Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos jednego można poświęcić dla dobra ogółu. Dawid może skończyć na spokojnie w top 10, a druga seria... Raczej nie dojdzie do skutku
0
@Xxxbarca4ever prawdopodobnie w 2022, wtedy gdy było to rozgrywane rano przez mundial, chociaż też idealnie nie było z tego co pamiętam
0
@takisobiektos Polacy skoczyli to reszta może klepać bulę
0
2 zawodników z Kazachstanu w drugiej serii xD
0
@FcPortoFan1999 a mogło być tak pięknie... 4/4 w drugiej serii, ale od skoku Dawida i Kamila coś ewidentnie się zepsuło w powietrzu, bo z 10 zawodników na oko 8 klepło w bulę
0
Zniszczoł również wycięty...
0
@MesQueUnClub96 serio aż tak? Współczuję
1
@MesQueUnClub96 gdzie wady?
0
@Rust_Cohle gola Mbappe mógłbyś dodać
0
Ale teraz kilku zawodników pięknie wyciętych xD
Dawid i Kamil z awansem
2
Jest szansa na 4 Polaków w drugiej serii
Dobry skok Kubickiego i solidny Stocha
0
@Mitch_Atleta "najbardziej niedoceniany bramkarz" :D
4
@mekston rok 204 to chyba w erze @Comentateiro
0
@MesQueUnClub96 radość, a nie wstyd
0
To jest ten najbardziej niedoceniany bramkarz na swiecie?
0
@Criss18Barca nie jest źle, ale nie jest też dobrze
0
@FCBparasiempre tak, dokładnie ten patałach
https://zapodaj.net/plik-3qImZZN6SI
0
@FCBparasiempre a Ferran nie miał kiedyś czegoś około 36/37 km/h? tak mi się kojarzy
0
@PatrykBarca a po drodze zarząd, kibice i wszyscy dookoła próbują go wypchnąć z klubu ;)
0
@PatrykBarca jak ma mieć zaangażowanie jak go traktują tutaj jak śmiecia
1
@FcPortoFan1999 to nie kibice
0
@PatrykBarca ale przecież my takiemu Albie, Busquetsowi, Messiemu itp. dalej spłacamy zaległe pieniądze, tak samo jak De Jongowi. Dostał taki kontrakt, to miał powiedzieć, że chce mniej? Każdy z otoczenia klubu po nim jedzie, a on ma wypluwać płuca na boisku za ten klub?
1
@beter2 zobaczymy jak Casado będzie wyglądał do końca sezonu, ale ja bym chyba sprzedał
Inna sprawa, że City raczej nie będzie szukać śpd w lecie
1
@PatrykBarca no dobra, ale czyja to wina, że on tyle zarabia? W fatalnej sytuacji finansowej klubu poszedł mu na rękę, rozłożył swój kontrakt, a teraz jest za to jechany bo nie zrzekł się z tych pieniędzy, na które zasłużył, też by mi się nie chciało
3
@kaamil1910 bo Gaviego lubią, wychowanek itp. a De Jong to ten zły, który pomógł klubowi w trudnej sytuacji rozkładając swój kontrakt, ale teraz chce dostać te pieniądze, i nie daruje ich z miłości do klubu (xD), co gorsze jeszcze śmiał spróbować pomóc swojej reprezentacji na euro, a niefortunnie pogłębił uraz, czym potwierdził jak ma na nas wywalone ;)
2
@comtedurgell
1 Raphinha powinien grać na lewym skrzydle, Olmo na śpo, tak jak na początku sezonu
1
@F3DO tak, mieliśmy w każdym meczu przez 3 miesiące szczęście, a teraz nagle mamy co mecz pecha
1
@Kitibela jeśli w swoim debiucie zrobi błąd to nie ma powodu, żeby wieszać na nim psy, jak będzie robił błąd co mecz, to już niech gra ten Pena
0
@Messibestplayerintheworld potrzebujemy go
4
@GigiAmoroso a do czego mają porównywać? Do Guardioli 10 lat temu, do Koemana, który jeszcze miał Messiego i tragiczny skład?