Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 12-28 września
0
@barcelonaLM drugie zapasy mogą być
0
@barcelonaLM też prawda, jednak z takim blokiem i grą w obronie raczej jedyną nadzieją byłby atak w out
0
@barcelonaLM mogą być 4 XD
0
@FcPortoFan1999 oby!
0
@Pawlak1992 uwielbiam go. Jakoś tak pusto będzie bez niego. A na ataku pewnie Kaczmarek XD
0
@FcPortoFan1999 już za rok mistrzostwa świata
1
Szkoda Kurka, mógł mieć złoto na koniec kariery. Tak czy tak, srebro to kapitalny wynik. To, że Kurek odejdzie jestem prawie pewny, to samo Łomacz. Zatorski nie wiem, może za rok po mś, ale nie zdziwię się jeśli zrobi to dzisiaj
0
@FcPortoFan1999 moja niestety też
0
@barcelonaLM z drugiej strony gdyby dał asa to byłby pamiętany na wieki
0
Szkoda, ale byli dużo lepsi. Zasłużyli niestety
2
Świetny turniej brawa dla was chłopaki!
1
Brawo chłopaki za piękny turniej! Nic się nie stało. Medal i tak jest kapitalnym wynikiem. Szkoda, że nie ma złota, ale Francja dzisiaj to kosmos.
1
Fajnie, że mamy srebro. Przed turniejem bralłbym w ciemno. Francja inny poziom dzisiaj
0
@Pnog37 jak się uda to wiecie komu dziękować
0
Dobra niech się dzieje. Wyłączam
0
@Majowy_ Kurek nie gra źle
0
Nie wytrzymam tego
0
@mariosss20 to samo pytanie można zadać przy każdym dużym kraju
0
Bołądź kapitalna zmiana jak na razie.
0
@CyPeK jak nie potrafi mocno to lepiej tak niż zwykłe oddanie piłki
0
@FcPortoFan1999 6 zawodników na boisku i 9 punktów w tym secie
4
@J4no to znajdź mi kozaka na Messiego
0
@kulek22 to nasi chyba rąk nie mają
1
@Kamiloza91 typowi Polscy kibice. Nic nowego
0
7 pkt 4 bloki. Jak???
2
Francja ma blok, my nie mamy bloku
Francja ma obronę, my nie mamy obrony
Francja ma zagrywkę, my nie mamy zagrywki
Francja ma atak, my nie mamy ataku
0
Przegrywy 2:0, a Lewandowski bez kontaktu z piłką. Xavi ma na ławce Roque i Guiu a gra ten dziadek
0
@CyPeK dlaczego?
0
@FcPortoFan1999 nie wygramy 3:1. Nie nadajesz się :D