0

Fajny ten Śląsk. Taki nie za mocny

0

@Arcybiskup Gavi 0 minut

7

@AlexDark00 Robercik jest jedyny w swoim rodzaju. 34 letni dziadek z rocznym kontraktem kupiony za 50 mln zdobył króla strzelców ligi, ale mimo to nie przysłużył się do mistrzostwa. Prawdziwy geniusz

2

@Gibbon_FCB ja nie jestem spokojny o żaden mecz widząc tego parodystę na bramce

0

@FCB_dimiC są dwie opcje. Albo zagra dzisiaj, albo wróci za pół roku

2

Frenkie... Ja cię proszę... Jak tyle zarabia to niech przynajmniej gra

0

@lucca87 gdyby mi się chciało to rozpocząłbym teraz kurs trenerski, żeby zastąpić tą miernotę Flicka. Szkoda, że mi się nie chce

0

@barcelification w poprzedniej kolejce dostał czerwoną kartkę

0

@Smixu 15 lig mistrzów

1

Mingueza to jest jakiś potwór

1

Chyba obejdzie się bez penalti

1

Ale czuję jakiś wylew Celty

1

Zaczynamy się łudzić, a wiadomo jak to się skończy

0

@mekston czyli wygrają 2:0. Nawet nie włączam

0

Real gra to co zawsze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@emeu Cha Du-ri

1

@Mixtape i Peną na bramce...

1

@emeu 1986.......

0

@kanver_ oj, chyba się rozstrzelał

0

@okiemtypera_lucaxx95 tak? To świetnie

3

@7black4 a ja mu życzę żeby w tym sezonie zrobił jeszcze co najmniej 20 takich cieszynek

0

@kanver_ oby tak w środę

1

@Kgorecki2500 w Kiwiorze nadzieja

0

@HypeR w takim razie posłucham cię i nie będę oglądał. Przynajmniej pierwszej połowy

0

@konrad1661 pewnie jutro rano będzie

1

Saliba nie zagra z Liverpoolem... Ale przynajmniej Kiwior dostanie sporo minut

1

@Adran360 szkoda

0

Roque strzelił gola i został zdjęty w przerwie. Kontuzja, czy był aż tak tragiczny?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?