Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA okej, wczoraj to sprawdzałem i wydawało mi się, że kto inny, musiałem się pomylić
0
@tbas nie no, to podanie do Pedriego by nie przeszło raczej. Trzeba byłoby być Messim, żeby posłać takie ciasteczko, którego obrońca by nie przejął
0
@MOLESTA sędzia var był ten sam?
0
@VeB 1899 jak Real został w poprzednim sezonie przykręcony z Valencią przez sędziego to Manzano został zawieszony i już nie prowadzi ważnych spotkań, wczorajszy sędzia pewnie dostanie nagrodę arbitra kolejki za dobre sprawowanie
0
Ponad 15h minęło, a ja dalej nie wiem jak mając Var i półautomatyczny spalony można zrobić taki wałek. Czy wygralibyśmy ten wczorajszy mecz gdyby bramką była słusznie zaliczona? Szczerze wątpię, bo wczoraj byliśmy po prostu gorszą drużyną, ale nie zmienia to faktu, że ktoś musi za to ponieść konsekwencje
0
@Szymemdymek i Raphinha
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@negreanu oczywiście masz rację, ale akurat Lewy dość często dostaje zmiany w końcówkach, a Flick w Bayernie był znany z tego, że potrafi bardzo zarządzać jego siłami
1
@tbas bolą go od tego, że go przeciwnik uderzy, nie jest to oznaka jakiegoś zajechania. Ile razy w meczu on leży trzymając się za plecy? Jak złamie rękę to też będzie złe przygotowanie fizyczne?
1
@tbas oczywiście, że poważnie
19
@tbas co ma ból pleców do zmęczenia sezonem? On akurat bardzo często ma jakieś problemy z plecami, zwykle po prostu od kontaktów z rywalami
1
@barteq tylko, że on sporo z tych cięższych sytuacji sam sobie stworzył, np. złym podaniem
0
@Trojanek23 chyba po prostu zabrano buta obrońcy, a nie Roberta. Ogólnie ciężko stwierdzić bo naszej ligi nie stać na kamery w dobrej jakości i te wszystkie powtórki to pikseloza
1
@BezglutenowyPedri no ale w jaki sposób mają dopisać gola z 15 minuty meczu po zakończonym spotkaniu? Przecież gdyby tam było 1:0 dla nas to Sociedad grałoby zupełnie inaczej. mieli prowadzenie 1:0 to nie cisnęli po gola gdyby był remis 1:1 to możliwe, że zaczęliby atakować mocniej, bo my wczoraj nie istnieliśmy
0
@Kuchar jak wygrają zaległy to z 9 zrobi się 3
1
@BezglutenowyPedri to już więcej sensu miałby powtórzony mecz. Na jakiej podstawie mieliby teraz zmieniać wynik?
0
@Messibestplayerintheworld a co łączy mecz z Ossasuną i Sociedad? Sędzia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lisek w takim razie czekamy
0
Jest jakakolwiek szansa na to, że wczorajszy mecz zostanie powtórzony?
0
@FcPortoFan1999 stawiaj na Real
0
@Swistus172 dalej tak cię bawi to co pisałem?
1
@KobeFR może nie najgorszy ale jeden z gorszych
0
Nie wygramy już tego. Nic się nie klei. Nie potrafimy wyjść z piłką z własnej połowy, a jak już to zrobimy to pod polem karnym Realu brał pomysłu
1
Kounde to jest parodia dzisiaj
6
Strzelić do 75 minuty i możemy to wygrać
0
@Roobo z drugiej strony, jeśli to but Lewego to Robert ma 5 metrową stopę
12
@Roobo no to chyba tylko ty to widzisz
0
@okiemtypera_lucaxx95 z golem Barcy może być problem, nic się nie klei, zobaczymy co wyczaruje Olmo
0
@ProMILs Fati to nie skrzydłowy, on nie ma dynamiki