0

@Hosh bardzo dobry początek Jagiellonii, ale teraz są problemy z podaniami

0

Niebezpiecznie się robi. Jagiellonia po golu nie potrafi wymienić 3 podań

1

Ale głupie straty teraz. Nie możemy wyjść z własnej połowy

0

Jeśli będą cały mecz grać tak jak teraz to będzie pięknie

0

Wylew jak cholera ale brawo

0

@PIWOSZ89 no powinno być łatwiej niż z Bodo. Problem w tym, że w razie porażki/remisu dzisiaj po spadku do ligi Europy będzie na 90% Ajax

2

@PIWOSZ89 Crvena Zvezda

0

@FcPortoFan1999 rozum mówi, że przegrają ale ja wygrają to będzie fajnie

0

Dzisiaj Jagiellonia wygrywa. Aż chyba obejrzę

0

@czudi17 szkoda by mi było trzymać Wojtka na ławce

0

@kamilop uważam, że jest porównywalna. Oczywiście Gundo i Lewy są starsi. Nie mamy na razie Gaviego Araujo Cancelo i Felixa, ale za to mamy:
- lepszego Balde (mam nadzieję, rok temu ominął pół sezonu a drugie pół był tragiczny dlatego go liczę)
- Erika Garcie
- Cubarsiego
- Forta
- dużo lepszy Fermina
- Olmo
- Fatiego (podobno podobał się Flickowi)
- Roque, Pau Victor (generalnie rezerwowy napastnik)
- dużo lepszy Yamal
- Torre
- Casado, Bernal i ogólnie te wszystkie dzieciaki (oni na ławkę/końcówki ale są)

1

@mkord tak, masz rację, dzisiaj wygrywają i mają zapewnioną fazę grupową ligii europy

0

@Kamiloza91
1 De Jong
2 De Jong
3 De Jong
4 De Jong
5 Ferran
Tylko tych dwóch bo Ferran mnie denerwuje, a De Jong ma za dużą pensję. Reszta się przyda.
Roque wypożyczenie
Fati w sumie nie wiem zależy czy Flick go chce. Słyszałem że Ansu zrobił dobre wrażenie, więc może zostać

5

@kuz Nico nagrał film do kibiców Bilbao, w którym powiedział, że nie może doczekać się nowego sezonu, a także chwalił się koszulką. Czy to nie jest wystarczające? On nie ma obowiązku komunikowania każdemu dookoła, że zostaje. Pewnie były jakieś rozmowy ale ktoś go przekonał do zostania, a Romano to wszystko teraz nakręcał bo się klikało.

0

@Maker0 a on nie jest zarejestrowany?

6

@dono bo nie wygraliśmy ligi mistrzów. Pozdrawiam

0

@Zoker chcieć to my sobie możemy i 50. Problem zaczyna się wtedy gdy ktoś musi to zapłacić

0

@Zoker wątpię, aby ktoś dał za niego 35 milionów aktualnie. Tak naprawdę on jest dużą niewiadomą. Jedyną nadzieja w klubach pl, bo chyba tylko one mogą sobie pozwolić na taki transfer. Tak jak pisałem jeśli go sprzedamy, to prawdopodobnie pójdziemy po Diaza, więc wolę nie. Nie uważam, że w naszej sytuacji warto wydawać 60 mln na niego. Ja generalnie nie widzę tutaj Roque w tym sezonie. Najlepsze byłoby wypożyczenie do klubu gdzie będzie grał w podstawie. Jeśli nie to pewnie lepiej sprzedać, ale bez kupna Diaza, lepiej zostawić pieniądze na kolejne okno (może Nico, który za rok będzie odchodził) zostawienie go u nas to najgorsza opcja. Skoro podobno nie przekonuje Flicka to będzie 3 napastnikiem, więc nie dostanie minut, a za rok będziemy bez napastnika z Pau Victorem (nie wiadomo jakim) i rok starszym niż teraz Roque z wartością pewnie około 15 mln
@RosjaninBut dlatego chciałbym go wypożyczyć. Jeśli dostanie dużo minut na boisku to będzie widać czy ma to sens. Może teraz pójdzie do tego Evertonu dostanie czas na grę i odpali, a my będziemy płuc sobie w brodę, że daliśmy mu tylko pół roku i to na ławce

1

@mordini123 do mś dociągnie. W sumie fajnie. Lubię go

4

Przypuszczam, że mnie zjecie, ale ja uważam, że nie powinniśmy sprzedawać teraz Roque. Według mnie nie powinniśmy go skreślać po pół roku, bo nie dostał prawie żadnej szansy, a gdy je już dostawał to zwykle nie na swojej pozycji. Zdaje sobie sprawę, że nie przekonał do siebie ani Xaviego, ani Flicka, jednak może to być spowodowane czymś innym niż po prostu brak talentu i/lub umiejętności. Wydaje mi się, że ciężko się rozwijać bez grania meczów, szczególnie gdy wiesz, że perspektyw na pierwszy skład nie masz bo w klubie jest Lewandowski. Mam trochę wrażenie jakby mu w pewnym momencie siadła głowa. Przecież wejście do drużyny miał całkiem niezłe, a po tej kontrowersyjnej czerwonej kartce nagle stracił wszystko.

Dobrą opcją byłoby wypożyczenie do klubu, w którym będzie pierwszym wyborem, aby złapał minuty.

Pół roku temu kupowaliśmy gościa za chyba 45+bonusy, a teraz mamy go sprzedać za 25? (wątpię, że ktoś da więcej). Czy nie powinniśmy dać mu jeszcze szansy? Wiem, że jeśli na wypożyczeniu nie wypali to ciężko będzie dostać za niego nawet 15 ale jeśli wypali to możemy mieć w przyszłości duży hajs/napastnika.

Jeżeli pozbędziemy się teraz Roque (co pewnie wiązałoby się po części z przyjściem Diaza - kolejny powód, dla którego wolę go nie sprzedawać) to za rok zostaniemy bez napastnika (zakładam, że Robert już odejdzie) i wtedy będzie poszukiwanie, a nie wiadomo czy na rynku będzie ktoś ciekawy w naszym budżecie. Wiem, mamy Pau Victora, jednak on aktualnie jest kotem w worku. Z tego powodu wolałbym wypożyczyć Roque, żeby grał jak najwięcej, wrócił za rok i zobaczymy.

0

@homeins aha, nie wiedziałem. W takim razie logiczne jeżeli Lenglet odejdzie w tym tygodniu

0

@Ojciec5tkidzieci w takim razie trzeba wymyślić nową okazję, bo szkoda, żeby ostatnie pieniądze tego klubu wydane na szampana się zmarnowały

0

@Reviven jak wrzucił na minę? Normalnie mu podał. To, że Bernal jest młody to nie znaczy, że to nie jego wina. Poza tym to właśnie nikt za bardzo go nie krytykuje

0

@Zoker no cóż. Takie życie na tej stronie po 3 dobrych meczach towarzyskich mamy podstawowego piłkarza :D

0

@Ojciec5tkidzieci to dlatego chcą kupić Diaza. Żeby się napić.

0

@Remi1899 bez niego nie ma kto grać, poza tym kto wczoraj zagrał dobry mecz?

0

Jeśli oni zarejestrowali Lengleta a teraz nie będą mogli zarejestrować Olmo i Inigo to gdzie tu logika?

0

@szymonekk zarejestrowani Lengleta, więc jeśli nie ma miejsca na Olmo to ja już nie wiem

0

@lucca87 Casado jak już i zamień miejscami Olmo z Raphinhą

0

@Katalonbar ten kto zdrowy ten gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?