2

@emeu jest tu jakiś nauczyciel czytania? Jak tak to poproszę

0

@FCB_dimiC też tak myślę, ale może chciał odwiedzić kolegę

0

@emeu Grimsvotn

0

@emeu ja dzisiaj czytać nie umiem. Drugi raz już

0

@MesQueUnClub96 czemu przeczytałem, że chodzi tylko o ligę mistrzów

1

@emeu Ansu Fati
Edit. Znowu XD

0

@Popitek12 szczególnie w fazie pucharowej mś ma dużo goli

0

@emeu tak... jakoś tak patrzyłem z 5 minut temu na finał i mi się zakodowało, że to o finał chodzi

0

@emeu źle przeczytałem pytanie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Lanosss faktycznie, same szlagiery

0

@FcPortoFan1999 gdyby nie twój komentarz to bym nie wiedział

0

@FcPortoFan1999 a bo to dzisiaj

1

@FcPortoFan1999 ja tam wolę taki format, niż te grupy, gdzie wszystko było w zasadzie pewne po 4 kolejkach. Tutaj będziemy mieć emocje do końca

1

@emeu nie no luz.
@FcPortoFan1999 nie ma Fc Porto, nie ma zespołu z ekstraklasy

0

@emeu czuję się oszukany
@FcPortoFan1999 dlaczego?

0

@LOPEZ16 na remisach to jechała wtedy Portugalia, a nie my

0

@Tabaluga37 w momencie, kiedy do nas przychodził był dobrym trenerem, jak się później okazało wypalonym. Prawda jest taka, że żaden dobry trener nie przyjdzie do naszej reprezentacji, widząc jaki tu jest chlew

0

W tej lidze narodów straciliśmy 14 goli (najwięcej spośród wszystkich drużyn w dywizji A)
Stracone bramki w dywizji A ligi Narodów:
1 Polska - 14
2 Izrael - 13 (w grupie Belgia, Francja, Włochy)
3 Szwajcaria - 11 (w grupie Hiszpania, Dania, Serbia)
4 Bośnia i Hercegowina - 9 (w grupie Niemcy, Holandia, Węgry)

Ja szanuje to, że Probierz ma swój pomysł na kadrę, czyli gra trzema obrońcami, ale po pierwsze my nie mamy dobrych obrońców, a po drugie to po prostu nie działa, samym atakiem nic nie osiągniemy (8 goli strzelonych to akurat niezły wynik)

Dlaczego nie spróbujemy zagrać 4 obrońcami? Kiwior w Arsenalu jak już gra to raczej na lewej obronie, może tam się obudzi, na prawej jest większy problem, ale może kolejna szansa dla Casha? (Tak, obecnie i tak jest kontuzjowany) Wiem, że on w reprezentacji wyglądał raczej przeciętnie, ale to wciąż podstawowy zawodnik Aston Villi.

0

@Karol1993
Leao
Nico
Diaz
Kvara

0

@Trojanek23 jak zatrudniliśmy dobrego trenera zza granicy to musieliśmy go zwolnić, żeby awansować na Euro

1

@Comentateiro Ale za to przegrał tylko 5:1, a nie 6:1 jak Michniewicz

0

@Ziemny chyba Portugalia musiałaby to najpierw zgłosić, a po 5:1 nikt by nawet o tym nie myślał

0

@damian16161212 dokładnie

0

@Kapitan hawk musielibyśmy dzisiaj urwać punkty tej Portugalii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@misiulator Bereszyńskiego to ja się nie spodziewałem

0

@ViscaelBarca2007 z Nico było podobnie, tylko że ludzie wtedy byli bardziej napaleni, bo saga trwała kilka miesięcy. Też były głosy, że pociąg odjechał i drugi raz nie przyjedzie, a widzimy co jest teraz, dawać nam tego Nico

3

@Criss18Barca brakuje im obrońców, więc sprzedadzą obrońcę, i Tchouameniego, który może grać na śo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?