Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@JordiAlbion wolałbym nie oglądać, ale obejrzę
5
@blakkudium na tym starciu będzie pewnie więcej determinacji i woli walki niż na wszystkich meczach Polski w tej lidze narodów razem wziętych
0
@Dankho94isback nikogo? Pieniądze by mogli pożyczyć.
0
@Inko Ajax jest mocny... Może nie na papierze, ale mają sporo świetnej młodzieży. Jeśli dołożą do tego właśnie takie transfery jak Henderson, czy Rugani to za rok/dwa mogą mieć niezłą pakę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Derean Do Chelsea idealny
1
@tomek8756 może być. Nie znam osobiście, więc nie wiem
0
No tak... 2 karny...
11
@Popitek12 nie. Zamykam
0
@patrykzmc2000 Mental już pełne gacie jak widzi naszą potęgę
0
@Inko a nie mówiłem? :P
0
Jako, że Polskie kluby radzą sobie raczej średnio to warto szukać plusów: po wysokich zwycięstwach rywale w rewanżach pewnie wyjdą rezerwami, więc będą sznase na solidne punkty do rankingu :D
1
@michal26 no euro
0
@Kapitan hawk to spisek! Wina Messiego
0
@Comentateiro a Pogoń wygrała wtedy puchar?
1
Strasznie głupio stracona bramka
0
@yaqx na 97,36% nie ma takiej szansy
0
@Katalończyk 99 chodziło mi o podjęcie walki typu porażka 3:1 a nie wpierdziel 5:0, szczególnie u siebie
2
Fiorentina z De Geą w bramce remisuje 3:3 u siebie z 3 drużyną ligi węgierskiej :D
1
Serio? 5:0? Ja tu liczyłem na chociaż jakąkolwiek próbę walki, ale teraz zaczynam się zastanawiać czy tu dwucyfrówki w dwumeczu nie będzie. Mam nadzieję, że na drugi mecz Cercle Brugge wyjdzie rezerwą i Wisła ukąsi jakieś punkty do rankingu
0
@adamek20151 już za 2 lata...
3
@Pressinho bo są w ujowej sytuacji finansowej.
2
Mental w gazie.
3
@kamiVeB @kanver_ a ja uważam, że zrobi więcej. W końcu jakiś skrzydłowy, który na drybling. Liczby miał niezłe, a jak się nie sprawdzi to raczej dużo nie stracimy bo to wielka promocja
1
@Comentateiro tak
0
@A4ron nie no, raczej pewniaczek
0
@Kapitan hawk xD
1
Jaga może i miałaby jakieś szanse w Pucharach, ale ona za nic nie potrafi się bronić
0
@kanver_ a co takiego wniósł Felix? 5 dobrych spotkań w sezonie?
0
@Esteban_ a mi się nie podoba