Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@emeu jest tu jakiś nauczyciel czytania? Jak tak to poproszę
0
@FCB_dimiC też tak myślę, ale może chciał odwiedzić kolegę
0
@emeu Grimsvotn
0
@emeu ja dzisiaj czytać nie umiem. Drugi raz już
0
@MesQueUnClub96 czemu przeczytałem, że chodzi tylko o ligę mistrzów
1
@emeu Ansu Fati
Edit. Znowu XD
2
@MesQueUnClub96 https://zapodaj.net/plik-YwV1b7ftDW
0
@Popitek12 szczególnie w fazie pucharowej mś ma dużo goli
0
@emeu tak... jakoś tak patrzyłem z 5 minut temu na finał i mi się zakodowało, że to o finał chodzi
0
@emeu źle przeczytałem pytanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Lanosss faktycznie, same szlagiery
0
@FcPortoFan1999 gdyby nie twój komentarz to bym nie wiedział
0
@FcPortoFan1999 a bo to dzisiaj
1
@FcPortoFan1999 ja tam wolę taki format, niż te grupy, gdzie wszystko było w zasadzie pewne po 4 kolejkach. Tutaj będziemy mieć emocje do końca
1
@emeu nie no luz.
@FcPortoFan1999 nie ma Fc Porto, nie ma zespołu z ekstraklasy
0
@emeu czuję się oszukany
@FcPortoFan1999 dlaczego?
0
@LOPEZ16 na remisach to jechała wtedy Portugalia, a nie my
0
@Tabaluga37 w momencie, kiedy do nas przychodził był dobrym trenerem, jak się później okazało wypalonym. Prawda jest taka, że żaden dobry trener nie przyjdzie do naszej reprezentacji, widząc jaki tu jest chlew
0
W tej lidze narodów straciliśmy 14 goli (najwięcej spośród wszystkich drużyn w dywizji A)
Stracone bramki w dywizji A ligi Narodów:
1 Polska - 14
2 Izrael - 13 (w grupie Belgia, Francja, Włochy)
3 Szwajcaria - 11 (w grupie Hiszpania, Dania, Serbia)
4 Bośnia i Hercegowina - 9 (w grupie Niemcy, Holandia, Węgry)
Ja szanuje to, że Probierz ma swój pomysł na kadrę, czyli gra trzema obrońcami, ale po pierwsze my nie mamy dobrych obrońców, a po drugie to po prostu nie działa, samym atakiem nic nie osiągniemy (8 goli strzelonych to akurat niezły wynik)
Dlaczego nie spróbujemy zagrać 4 obrońcami? Kiwior w Arsenalu jak już gra to raczej na lewej obronie, może tam się obudzi, na prawej jest większy problem, ale może kolejna szansa dla Casha? (Tak, obecnie i tak jest kontuzjowany) Wiem, że on w reprezentacji wyglądał raczej przeciętnie, ale to wciąż podstawowy zawodnik Aston Villi.
0
@Karol1993
Leao
Nico
Diaz
Kvara
0
@Trojanek23 jak zatrudniliśmy dobrego trenera zza granicy to musieliśmy go zwolnić, żeby awansować na Euro
1
@Comentateiro Ale za to przegrał tylko 5:1, a nie 6:1 jak Michniewicz
0
@Ziemny chyba Portugalia musiałaby to najpierw zgłosić, a po 5:1 nikt by nawet o tym nie myślał
0
@damian16161212 dokładnie
0
@Kapitan hawk musielibyśmy dzisiaj urwać punkty tej Portugalii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@misiulator Bereszyńskiego to ja się nie spodziewałem
0
@ViscaelBarca2007 z Nico było podobnie, tylko że ludzie wtedy byli bardziej napaleni, bo saga trwała kilka miesięcy. Też były głosy, że pociąg odjechał i drugi raz nie przyjedzie, a widzimy co jest teraz, dawać nam tego Nico
3
@Criss18Barca brakuje im obrońców, więc sprzedadzą obrońcę, i Tchouameniego, który może grać na śo