1

@esem91 podobno było, ale zostało usunięte

0

0

1

@okiemtypera_lucaxx95 czyli twierdzisz, że usunęli bo cię nie lubią

2

@okiemtypera_lucaxx95 widocznie coś łamało regulamin, skoro zostało usunięte

0

@Gacek5 dobrze, że nie Lewybory

3

@Rust_Cohle plan długofalowy

0

@Salchent dokładnie

0

@Salchent nie zdziwię się jak Mbappe na lewym skrzydle odpali

1

0

@matirix20 ciężko ocenić po 3 meczach

0

@MesQueUnClub96 ale mi przykro

0

@budel17 według mnie jest ok, nie spodziewałem się niczego lepszego. Mam nadzieję, że będą się rozkręcać z konkursu na konkurs. Celem dla Stocha i Żyły pewnie i tak są mistrzostwa świata. zobaczymy też w jakiej formie wróci Piotr Żyła

0

@emeu @MesQueUnClub96 opanuj się

0

@emeu @MesQueUnClub96 coś ty obstawił

0

@BORO_12 no Salah to na ławkę raczej nie przyjdzie

0

@emeu no i po robocie

0

@BORO_12 po co nam Salah?

0

@Stinger_ Dawid raczej nie załapie się. Szkoda, bo mało zabrakło

0

@emeu tu 2:0 to raków remis

1

@Stinger_ mamy złoto!

0

@Stinger_ przynajmniej nie będzie ostatni

1

Ale sypie w Lillehammer. A Kot to się nie popisał

8

@Luciano99 jak nie będziecie razem, to nie wierzę w miłość

0

@mcsarna Gavi do tej pory grał po 10 minut w meczu. Raczej lepiej było nie ryzykować z całym spotkaniem

0

@emeu całkiem fajny mecz się trafił, nie ma jakiegoś murowania, a i wynik dobry

1

@emeu przydałoby się, żeby Fiorentina strzeliła na 2:0 bo Como może coś tutaj wcisnąć

0

@emeu ten gol Adliego to straszny błąd bramkarza, ale ja nie narzekam. Raków też prowadzi

0

@Szklaner Olmo tutaj się nie popisał

0

@emeu ja może obejrzę pierwszą połowę fiory, potem skoki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?