1

@messi564 statystyki miał solidne, wreszcie skrzydłowy, który potrafi w drybling. Za takie pieniądze to promocja, z której aż żal nie skorzystać

0

Tak szczerze, jeśli kupimy Chiesę za te
10-15 mln to będzie to według mnie nasz najlepszy transfer za Laporty, przynajmniej na papierze

1

@don'T.R.I.P.e Anderson Luís de Souza

0

@Roobo Messi. Zgadłem?

0

@Pawel13sz jak za 15 mln to dobre. Leao ma tyle samo goli w lidze i 7 asyst więcej, a kosztuje że 100 baniek więcej niż Fede

0

@Barceloniarz987 nie zgodzę się z tym w życiu. Bartomeu miał topowy skład, zdrowy finansowo klub, który walczył co sezon o każde trofeum, a zrobił z niego prawie bankruta . Do działań Laporty można mieć zastrzeżenia, ale znajduje się w nieporównywalnie gorszej sytuacji niż Bartuś i musi lepić z tego co ma, a nie ma dużo

1

@abram3k xDD oni zdrowi?

0

Nie Lią, tylko dawać mi tu Chiesę

1

@blakkudium ja nie oglądam ekstraklasy. Słyszałem tylko, jak rok temu przychodził za jakieś 2 bańki. teraz odchodzi za 11, więc coś jednak musial prezentować

1

@blakkudium ogromny hajs, nie oglądam ekstraklasy, ale serio był taki dobry?

9

Komentarz usunięty

0

@krol211 ale my mamy teraz dziurę na ls, a Chiesa za 10-15 to kapitalny transfer, a nie coś robione na siłę. To co piszesz zdecydowanie bardziej pasuje do Olmo. Wątpię, Aby za rok było nas stać na jakikolwiek transfer. Sporo podstawowych graczy będzie w ostatnim roku kontraktu, więc przedłużenia zjedzą pewnie większość, jak nie cały nasz budżet

0

@Encore myślę, że da się ich policzyć bez rąk

1

@El Plutoninho lepiej wydać 15 na Chiesę

0

@ObiwanKenobi czy ja wiem, z tego co widzę to w Juve zarabia 9 mln brutto. Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak to nie widzę powodu, żeby miał się nie zgodzić na 12

1

@ObiwanKenobi no właśnie nie wiem czy te zarobki Chiesy netto czy brutto, natomiast nawet te 12 to nie jest jakaś gigantyczną pensja w porównaniu do naszych innych zawodników.
@krol211 on w poprzednim sezonie w lidze zrobił tyle samo goli i 7 mniej asyst od Lewo, który kosztuje około setki. Czy warto płacić 80 mln więcej za 7 asyst? Wiem, że staty to nie wszystko, ale nadal. To, że nikt go nie chce, okej, ale my nie jesteśmy w stanie walczyć finansowo z innymi gigantami o zawodników, których oni chcą. Naszym jedynym argumentem aktualnie to chodź bo mamy fajne, piękne miasto.

1

@Arden oczywiście, ale akurat w naszym klubie to bardzo istotny dodatek

0

@Arden on nie pasuje do nas bo nie potrafi grać nogami

1

@krol211 przecież on zagrał w poprzednim sezonie prawie wszystko. Chciałbym, żeby tak prezentowały się nasze szklanki pod względem występów.
@adi7adi8 6mln rocznie to nie jest jakaś chora pensja. Przypominam, że Lenglet zarabia 16

0

@HavertzKai przecież Chiesa w poprzednim sezonie grał prawie wszystko

9

@krol211 akurat takie pieniądze za Chiesę to super deal

3

Według mnie najlepszą opcją dla nas w sprawie Roque jest roczne wypożyczenie bez opcji wykupu. On powinien dostać prawdziwą szansę, jeśli będzie możliwość, żeby trafił do klubu La Liga to jeszcze lepiej. Jeśli już w takiej sytuacji ekonomicznej kupujemy piłkarza za tyle hajsu, to on musi dostać okazję do pokazania się

2

@Kidd Joan "bez sezonów przejściowych" Laporta

3

Chciałbym Chiesę u nas. Juve go nie chce, więc cena pewnie byłaby w naszym zasięgu. Fajny piłkarz. Wiadomo, że to nie ten sam Chiesa co 2 lata temu, ale nadal gra na solidnym poziomie

2

@Sysia11 ale akurat Alvarez pasuje do stylu gry Atletico

1

@Lucyfffer Roque też jak przyszedł to grał i to w La Liga, a nie towarzyskich. Guler mógłby walczyć o 1 skład w mocnych klubach a w Realu wchodzi na ogony

0

@LukaszFan dlaczego półśrodek? Widziałeś go na boisku? Grał już u nas? Ominęło mnie coś? Znajdź mi innego zawodnika za te pieniądze który nie byłby "półśrodkiem"

1

@Pedri16Future znając życie Olmo to transfer zamiast Nico, więc będzie grał jako fałszywy ls. Dziura na tej pozycji była od odejścia Neymara. Hajs z Neymar dostał Bartomeu. Dziury nie zapełnił. Laporta hajsu ma mało, chciał Nico, ale Nico nie przyszedł to wypada już kogoś kupić, a sensownych opcji na rynku za te pieniądze trochę nie widać...

0

@Pedri16Future tylko, że wszystkie obecne ruchy są następstwem tego co robi Bartomeu, a Bartuś miał pełen komfort pod każdym względem

0

@karolup a Kounde to co? To już prawy obrońca, nie środkowy. Pamiętasz jak grał rok temu na środku? Na po jest solidny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?