Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Vini to dostanie. Yamal mimo wszystko zaczął błyszczeć w końcówce poprzedniego sezonu/od euro
4
Mecz Realu przełożony...
3
@BezglutenowyPedri a ja Szczęsnego
2
@Sysia11 City go raczej nie puści, a Rodri też raczej nie chciałby zmieniać klubu, szczególnie na Real
0
Macie jakieś pewniaczki na najbliższy weekend?
0
@Zoker co postawiłeś?
0
@MESSIah16 no dobra, ale ty jesteś Polakiem, a oni nie są Hiszpanami, więc podejrzewam, że im to bez różnicy
0
@NorbiTBOB nie wyczułeś, że to nie na serio?
6
Zp dla Rodriego to kolejny masterclass Laporty. Po zatrudnieniu Filcka, kupieniu Olmo, oddania największego hamulcowego Gundogana, kupieniu Wojtusia, przez co Pena nagle jest top, przekupieniu sędziów w klasyku teraz jeszcze pozbawił banana złotej piłki
0
@Kaku11 zarówno Vini, jak i Rodri zasłużyli. Ciężko stwierdzić który z nich bardziej lub w jakikolwiek sposób ich porównać bo to dwaj inni piłkarze. Według mnie Vini przegrał przez to, że głosują dziennikarze, a patrząc na jego zachowania to w ogóle się nie dziwię, że woleli oddać głos na Rodriego.
Ps. Carvajal też zasłużył, ale on to jest największy minus złotej piłki, obrońcy zawsze będą najbardziej poszkodowani
1
@kibicsportu na Euro kontuzja w finale, był mózgiem Hiszpanii i City przez cały sezon. To, że ktoś nie strzela goli nie znaczy, że gra słabo. Widzisz jaki zjazd zalicza City bez Rodriego?
1
@visca_josef bo Oriol jest zbyt dobry na takie marne plebiscyt
2
Jak można kibicować takim bucom? Messi i Ronaldo niezależnie który z nich wygrywał to zawsze byli na gali
1
@RoberDzik to ich zaboli bardziej niż 4:0
1
@MysticCat wymagać od ludzi związanych z Realem szacunku to jak...
5
Madryciaki robią protest
0
Dobra, od 2021 nie oglądałem tego syfu ale dzisiaj obejrzę
26
Proszę, żeby to była prawda
1
@Deviler bo rasizm
0
@skowrie luzik :D
0
@ArcziArtt Araujo wraca w styczniu, więc trochę za wcześnie na przewidywania
1
@Davvd październik miał nas zweryfikować
0
@Murazor no a Araujo jest lepszym obrońcą. Mamy jeszcze 2 miesiące, wszystko może się zmienić. Nie ma ma co spekulować
1
"Dwadzieścia minut wcześniej miało miejsce zdarzenie, po którym kibice Barcelony na chwilę zmarli" :D
0
@ProMILs 25 lat więzienia albo 100zl grzywny
47
Hahah ich własna broń
0
@Murazor zależy też kto w jakiej formie będzie w grudniu, ale pewnie za Cubarsiego
1
@KmN Araujo pewniak do 1 składu
1
@KrychaFCB większość piłkarzy Realu można pod to podpiąć. Tchouameni, Bellingham też lubią czasem ładnie kogoś skosić
2
@KrychaFCB zupełnie jakby opisywał Pepe, Casemiro, Ramosa itd.