7

@JordiAlbion wolałbym nie oglądać, ale obejrzę

5

@blakkudium na tym starciu będzie pewnie więcej determinacji i woli walki niż na wszystkich meczach Polski w tej lidze narodów razem wziętych

0

@Dankho94isback nikogo? Pieniądze by mogli pożyczyć.

0

@Inko Ajax jest mocny... Może nie na papierze, ale mają sporo świetnej młodzieży. Jeśli dołożą do tego właśnie takie transfery jak Henderson, czy Rugani to za rok/dwa mogą mieć niezłą pakę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Derean Do Chelsea idealny

1

@tomek8756 może być. Nie znam osobiście, więc nie wiem

0

No tak... 2 karny...

11

@Popitek12 nie. Zamykam

0

@patrykzmc2000 Mental już pełne gacie jak widzi naszą potęgę

0

@Inko a nie mówiłem? :P

0

Jako, że Polskie kluby radzą sobie raczej średnio to warto szukać plusów: po wysokich zwycięstwach rywale w rewanżach pewnie wyjdą rezerwami, więc będą sznase na solidne punkty do rankingu :D

1

@michal26 no euro

0

@Kapitan hawk to spisek! Wina Messiego

0

@Comentateiro a Pogoń wygrała wtedy puchar?

1

Strasznie głupio stracona bramka

0

@yaqx na 97,36% nie ma takiej szansy

0

@Katalończyk 99 chodziło mi o podjęcie walki typu porażka 3:1 a nie wpierdziel 5:0, szczególnie u siebie

2

Fiorentina z De Geą w bramce remisuje 3:3 u siebie z 3 drużyną ligi węgierskiej :D

1

Serio? 5:0? Ja tu liczyłem na chociaż jakąkolwiek próbę walki, ale teraz zaczynam się zastanawiać czy tu dwucyfrówki w dwumeczu nie będzie. Mam nadzieję, że na drugi mecz Cercle Brugge wyjdzie rezerwą i Wisła ukąsi jakieś punkty do rankingu

0

@adamek20151 już za 2 lata...

3

@Pressinho bo są w ujowej sytuacji finansowej.

2

Mental w gazie.

3

@kamiVeB @kanver_ a ja uważam, że zrobi więcej. W końcu jakiś skrzydłowy, który na drybling. Liczby miał niezłe, a jak się nie sprawdzi to raczej dużo nie stracimy bo to wielka promocja

1

0

@A4ron nie no, raczej pewniaczek

0

1

Jaga może i miałaby jakieś szanse w Pucharach, ale ona za nic nie potrafi się bronić

0

@kanver_ a co takiego wniósł Felix? 5 dobrych spotkań w sezonie?

0

@Esteban_ a mi się nie podoba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?