Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niestety... Może chociaż dobry wynik w 2 meczu to punkty do rankingu będą
0
@urbipl świetne podanie dostał
1
@cchesterr43 no jaki problem? Liga Belgijska jest lepsza od naszej. Mają regularnie kluby w lm
0
Frankowski z golem na 1:0
0
@A4ron czemu miałaby grać?
0
@Inko tak, właśnie on
0
@mordini123 ja sobie oszczędziłem i nie żałuję
0
Co jest xD Z jednej strony fajnie, ale boje się, że jak się wkurzą to wcisną z 4
0
@Pressinho może dać, ale zawodnik ma kontrakt. Od niego zależy czy będzie siedział na tyłku i odejdzie za darmo, czy odejdzie za hajs. On chce do nas. Juve jest trochę pod ścianą bo koniec okna się zbliża, a raczej nie mogą sobie pozwolić na odejście Chiesy za darmo
0
Zastanawiałem się czy oglądać Wisłę. Już wiem, że nie
0
@escarabajo no wyniki najlepsze nie są, ale nie da się mieć wyników mając w kadrze prawie samych graczy poniżej 24 lat. Pewnie dlatego ściągają takiego Hendersona, czy Ruganiego. Z tego co się orientuję to tam jest sporo talentu
0
@escarabajo no ale właśnie ciekawe małolaty
0
Wisła już przegrywa
0
@SZYCHA0005 rok do końca kontraktu + trener go nie widzi w swoim projekcie
0
Ciekawych piłkarzy ma Ajax. Nawet nie wiedziałem, że Rugani tam poszedł. Swoją drogą to ten Faberski dostał powołanie w końcu, czy nie bo na Flashscore go nie ma na ławce
0
@Pressinho dlaczego ma się nie zgodzić
1
@adamek20151 swój puchar za mś już ma
1
@fart no ale skoro SI ma 1 to kto ma 0? :D
1
@fart a z kim mierzy się SI, że jest 1:0?
0
@Azi jedno się nie zmienia. Rano i wieczorem Deco out!
0
@Bartas7VeB niby tak, ale to nieco ponad 20 to i tak kosmos
0
@GeneralXavi Ronaldo zaraz będzie miał złoty medal MŚ. Musi tylko tam kolegów poprosić i mu zrobią. Nawet lepszy niż ten śmieszny Messi
0
@LeoKrol powinieneś się zacząć uczyć. Najlepiej Angielskiego
0
@on1977 ale Faye? Jeśli będzie warto to odkupią
1
@pt9 może to już nie jedna kotka?
3
@Kessie Deco do jutra
2
@Messibestplayerintheworld
doświadczenie. Samymi 17 latkami nic nie wygrasz
0
Fajne wypożyczenie Roque i fajny transfer Faye. Nawet nieźle to dogadali chłopaki jak na ich możliwości
0
@icon3520 tak jak rok temu? On na po jest 5 razy lepszy niż na śo
1
Mateu "proszę wróć" Alemany