Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@esem91 podobno było, ale zostało usunięte
0
@okiemtypera_lucaxx95 to znaczy?
0
@okiemtypera_lucaxx95 ciekawe @Moderacja @wpwelement opinia?
1
@okiemtypera_lucaxx95 czyli twierdzisz, że usunęli bo cię nie lubią
2
@okiemtypera_lucaxx95 widocznie coś łamało regulamin, skoro zostało usunięte
0
@Gacek5 dobrze, że nie Lewybory
3
@Rust_Cohle plan długofalowy
0
@Salchent dokładnie
0
@Salchent nie zdziwię się jak Mbappe na lewym skrzydle odpali
1
@Kapitan hawk 3:1
0
@matirix20 ciężko ocenić po 3 meczach
0
@MesQueUnClub96 ale mi przykro
0
@budel17 według mnie jest ok, nie spodziewałem się niczego lepszego. Mam nadzieję, że będą się rozkręcać z konkursu na konkurs. Celem dla Stocha i Żyły pewnie i tak są mistrzostwa świata. zobaczymy też w jakiej formie wróci Piotr Żyła
0
@emeu @MesQueUnClub96 opanuj się
0
@emeu @MesQueUnClub96 coś ty obstawił
0
@BORO_12 no Salah to na ławkę raczej nie przyjdzie
0
@emeu no i po robocie
0
@BORO_12 po co nam Salah?
0
@Stinger_ Dawid raczej nie załapie się. Szkoda, bo mało zabrakło
0
@emeu tu 2:0 to raków remis
1
@Stinger_ mamy złoto!
0
@Stinger_ przynajmniej nie będzie ostatni
1
Ale sypie w Lillehammer. A Kot to się nie popisał
8
@Luciano99 jak nie będziecie razem, to nie wierzę w miłość
0
@mcsarna Gavi do tej pory grał po 10 minut w meczu. Raczej lepiej było nie ryzykować z całym spotkaniem
0
@emeu całkiem fajny mecz się trafił, nie ma jakiegoś murowania, a i wynik dobry
1
@emeu przydałoby się, żeby Fiorentina strzeliła na 2:0 bo Como może coś tutaj wcisnąć
0
@emeu ten gol Adliego to straszny błąd bramkarza, ale ja nie narzekam. Raków też prowadzi
0
@Szklaner Olmo tutaj się nie popisał
0
@emeu ja może obejrzę pierwszą połowę fiory, potem skoki