Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PizzerMan nuda, czekam już na meczyk
0
@PizzerMan podbijam
0
@Maciej1078 o rewanżu w półfinale lm
0
@JaneKOS goli raczej będzie dużo. Obie drużyny mają kłopoty z defensywą + my mamy Penę
1
@ArcziArtt boje się, i to bardzo
0
@TheNekro94 stówkę
0
@AduŚ07 5,60 widziałem w przerwie, ale mogło być więcej
0
@tbas niestety...
0
@barteq ja w przerwie postawiłem na 3:2 dla Realu
0
Real to odrobi...
1
Najlepsze jest to, że Real (jeśli dzisiaj przegra) będzie miał straszną nerwówkę w lm, a terminarz raczej niełatwy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mrboom do końca stycznia może mieć formę, bo wtedy madryciaki nikogo nie ściągną w zimę, a na wiosnę weryfikacja nastąpi
1
@norbi77 gdyby im się chciało to już by wygrali ten mecz
0
@TheNekro94 ja właśnie postawilem
0
@visca_josef a gdzie penalti?
0
@reloaded mi się podoba
0
@Stinger_
Real przepchane zwycięstwo
Girona wygra
My remis
Atletico wygra
Sociedad remis
Bilbao wygra
Betis wygra
0
@ACMaldini3 według mnie to on po prostu nie jest jeszcze gotowy. W takim Realu Lunin broni świetnie cały sezon, można powiedzieć, że bez niego nie mieliby finału lm, ale po prawie rocznej przerwie wraca Courtois i to on gra w finale bo jest po prostu lepszy.
0
@ferranshark7 Lią jest fajny. Szkoda tylko, że taki drogi
0
@PatrykBarca Bilbao, czy Villareal to też nie są farmerzy, ale jeśli patrzymy na takie prawdziwe drużyny z topu to masz rację
1
@JaneKOS nie na podwójnego karania. Chyba, że zrobisz wjazd na złamanie nogi
0
@Michael24 do siedmiu razy sztuka
0
@Criss18Barca ja jakoś pierwszy raz od nie pamiętam kiedy poważnie martwię się formą Polaków... Jeszcze te kontuzje w lecie...
0
@Rust_Cohle w pociągu może jeszcze kolegę z La Rambli spotka
1
@Mitch_Atleta klasycznie przeciwnikowi Realu zabraknie wykończenia
0
@AnsuLamine wygrają
0
@PizzerMan podbijam
10
@mr Barca z takiej, że mają mecz drugiego wyboru
15
@Lanosss zabrakło 3 bramek