Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Lucyfffer dzieci to sezonowcy
0
@mordini123 City - Inter tak, ale PSG - Girona to zdecydowanie fajniejszy mecz, niż oglądanie Piszczka jako 2 trenera i Skórasia na ławce
1
@Khajio ale Piszczek jest 2 trenerem... Skóraś jest rezerwowym...
0
Jakim cudem BVB - club Brugge jest meczem drugiego wyboru??
0
@Faro to już standard. Jak im nie idzie to nakręcają negreire, a jak nam nie będzie szło to wszystko się odwróci. To dopiero wrzesień, utrzymanie naszej formy będzie praktycznie niemożliwe, a oni zwykle na wiosnę zaczynają lepiej wyglądać
0
@Faro ich klubowa telewizja robi to samo. Niesamowity klub. Obiektywnie najlepszy na świecie, a mentalność dzieciaka
5
@Mitch_Atleta dla nich takie rzeczy są za trudne do zrozumienia. Ronaldo strzela dużo goli w farmerskiej lidze, a oni chcą top 10 zp dla niego i łudzą się, że on dalej to ma. Euro już zweryfikowało
0
@Faro jakoś trzeba utrzymać ludzi na stronie, a że z meczów Realu, czy to Barcy mają najwięcej wyświetleń ( = reklam = hajsu) no to nic w tym dziwnego
0
@Faro i tak większość madryciaków siedzi tutaj. Nie ma się co dziwić
1
@Lewy952468xx on wrócił już na Valladolid
35
Legenda
3
@Kapitan hawk nie podał do Raphinhy przy 1:0
0
@Muszynianka raczej tylko na oficjalnej
2
@Messibestplayerintheworld też mi się tak wydaje
0
Madrycioki się łamią. Ciekawe czy to zaplanowane, żeby na kadrę nie jechać
2
@MesQueUnClub96 mówisz, że chłopaki cię nie chcieli?
0
@Lucyfffer całe szczęście
0
@Lucyfffer jak mogłeś?
4
@betonito na pewno. Skoro Osimhena mu nie szkoda sadzać, to co dopiero Lągle
0
@TheCule mógłbyś chociaż coś oryginalnego wymyślić, a nie kradniesz
0
@TheCule
Tylko tyle ci powiem https://zapodaj.net/plik-oToKT2YxJs
0
@tristan87 dlaczego? Nie nadawała się do klikania w ekran? :P
1
@blakkudium kupili za 15, przynajmniej zarobią
0
@TheCule ty to już najlepiej nic nie mów
0
@TheCule powiedz, że troll
0
@ViscaelBarca2007 wszystko będzie zależne od przedłużeń naszych zawodników, bo to bez wątpienia jest i będzie priorytetem. Generalnie według mnie obowiązkowymi przedłużeniami są Yamal, Gavi, Pedri, Araujo, De Jong, Bernal. Reszta będzie zależna od sytuacji i okoliczności, ale nie wyobrażam sobie straty nikogo z tej trójki za darmo. Trzeba pamiętać, że mamy na wypożyczeniu Roque, który może odpalić i to on może być naszym nowym napastnikiem. Z tymi, którym wygasa umowa też nie będzie tak prosto, bo mamy tragiczną pozycję negocjacyjną. W prawie każdym topowym klubie dostaną więcej pieniędzy, a u nas jeszcze dochodzą te cyrki z rejestracją
0
@TheCule no domyśliłem się
8
@MESSIah16 Holender wyprzedził Francuza. Po kłopocie
0
@ViscaelBarca2007 Lewy to jedno, ale ja na prawdę nie wiem czy my za rok nie będziemy zmuszeni pozbyć się jakiegoś Araujo w promocji za 35 mln... Do przedłużenia:
Yamal
Gavi
Pedri
De Jong
Araujo
Christensen
Eric
Bernal (tu raczej nieduże pieniądze, choć będzie to zależało od tego kiedy podpiszą, bo jeśli wróci i będzie grał na takim poziomie jak w tym sezonie to na grosze się pewnie nie zgodzi)
To będzie ogromne wyzwanie, więc na transfery nie ma się co nastawiać.
Też nie ma co patrzeć na to komu się będą kontrakty kończyć w 2026 bo do tego czasu wszystko się jeszcze może pozmieniać.
0
@BorzyKrzys tak samo jest z pewnym słowem na mu..., o którym dzisiaj tutaj było całkiem głośno. Czasy się zmieniają