0

@PizzerMan nuda, czekam już na meczyk

0

@PizzerMan podbijam

0

@Maciej1078 o rewanżu w półfinale lm

0

@JaneKOS goli raczej będzie dużo. Obie drużyny mają kłopoty z defensywą + my mamy Penę

1

@ArcziArtt boje się, i to bardzo

0

@TheNekro94 stówkę

0

@AduŚ07 5,60 widziałem w przerwie, ale mogło być więcej

0

@tbas niestety...

0

@barteq ja w przerwie postawiłem na 3:2 dla Realu

0

Real to odrobi...

1

Najlepsze jest to, że Real (jeśli dzisiaj przegra) będzie miał straszną nerwówkę w lm, a terminarz raczej niełatwy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mrboom do końca stycznia może mieć formę, bo wtedy madryciaki nikogo nie ściągną w zimę, a na wiosnę weryfikacja nastąpi

1

@norbi77 gdyby im się chciało to już by wygrali ten mecz

0

@TheNekro94 ja właśnie postawilem

0

@visca_josef a gdzie penalti?

0

@reloaded mi się podoba

0

@Stinger_
Real przepchane zwycięstwo
Girona wygra
My remis
Atletico wygra
Sociedad remis
Bilbao wygra
Betis wygra

0

@ACMaldini3 według mnie to on po prostu nie jest jeszcze gotowy. W takim Realu Lunin broni świetnie cały sezon, można powiedzieć, że bez niego nie mieliby finału lm, ale po prawie rocznej przerwie wraca Courtois i to on gra w finale bo jest po prostu lepszy.

0

@ferranshark7 Lią jest fajny. Szkoda tylko, że taki drogi

0

@PatrykBarca Bilbao, czy Villareal to też nie są farmerzy, ale jeśli patrzymy na takie prawdziwe drużyny z topu to masz rację

1

@JaneKOS nie na podwójnego karania. Chyba, że zrobisz wjazd na złamanie nogi

0

@Michael24 do siedmiu razy sztuka

0

@Criss18Barca ja jakoś pierwszy raz od nie pamiętam kiedy poważnie martwię się formą Polaków... Jeszcze te kontuzje w lecie...

0

@Rust_Cohle w pociągu może jeszcze kolegę z La Rambli spotka

1

@Mitch_Atleta klasycznie przeciwnikowi Realu zabraknie wykończenia

0

@AnsuLamine wygrają

0

@PizzerMan podbijam

10

@mr Barca z takiej, że mają mecz drugiego wyboru

15

@Lanosss zabrakło 3 bramek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?