Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny ten Śląsk. Taki nie za mocny
0
@Arcybiskup Gavi 0 minut
7
@AlexDark00 Robercik jest jedyny w swoim rodzaju. 34 letni dziadek z rocznym kontraktem kupiony za 50 mln zdobył króla strzelców ligi, ale mimo to nie przysłużył się do mistrzostwa. Prawdziwy geniusz
2
@Gibbon_FCB ja nie jestem spokojny o żaden mecz widząc tego parodystę na bramce
0
@FCB_dimiC są dwie opcje. Albo zagra dzisiaj, albo wróci za pół roku
2
Frenkie... Ja cię proszę... Jak tyle zarabia to niech przynajmniej gra
0
@lucca87 gdyby mi się chciało to rozpocząłbym teraz kurs trenerski, żeby zastąpić tą miernotę Flicka. Szkoda, że mi się nie chce
0
@barcelification w poprzedniej kolejce dostał czerwoną kartkę
0
@Smixu 15 lig mistrzów
1
Mingueza to jest jakiś potwór
1
Chyba obejdzie się bez penalti
1
Ale czuję jakiś wylew Celty
1
Zaczynamy się łudzić, a wiadomo jak to się skończy
0
@mekston czyli wygrają 2:0. Nawet nie włączam
0
Real gra to co zawsze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@emeu Cha Du-ri
1
@Mixtape i Peną na bramce...
1
@emeu 1986.......
0
@kanver_ oj, chyba się rozstrzelał
0
@okiemtypera_lucaxx95 tak? To świetnie
3
@7black4 a ja mu życzę żeby w tym sezonie zrobił jeszcze co najmniej 20 takich cieszynek
0
@kanver_ oby tak w środę
1
@Kgorecki2500 w Kiwiorze nadzieja
0
@HypeR w takim razie posłucham cię i nie będę oglądał. Przynajmniej pierwszej połowy
0
@konrad1661 pewnie jutro rano będzie
1
Saliba nie zagra z Liverpoolem... Ale przynajmniej Kiwior dostanie sporo minut
1
@Adran360 szkoda
0
Roque strzelił gola i został zdjęty w przerwie. Kontuzja, czy był aż tak tragiczny?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika