Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@messi564 statystyki miał solidne, wreszcie skrzydłowy, który potrafi w drybling. Za takie pieniądze to promocja, z której aż żal nie skorzystać
0
Tak szczerze, jeśli kupimy Chiesę za te
10-15 mln to będzie to według mnie nasz najlepszy transfer za Laporty, przynajmniej na papierze
1
@don'T.R.I.P.e Anderson Luís de Souza
0
@Roobo Messi. Zgadłem?
0
@Pawel13sz jak za 15 mln to dobre. Leao ma tyle samo goli w lidze i 7 asyst więcej, a kosztuje że 100 baniek więcej niż Fede
0
@Barceloniarz987 nie zgodzę się z tym w życiu. Bartomeu miał topowy skład, zdrowy finansowo klub, który walczył co sezon o każde trofeum, a zrobił z niego prawie bankruta . Do działań Laporty można mieć zastrzeżenia, ale znajduje się w nieporównywalnie gorszej sytuacji niż Bartuś i musi lepić z tego co ma, a nie ma dużo
1
@abram3k xDD oni zdrowi?
0
Nie Lią, tylko dawać mi tu Chiesę
1
@blakkudium ja nie oglądam ekstraklasy. Słyszałem tylko, jak rok temu przychodził za jakieś 2 bańki. teraz odchodzi za 11, więc coś jednak musial prezentować
1
@blakkudium ogromny hajs, nie oglądam ekstraklasy, ale serio był taki dobry?
9
Komentarz usunięty
0
@krol211 ale my mamy teraz dziurę na ls, a Chiesa za 10-15 to kapitalny transfer, a nie coś robione na siłę. To co piszesz zdecydowanie bardziej pasuje do Olmo. Wątpię, Aby za rok było nas stać na jakikolwiek transfer. Sporo podstawowych graczy będzie w ostatnim roku kontraktu, więc przedłużenia zjedzą pewnie większość, jak nie cały nasz budżet
0
@Encore myślę, że da się ich policzyć bez rąk
1
@El Plutoninho lepiej wydać 15 na Chiesę
0
@ObiwanKenobi czy ja wiem, z tego co widzę to w Juve zarabia 9 mln brutto. Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak to nie widzę powodu, żeby miał się nie zgodzić na 12
1
@ObiwanKenobi no właśnie nie wiem czy te zarobki Chiesy netto czy brutto, natomiast nawet te 12 to nie jest jakaś gigantyczną pensja w porównaniu do naszych innych zawodników.
@krol211 on w poprzednim sezonie w lidze zrobił tyle samo goli i 7 mniej asyst od Lewo, który kosztuje około setki. Czy warto płacić 80 mln więcej za 7 asyst? Wiem, że staty to nie wszystko, ale nadal. To, że nikt go nie chce, okej, ale my nie jesteśmy w stanie walczyć finansowo z innymi gigantami o zawodników, których oni chcą. Naszym jedynym argumentem aktualnie to chodź bo mamy fajne, piękne miasto.
1
@Arden oczywiście, ale akurat w naszym klubie to bardzo istotny dodatek
0
@Arden on nie pasuje do nas bo nie potrafi grać nogami
1
@krol211 przecież on zagrał w poprzednim sezonie prawie wszystko. Chciałbym, żeby tak prezentowały się nasze szklanki pod względem występów.
@adi7adi8 6mln rocznie to nie jest jakaś chora pensja. Przypominam, że Lenglet zarabia 16
0
@HavertzKai przecież Chiesa w poprzednim sezonie grał prawie wszystko
9
@krol211 akurat takie pieniądze za Chiesę to super deal
3
Według mnie najlepszą opcją dla nas w sprawie Roque jest roczne wypożyczenie bez opcji wykupu. On powinien dostać prawdziwą szansę, jeśli będzie możliwość, żeby trafił do klubu La Liga to jeszcze lepiej. Jeśli już w takiej sytuacji ekonomicznej kupujemy piłkarza za tyle hajsu, to on musi dostać okazję do pokazania się
2
@Kidd Joan "bez sezonów przejściowych" Laporta
3
Chciałbym Chiesę u nas. Juve go nie chce, więc cena pewnie byłaby w naszym zasięgu. Fajny piłkarz. Wiadomo, że to nie ten sam Chiesa co 2 lata temu, ale nadal gra na solidnym poziomie
2
@Sysia11 ale akurat Alvarez pasuje do stylu gry Atletico
1
@Lucyfffer Roque też jak przyszedł to grał i to w La Liga, a nie towarzyskich. Guler mógłby walczyć o 1 skład w mocnych klubach a w Realu wchodzi na ogony
0
@LukaszFan dlaczego półśrodek? Widziałeś go na boisku? Grał już u nas? Ominęło mnie coś? Znajdź mi innego zawodnika za te pieniądze który nie byłby "półśrodkiem"
1
@Pedri16Future znając życie Olmo to transfer zamiast Nico, więc będzie grał jako fałszywy ls. Dziura na tej pozycji była od odejścia Neymara. Hajs z Neymar dostał Bartomeu. Dziury nie zapełnił. Laporta hajsu ma mało, chciał Nico, ale Nico nie przyszedł to wypada już kogoś kupić, a sensownych opcji na rynku za te pieniądze trochę nie widać...
0
@Pedri16Future tylko, że wszystkie obecne ruchy są następstwem tego co robi Bartomeu, a Bartuś miał pełen komfort pod każdym względem
0
@karolup a Kounde to co? To już prawy obrońca, nie środkowy. Pamiętasz jak grał rok temu na środku? Na po jest solidny