Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karolup rezerwowego prawego obrońcy? Myślę, że do tej roli Fort się nadaje.
0
Gundo rok temu po wygraniu trypleciku odchodzi z City, gdzie wszystko chodziło jak w zegarku. Wybiera Barcelonę, piękne miasto do życia. Jak zobaczył ten chlew w naszym klubie to już po roku dostał pier**lca, i stwierdził, że spier... ucieka z powrotem do City :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BARCA1899Messi A jak Deco zobaczy to sam pójdzie za nim. Genialnie!
0
@MesQueUnClub96 @mrboom tak ludzie mówili rok temu. Nie mieli napastnika, do tego te kontuzje. Na papierze wyglądało to przeciętnie ale wyszło jak wyszło
1
@Rastafarnianin Ostatnie zdanie pasuje do prawie każdego piłkarza w naszym klubie
0
Ostatnio Real w sezonie przejściowym wygrał ligę i lm. Dlaczego my też nie możemy?
1
@PIWOSZ89 jest jeszcze Cubarsi, Casado i te wszystkie dzieciaki
2
@Eto'o9 R10 - kiedy Real wygrywa dwumecz z City autobusem: ależ mental/autobus to element taktyczny/defensywa w piłce nożnej też jest trudna i ważna.
- kiedy Real przegrywa a ich rywale stawiają autobus: wy kur*y, śmiecie, antyfutbol/ takie kluby powinny być rozwiązane
1
@kanver_ Messiego chciałeś powiedzieć
1
@blakkudium oglądać nie będę bo mnie to nie interesuje ale fajnie, że robią multiligę bo pamiętam jak mi na euro tego brakowało jak były mecze o tych samych godzinach
1
Co tu taka atmosfera, jakby w Madrycie była zima od pierwszej kolejki?
0
@barto_8 też postawilem, ale za 20
2
Mówiłem, że kartka Maffeo pewniak
0
@SinMistico dzięki, postawilem 20 i właśnie siadło :D
0
@626 @SinMistico no to stawiam
1
Jaki kurs na kartkę Maffeo? Toż to pewniak
5
@budel17 my mamy szybkiego Ferrana. Szkoda, że on na szybkiego wygląda tylko w statystykach
2
@mekston Roque, Ferran, Fati ale to będzie chodzić
0
@Majowy_ mamy Roque
1
Teraz to już polecam wyłączyć, żeby sobie nerwy oszczędzić. Skończy się na 3 jak nie 4
0
@Coutinho007 dopóki mu mózgu nie odetnie
0
@DIPENSE powiedziałbym, że nasza wygrana w klasyku 5:0 to byłby niezły rezultat
0
Ale im brakuje takiego Kroosa
0
@Rust_Cohle a to to już od dawna. O oczywistości nie pytał
0
Real to już kandydat do spadku, czy jeszcze nie?
0
@A4ron stawiaj tak co kolejkę. Kiedyś siądzie
1
@Rust_Cohle @Faro a ja oglądam mecz sędziowany przez podobno najlepszego sędziego poprzedniego sezonu La Liga.
0
@MesQueUnClub96 no i zrobili interwencje :D
0
@A4ron nie no, w koszykówce odległości są jednak mniejsze i rzucasz precyzyjnie a nie siłowo. Rozumiem o co ci chodzi ale trochę nie