Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro ja też
2
@Pawel13sz ciekawe, czy Barcelona tak jak wczoraj Valencia, którą Barca ograła na wyjeździe będzie po 15 minutach deklasować Bilbao.
I czy Flick stworzył monstrum?
1
@RoberDzik pieniądze mu się skończyły, czy obawiał się, że na rejestrację Olmo zabraknie???
1
@misterio dzisiaj o 16
0
@Kamiloza91 no to było na serio
2
@Kamiloza91 jak go do 16 dzisiaj nie zarejestrują to Tebas się obrazi i powie, że już nie
0
14:14, a Olmo dalej nie zarejestrowany
0
@Lucyfffer za pół roku
0
@regatta52 napisałeś to tak jakbyś nie czekał
0
@Faro tak było, widzialem w fifie
0
@Adddi on to musi Anki pilnować
0
@Transu96 jak ci się chce to warto
0
@Bilon87 Lewandowski
2
@Majczel97 to są te detale
1
@regatta52 wychodzi na to, że każdy oprócz ciebie :P
@Matt_i1992 nie ma się co dziwić. Ja słyszałem, że Chiesa i nawet Gavi są szklani bo raz zerwali więzadła...
6
@Luciano99 nasza oferta za Leao to było 15,0 mln i mieliśmy nadzieję, że przecinka nie zauważą
2
@regatta52 ja czekam
1
Kiedy wraca Fati?
5
@kakusus jak poza kadrą jak jest
0
@michal26 ale ty wiesz, że już nie ma grup?
0
@Popitek12 zależy
0
Odszedł hamulcowy Mbappe i PSG jedzie z każdym :P
8
@Popitek12 tak. Koniec dyskusji
0
@takisobiektos nie jest Blatem. Po prostu z tego co widzę ciągle ktoś odchodzi, a transferów za bardzo nie widać. Przyszedł tylko ten Makuch i podróba Adriano
1
@sen według Flashscore Eleven sports 2
0
@thorin nie, bo za Nico płacisz od razu 60, a Olmo jest na raty.
0
@ranger3120 25% jest chyba do przeżycia?
0
@kanver_ ogarnęli trenera, ale na skład już zabrakło
0
@Danqoo no od czegoś jest ta strona :P
1
@PatrychoO a czy inne kluby są w takiej dupie finansowej i mają w składzie takich miernych piłkarzy jak Lenglet, którzy zarabiają tyle co Militao, Rudiger?