0

@karolup rezerwowego prawego obrońcy? Myślę, że do tej roli Fort się nadaje.

0

Gundo rok temu po wygraniu trypleciku odchodzi z City, gdzie wszystko chodziło jak w zegarku. Wybiera Barcelonę, piękne miasto do życia. Jak zobaczył ten chlew w naszym klubie to już po roku dostał pier**lca, i stwierdził, że spier... ucieka z powrotem do City :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BARCA1899Messi A jak Deco zobaczy to sam pójdzie za nim. Genialnie!

0

@MesQueUnClub96 @mrboom tak ludzie mówili rok temu. Nie mieli napastnika, do tego te kontuzje. Na papierze wyglądało to przeciętnie ale wyszło jak wyszło

1

@Rastafarnianin Ostatnie zdanie pasuje do prawie każdego piłkarza w naszym klubie

0

Ostatnio Real w sezonie przejściowym wygrał ligę i lm. Dlaczego my też nie możemy?

1

@PIWOSZ89 jest jeszcze Cubarsi, Casado i te wszystkie dzieciaki

2

@Eto'o9 R10 - kiedy Real wygrywa dwumecz z City autobusem: ależ mental/autobus to element taktyczny/defensywa w piłce nożnej też jest trudna i ważna.
- kiedy Real przegrywa a ich rywale stawiają autobus: wy kur*y, śmiecie, antyfutbol/ takie kluby powinny być rozwiązane

1

@kanver_ Messiego chciałeś powiedzieć

1

@blakkudium oglądać nie będę bo mnie to nie interesuje ale fajnie, że robią multiligę bo pamiętam jak mi na euro tego brakowało jak były mecze o tych samych godzinach

1

Co tu taka atmosfera, jakby w Madrycie była zima od pierwszej kolejki?

0

@barto_8 też postawilem, ale za 20

2

Mówiłem, że kartka Maffeo pewniak

0

@SinMistico dzięki, postawilem 20 i właśnie siadło :D

0

@626 @SinMistico no to stawiam

1

Jaki kurs na kartkę Maffeo? Toż to pewniak

5

@budel17 my mamy szybkiego Ferrana. Szkoda, że on na szybkiego wygląda tylko w statystykach

2

@mekston Roque, Ferran, Fati ale to będzie chodzić

0

@Majowy_ mamy Roque

1

Teraz to już polecam wyłączyć, żeby sobie nerwy oszczędzić. Skończy się na 3 jak nie 4

0

@Coutinho007 dopóki mu mózgu nie odetnie

0

@DIPENSE powiedziałbym, że nasza wygrana w klasyku 5:0 to byłby niezły rezultat

0

Ale im brakuje takiego Kroosa

0

@Rust_Cohle a to to już od dawna. O oczywistości nie pytał

0

Real to już kandydat do spadku, czy jeszcze nie?

0

@A4ron stawiaj tak co kolejkę. Kiedyś siądzie

1

@Rust_Cohle @Faro a ja oglądam mecz sędziowany przez podobno najlepszego sędziego poprzedniego sezonu La Liga.

0

@MesQueUnClub96 no i zrobili interwencje :D

0

@A4ron nie no, w koszykówce odległości są jednak mniejsze i rzucasz precyzyjnie a nie siłowo. Rozumiem o co ci chodzi ale trochę nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?