zagrać
1
@Kidd jeszcze trzeba przedłużać kontrakty za rok, będzie się działo
0
@Azi widocznie w La lidze lubią takich
0
@Aragorn33 usuń to
2
Pjanic bez klubu
Andre Gomes bez klubu
Krychowiak bez klubu
Szwagry mogą jeszcze coś ugotować
0
@Azi zależy, z perspektywy jakiego klubu patrzysz :) dla kibiców Realu to z pewnością topka
1
@Azi jest głośno, dali do zamrażarki, wszystko ucichnie, dadzą mu Real, albo Barce, coś odwali, znowu będzie głośno. I tak to się kręci
1
@blakkudium "jeśli klub wróci do zasady 1:1" :)))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Eto'o9 R10 nie znam żadnego młodego napastnika z Polski, który nadawałby się do reprezentacji.
0
@kkbarca mam nadzieję, że to bait
@Azi oczywiście, że bardzo pomoże, ale potrzeba też mądrego zarzadzania
1
@pedri8siempre
Trochę średnia jakość, ale nic lepszego nie znalazłem, ważne, że widać :P Powodzenia
0
@FabianekMrozek Bartomeu lubi to
1
@partymaker skomplikowana kontuzja. Ciężko stwierdzić. Inigo w poprzednim sezonie leczył to 2 miesiące. Generalnie 4-8 tygodnii
0
@VeB 1899 Mingueza ma 2 gole i 2 asysty. Mbappe 0 goli 0 asyst XDD
1
@FcPortoFan1999 jeszcze nie :P
0
@Derean nie wiem czy oslabilismy się. Yamal jest dużo lepszy. Cubarsi i Fermin też. Uważam, że to porównywalna kadra, na pewno nie jest dużo słabsza, a mamy lepszego trenera
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Dieselzor do ryżu
1
Jak dostaniemy City i Arsenal to przynajmniej nie możemy dostać Aston Villi z 4 koszyka :P
0
@gaucho104 oni robią to samo co my, tylko, że jeszcze wrzucają to do mediów, robiąc presję na sędziów
0
@Popitek12 sprawdź, czy ci się sufit na łeb nie spadł
@Coutinho007 jest taka szansa. Teraz do króla strzelców wystarczy 20 kilka bramek, kiedyś to było 40+
1
@FCBurza to samo z Chiesą
9
Drugi najlepszy piłkarz w historii. To chore, że strzelił 46 goli w jednym sezonie La Liga, a i tak wtedy nie zdobył króla strzelców.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston nie będzie
1
@messi33 plus jest taki, że to 1 mecz. Nie zdziwię się jak będą jakieś niespodzianki w tej tabeli, bo można trafić bardzo różnie
0
@FcPortoFan1999 no to ja też zrobię.
Puszcza Niepołomice - Barcelona