Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damian16161212 chyba 9 z 24
3
@Kapitan hawk ostatnio 4:0 dzisiaj 3:1. Jest progres
0
@KmN mieli chyba najtrudniejszy terminarz
1
Jest już Negreira, czy to dopiero po meczu?
2
Dawać mi tego Gyokeresa robimy zrzutkę
1
@Miszak @Rust_Cohle opinia?
0
@Katalonik97 jak taki mniejszy klub osiąga dobry wynik to potem traci większość gwiazd i jest powrót do przeciętności
0
@esem91 i to podwójnym rżnięciu
3
@Gaz Guardiola z kadrą Southampton też nie dałby rady walczyć w lidze mistrzów
2
@FabianekMrozek tak samo BVB nie było drugim najlepszym klubem poprzedniego sezonu. Trzeba też mieć farta w losowaniu
0
@eckov @rasta212 kontuzjowani są Dias i Stones, ale na ławce Ake i Walker, który od biedy też da radę na śo. Dlatego dziwi mnie w podstawie gość, który zagrał chyba tylko 17 minut w pierwszym zespole
1
@La Pulgaa pozdrawiam @Kessie póki jeszcze mogę go oznaczyć
0
Dlaczego w pierwszym składzie City jest jakiś Pusey na środku obrony?
0
@Gronek przecież Real to wygra na spokojnie
0
@Stinger_ @Zoker postawiłeś to Dinamo?
0
@La Pulgaa dlaczego?
0
Czyli jutro Pena...
2
@don'T.R.I.P.e optymizm
8
A mi się podoba ta wypowiedź. Pokazał pewność siebie ale też szacunek do rywala
0
@MesQueUnClub96 a gdzie 36 letni dziadek Lewandowski?
2
@MesQueUnClub_87 z jednej strony walcują wszystkich w lidze, a z drugiej to liga serbska, która ostatnio mocno się posypała i nie mają tam prawie żadnych rywali. Oczywiście nie mówię, że tu będzie spacerek
0
@MesQueUnClub_87 z tymi spalonymi to Bayern miał 3 Monaco 6 a Young Boys 7
3
@F3DO za rok dwa to on będzie miał 29 lat trochę dużo jak na zastępcę
0
@MusicFreak456 jak wygramy tryplet
1
@tbas też prawda, ale zawsze mógł podnieść/schować rączkę albo zrobić przysiad jak pewien kolega
3
Faktycznie same ogóry. Miał nas zweryfikować październik, ale jednak weryfikacja opóźnia się (tak jak nasza umowa z Nike...) na luty
https://zapodaj.net/plik-0BmeCblyNq
0
Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tymi linkami z Twittera
0
@Cobra303 liczę na odpoczynek Yamala i może Pedriego albo Raphy i debiut Wojtka
1
@Eto'o9 R10 teraz mają krótką pamięć i nie pamiętają co było u nas np za Xaviego, a jak trzeba to potrafią zapamiętać, że w 1187 roku wygrali lm i w ogóle to 15
1
@jacobFCB mi działa. Sprawdziłem specjalnie dla ciebie