Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Poversky1000 jedno nie wyklucza drugiego
2
@visca_josef fajnie biega i dwa lata temu coś tam strzelał
2
Oddajcie Robercika albo już nawet tego Piątka. Świderski to niesamowita miernota od ostatniego roku. Jak my tu nic nie strzelimy do przerwy to pójdzie jakaś kontra i po meczu
6
Bez hamulcowego maszyna ruszyła
0
@Zoker oczywiście masz rację, tak to obecnie wygląda, my gramy oni prowadzą. Świderski miał już 2 100% okazje, które mogą się zmieścić. Jeżeli nasz napastnik nie potrafi wykończyć czegoś takiego, to zaraz się okaże, że stracimy coś po kontrze i będzie praktycznie po meczu
0
@Zoker za ładne akcje nie ma bonusowych punktów
1
Za Brzęczka nie było stylu, ale był wynik
Za Sousy był styl, ale z wynikami różnie
Za Michniewicza nie było stylu, ale wyniki solidne
Za Santosa to była pomyłka i nieśmieszny żart
Za Probierza nie ma ani stylu, ani wyników
0
@M4G1K pewnie Zieliński by nie trafił
0
Nie ma szans XD
1
Piątkowski jak na razie oddał lepszy strzał niż każdy z naszej ofensywy łącznie
33
Ale przecież to Lewandowski był hamulcowym
0
@VegetaPolska na jego miejscu bym się cieszył, że Probierz prowadzi z nim jakieś swoje wojenki. Przynajmniej nie musi być częścią tego syfu
0
@FcPortoFan1999 patrzę na nasz skład i ja tego po prostu nie widzę
0
Mam dziwne przeczucie, że dzisiaj przegramy, i to tak mocno
1
@Popitek12 San Marino to bierze?
0
@PizzerMan podbijam
0
@626
Ronaldo
Iniesta
Xavi
Lewy
Modric
9
@gorgota trzeba to sprawdzić
1
@mariosss20 chodziło mi o przeciwnika w naszym ewentualny barażu
0
@Stinger_ trochę nuda z naszej perspektywy oprócz Grecji i ewentualnej Gruzji
1
@Stinger_ w 2015 towarzyski (0-0)
0
@DLFCB grają w jakiejś farmerskiej dywizji to muszą oszczędzać na materiale, żeby nie zbankrutować
0
@MesQueUnClub96 https://zapodaj.net/plik-PJrwI001qO
1
@FcPortoFan1999 teraz, gdy Irlandia gra w 10 raczej nie, ale przez moment nawet ich wyprzedzali
@mordini123 pod tym względem fajnie byłoby trafić Norwegię albo Grecję. Ja nie chcę Walii bo strasznie często z nimi gramy, Albania to samo, możemy też teoretycznie dostać Gruzję, ale oni raczej spadną z drugiego miejsca
0
@FcPortoFan1999 dlaczego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czuję, że będzie Polska - Anglia w barażach
1
@Popitek12 czyli jesteś z listopada?
1
@sidi12843 chociażby sofascore
https://www.sofascore.com/pl/druzyna/pilka-nozna/barcelona-u19/90128#tab:standings
0
Komentarz usunięty przez użytkownika