0

@takisobiektos jednego można poświęcić dla dobra ogółu. Dawid może skończyć na spokojnie w top 10, a druga seria... Raczej nie dojdzie do skutku

0

@Xxxbarca4ever prawdopodobnie w 2022, wtedy gdy było to rozgrywane rano przez mundial, chociaż też idealnie nie było z tego co pamiętam

0

@takisobiektos Polacy skoczyli to reszta może klepać bulę

0

2 zawodników z Kazachstanu w drugiej serii xD

0

@FcPortoFan1999 a mogło być tak pięknie... 4/4 w drugiej serii, ale od skoku Dawida i Kamila coś ewidentnie się zepsuło w powietrzu, bo z 10 zawodników na oko 8 klepło w bulę

0

Zniszczoł również wycięty...

0

@MesQueUnClub96 serio aż tak? Współczuję

1

@MesQueUnClub96 gdzie wady?

0

@Rust_Cohle gola Mbappe mógłbyś dodać

0

Ale teraz kilku zawodników pięknie wyciętych xD
Dawid i Kamil z awansem

2

Jest szansa na 4 Polaków w drugiej serii
Dobry skok Kubickiego i solidny Stocha

0

@Mitch_Atleta "najbardziej niedoceniany bramkarz" :D

4

@mekston rok 204 to chyba w erze @Comentateiro

0

@MesQueUnClub96 radość, a nie wstyd

0

To jest ten najbardziej niedoceniany bramkarz na swiecie?

0

@Criss18Barca nie jest źle, ale nie jest też dobrze

0

0

@FCBparasiempre a Ferran nie miał kiedyś czegoś około 36/37 km/h? tak mi się kojarzy

0

@PatrykBarca a po drodze zarząd, kibice i wszyscy dookoła próbują go wypchnąć z klubu ;)

0

@PatrykBarca jak ma mieć zaangażowanie jak go traktują tutaj jak śmiecia

1

@FcPortoFan1999 to nie kibice

0

@PatrykBarca ale przecież my takiemu Albie, Busquetsowi, Messiemu itp. dalej spłacamy zaległe pieniądze, tak samo jak De Jongowi. Dostał taki kontrakt, to miał powiedzieć, że chce mniej? Każdy z otoczenia klubu po nim jedzie, a on ma wypluwać płuca na boisku za ten klub?

1

@beter2 zobaczymy jak Casado będzie wyglądał do końca sezonu, ale ja bym chyba sprzedał

Inna sprawa, że City raczej nie będzie szukać śpd w lecie

1

@PatrykBarca no dobra, ale czyja to wina, że on tyle zarabia? W fatalnej sytuacji finansowej klubu poszedł mu na rękę, rozłożył swój kontrakt, a teraz jest za to jechany bo nie zrzekł się z tych pieniędzy, na które zasłużył, też by mi się nie chciało

3

@kaamil1910 bo Gaviego lubią, wychowanek itp. a De Jong to ten zły, który pomógł klubowi w trudnej sytuacji rozkładając swój kontrakt, ale teraz chce dostać te pieniądze, i nie daruje ich z miłości do klubu (xD), co gorsze jeszcze śmiał spróbować pomóc swojej reprezentacji na euro, a niefortunnie pogłębił uraz, czym potwierdził jak ma na nas wywalone ;)

2

@comtedurgell
1 Raphinha powinien grać na lewym skrzydle, Olmo na śpo, tak jak na początku sezonu

1

@F3DO tak, mieliśmy w każdym meczu przez 3 miesiące szczęście, a teraz nagle mamy co mecz pecha

1

@Kitibela jeśli w swoim debiucie zrobi błąd to nie ma powodu, żeby wieszać na nim psy, jak będzie robił błąd co mecz, to już niech gra ten Pena

0

@Messibestplayerintheworld potrzebujemy go

4

@GigiAmoroso a do czego mają porównywać? Do Guardioli 10 lat temu, do Koemana, który jeszcze miał Messiego i tragiczny skład?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?