0

@Poversky1000 jedno nie wyklucza drugiego

2

@visca_josef fajnie biega i dwa lata temu coś tam strzelał

2

Oddajcie Robercika albo już nawet tego Piątka. Świderski to niesamowita miernota od ostatniego roku. Jak my tu nic nie strzelimy do przerwy to pójdzie jakaś kontra i po meczu

6

Bez hamulcowego maszyna ruszyła

0

@Zoker oczywiście masz rację, tak to obecnie wygląda, my gramy oni prowadzą. Świderski miał już 2 100% okazje, które mogą się zmieścić. Jeżeli nasz napastnik nie potrafi wykończyć czegoś takiego, to zaraz się okaże, że stracimy coś po kontrze i będzie praktycznie po meczu

0

@Zoker za ładne akcje nie ma bonusowych punktów

1

Za Brzęczka nie było stylu, ale był wynik
Za Sousy był styl, ale z wynikami różnie
Za Michniewicza nie było stylu, ale wyniki solidne
Za Santosa to była pomyłka i nieśmieszny żart
Za Probierza nie ma ani stylu, ani wyników

0

@M4G1K pewnie Zieliński by nie trafił

0

Nie ma szans XD

1

Piątkowski jak na razie oddał lepszy strzał niż każdy z naszej ofensywy łącznie

33

Ale przecież to Lewandowski był hamulcowym

0

@VegetaPolska na jego miejscu bym się cieszył, że Probierz prowadzi z nim jakieś swoje wojenki. Przynajmniej nie musi być częścią tego syfu

0

@FcPortoFan1999 patrzę na nasz skład i ja tego po prostu nie widzę

0

Mam dziwne przeczucie, że dzisiaj przegramy, i to tak mocno

1

@Popitek12 San Marino to bierze?

0

@PizzerMan podbijam

0

@626
Ronaldo
Iniesta
Xavi
Lewy
Modric

9

@gorgota trzeba to sprawdzić

1

@mariosss20 chodziło mi o przeciwnika w naszym ewentualny barażu

0

@Stinger_ trochę nuda z naszej perspektywy oprócz Grecji i ewentualnej Gruzji

1

@Stinger_ w 2015 towarzyski (0-0)

0

@DLFCB grają w jakiejś farmerskiej dywizji to muszą oszczędzać na materiale, żeby nie zbankrutować

1

@FcPortoFan1999 teraz, gdy Irlandia gra w 10 raczej nie, ale przez moment nawet ich wyprzedzali

@mordini123 pod tym względem fajnie byłoby trafić Norwegię albo Grecję. Ja nie chcę Walii bo strasznie często z nimi gramy, Albania to samo, możemy też teoretycznie dostać Gruzję, ale oni raczej spadną z drugiego miejsca

0

@FcPortoFan1999 dlaczego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czuję, że będzie Polska - Anglia w barażach

1

@Popitek12 czyli jesteś z listopada?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?