0

@Comentateiro ja też

2

@Pawel13sz ciekawe, czy Barcelona tak jak wczoraj Valencia, którą Barca ograła na wyjeździe będzie po 15 minutach deklasować Bilbao.
I czy Flick stworzył monstrum?

1

@RoberDzik pieniądze mu się skończyły, czy obawiał się, że na rejestrację Olmo zabraknie???

1

@misterio dzisiaj o 16

0

@Kamiloza91 no to było na serio

2

@Kamiloza91 jak go do 16 dzisiaj nie zarejestrują to Tebas się obrazi i powie, że już nie

0

14:14, a Olmo dalej nie zarejestrowany

0

@Lucyfffer za pół roku

0

@regatta52 napisałeś to tak jakbyś nie czekał

0

@Faro tak było, widzialem w fifie

0

@Adddi on to musi Anki pilnować

0

@Transu96 jak ci się chce to warto

0

@Bilon87 Lewandowski

2

@Majczel97 to są te detale

1

@regatta52 wychodzi na to, że każdy oprócz ciebie :P
@Matt_i1992 nie ma się co dziwić. Ja słyszałem, że Chiesa i nawet Gavi są szklani bo raz zerwali więzadła...

6

@Luciano99 nasza oferta za Leao to było 15,0 mln i mieliśmy nadzieję, że przecinka nie zauważą

2

@regatta52 ja czekam

1

Kiedy wraca Fati?

5

@kakusus jak poza kadrą jak jest

0

@michal26 ale ty wiesz, że już nie ma grup?

0

@Popitek12 zależy

0

Odszedł hamulcowy Mbappe i PSG jedzie z każdym :P

8

@Popitek12 tak. Koniec dyskusji

0

@takisobiektos nie jest Blatem. Po prostu z tego co widzę ciągle ktoś odchodzi, a transferów za bardzo nie widać. Przyszedł tylko ten Makuch i podróba Adriano

1

@sen według Flashscore Eleven sports 2

0

@thorin nie, bo za Nico płacisz od razu 60, a Olmo jest na raty.

0

@ranger3120 25% jest chyba do przeżycia?

0

@kanver_ ogarnęli trenera, ale na skład już zabrakło

0

@Danqoo no od czegoś jest ta strona :P

1

@PatrychoO a czy inne kluby są w takiej dupie finansowej i mają w składzie takich miernych piłkarzy jak Lenglet, którzy zarabiają tyle co Militao, Rudiger?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?