1

Niestety... Może chociaż dobry wynik w 2 meczu to punkty do rankingu będą

0

@urbipl świetne podanie dostał

1

@cchesterr43 no jaki problem? Liga Belgijska jest lepsza od naszej. Mają regularnie kluby w lm

0

Frankowski z golem na 1:0

0

@A4ron czemu miałaby grać?

0

@Inko tak, właśnie on

0

@mordini123 ja sobie oszczędziłem i nie żałuję

0

Co jest xD Z jednej strony fajnie, ale boje się, że jak się wkurzą to wcisną z 4

0

@Pressinho może dać, ale zawodnik ma kontrakt. Od niego zależy czy będzie siedział na tyłku i odejdzie za darmo, czy odejdzie za hajs. On chce do nas. Juve jest trochę pod ścianą bo koniec okna się zbliża, a raczej nie mogą sobie pozwolić na odejście Chiesy za darmo

0

Zastanawiałem się czy oglądać Wisłę. Już wiem, że nie

0

@escarabajo no wyniki najlepsze nie są, ale nie da się mieć wyników mając w kadrze prawie samych graczy poniżej 24 lat. Pewnie dlatego ściągają takiego Hendersona, czy Ruganiego. Z tego co się orientuję to tam jest sporo talentu

0

@escarabajo no ale właśnie ciekawe małolaty

0

Wisła już przegrywa

0

@SZYCHA0005 rok do końca kontraktu + trener go nie widzi w swoim projekcie

0

Ciekawych piłkarzy ma Ajax. Nawet nie wiedziałem, że Rugani tam poszedł. Swoją drogą to ten Faberski dostał powołanie w końcu, czy nie bo na Flashscore go nie ma na ławce

0

@Pressinho dlaczego ma się nie zgodzić

1

@adamek20151 swój puchar za mś już ma

1

@fart no ale skoro SI ma 1 to kto ma 0? :D

1

@fart a z kim mierzy się SI, że jest 1:0?

0

@Azi jedno się nie zmienia. Rano i wieczorem Deco out!

0

@Bartas7VeB niby tak, ale to nieco ponad 20 to i tak kosmos

0

@GeneralXavi Ronaldo zaraz będzie miał złoty medal MŚ. Musi tylko tam kolegów poprosić i mu zrobią. Nawet lepszy niż ten śmieszny Messi

0

@LeoKrol powinieneś się zacząć uczyć. Najlepiej Angielskiego

0

@on1977 ale Faye? Jeśli będzie warto to odkupią

1

@pt9 może to już nie jedna kotka?

3

@Kessie Deco do jutra

2

@Messibestplayerintheworld
doświadczenie. Samymi 17 latkami nic nie wygrasz

0

Fajne wypożyczenie Roque i fajny transfer Faye. Nawet nieźle to dogadali chłopaki jak na ich możliwości

0

@icon3520 tak jak rok temu? On na po jest 5 razy lepszy niż na śo

1

Mateu "proszę wróć" Alemany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?