0

@damian16161212 chyba 9 z 24

3

@Kapitan hawk ostatnio 4:0 dzisiaj 3:1. Jest progres

0

@KmN mieli chyba najtrudniejszy terminarz

1

Jest już Negreira, czy to dopiero po meczu?

2

Dawać mi tego Gyokeresa robimy zrzutkę

1

0

@Katalonik97 jak taki mniejszy klub osiąga dobry wynik to potem traci większość gwiazd i jest powrót do przeciętności

0

@esem91 i to podwójnym rżnięciu

3

@Gaz Guardiola z kadrą Southampton też nie dałby rady walczyć w lidze mistrzów

2

@FabianekMrozek tak samo BVB nie było drugim najlepszym klubem poprzedniego sezonu. Trzeba też mieć farta w losowaniu

0

@eckov @rasta212 kontuzjowani są Dias i Stones, ale na ławce Ake i Walker, który od biedy też da radę na śo. Dlatego dziwi mnie w podstawie gość, który zagrał chyba tylko 17 minut w pierwszym zespole

1

@La Pulgaa pozdrawiam @Kessie póki jeszcze mogę go oznaczyć

0

Dlaczego w pierwszym składzie City jest jakiś Pusey na środku obrony?

0

@Gronek przecież Real to wygra na spokojnie

0

@Stinger_ @Zoker postawiłeś to Dinamo?

0

@La Pulgaa dlaczego?

0

Czyli jutro Pena...

2

@don'T.R.I.P.e optymizm

8

A mi się podoba ta wypowiedź. Pokazał pewność siebie ale też szacunek do rywala

0

@MesQueUnClub96 a gdzie 36 letni dziadek Lewandowski?

2

@MesQueUnClub_87 z jednej strony walcują wszystkich w lidze, a z drugiej to liga serbska, która ostatnio mocno się posypała i nie mają tam prawie żadnych rywali. Oczywiście nie mówię, że tu będzie spacerek

0

@MesQueUnClub_87 z tymi spalonymi to Bayern miał 3 Monaco 6 a Young Boys 7

3

@F3DO za rok dwa to on będzie miał 29 lat trochę dużo jak na zastępcę

0

@MusicFreak456 jak wygramy tryplet

1

@tbas też prawda, ale zawsze mógł podnieść/schować rączkę albo zrobić przysiad jak pewien kolega

3

Faktycznie same ogóry. Miał nas zweryfikować październik, ale jednak weryfikacja opóźnia się (tak jak nasza umowa z Nike...) na luty
https://zapodaj.net/plik-0BmeCblyNq

0

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tymi linkami z Twittera

0

@Cobra303 liczę na odpoczynek Yamala i może Pedriego albo Raphy i debiut Wojtka

1

@Eto'o9 R10 teraz mają krótką pamięć i nie pamiętają co było u nas np za Xaviego, a jak trzeba to potrafią zapamiętać, że w 1187 roku wygrali lm i w ogóle to 15

1

@jacobFCB mi działa. Sprawdziłem specjalnie dla ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?