1

6

@MesQueUnClub96 28, tyle ile masz lat

0

1

@Faro walić tego Fermina, który nic nie pokazuje w tym sezonie, Torre grał głównie końcówki, więc nie wiadomo, Pedri i Gavi nie nadają się na 10. Jedyna alternatywa to Raphinha śpo i Ferran ls, czyli tak jak na początku sezonu, gdy Olmo nie był zarejestrowany. Czy to jest lepsze? Nie wiem, ale można spróbować

1

@Stinger_ oni mieli trochę pecha do warunków. Pierwsze 15 skoczków miało wiatr w plecy, a reszta pod narty z niższej belki. Stoch wydawało się, że skoczył solidnie, na oko 2-3 metry od zielonej linii, a tu 10 miejsce

0

@Stinger_ wczoraj było bardzo blisko, abyśmy mieli nawet 7 w drugiej serii

0

@Stinger_ jak na Wisłę, to całkiem fajny konkurs był wczoraj

1

@budel17 i bardzo dobrze!

3

@Azazel_Pazuzu nawet Xavi nie tracił aż tak dużo punktów. Mimo wszystko oceniać będziemy mogli po sezonie, a nie teraz

1

@Stinger_ mnie prawdopodobnie nie będzie na dwóch kolejnych lekcjach, ale jeszcze może coś ogarnę

1

@Stinger_ oddam ci to bez walki

0

@Gronek nic nie grał, to go ściągnął. Zaraz będzie potrzebny na Bvb

0

@DiSBlaDE no a nie? xD ty z tych co mówią, że mają 50% na wygranie w lotka, bo albo wygrają, albo nie? Wiadomo, że z nimi powinno być ciężej, więc prawdopodobieństwo wygranej jest mniejsze, niż z jakimś Valladolid u siebie

@Katalończyk 99 no a na wiosnę mamy wyjazd do nich, i tak jesteśmy w dużo lepszej sytuacji pod tym względem niż Real, bo my dużo wyjazdów już zagraliśmy

0

@Katalończyk 99 no na wyjeździe też

0

@emeu ale blisko xD

3

@emeu Polonia Warszawa

0

Dołek formy zawsze musi przyjść, problem tylko w tym, że nie jesteśmy w stanie jakoś przepychać tych meczów po 1:0, 2:1. 5 pkt w 5 meczach to tragedia, trzeba jakoś z tego wyjść

1

@emeu 04/05 Grodzisk Wielkopolski

1

@bartekvisca przejadą się gładko 3:0, tak jak zwykle gdy my tracimy pkt

1

@Criss18Barca to ja też poproszę

1

@VegetaPolska to prawda, ale u nas trochę nie ma z czego rzeźbić. Wąsek, Zniszczoł i to w sumie tyle. Reszta to jakieś zmarnowane talenty pokroju Wolnego, Stękały, Kota, lub juniorzy, ale za nich prawdopodobnie odpowiadałby ktoś inny

@JanneAhonen to prawda, ja na przykład jestem dość zadowolony z początku sezonu. Wiadomo było, że nikt o KK nie będzie walczył, dla naszych weteranów celem będą Mś i tak na prawdę wtedy będzie można oceniać ten sezon, jest lepiej niż rok temu, a co najważniejsze każdy raczej idzie w dobrą stronę

0

@emeu Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów stadion Śląski

1

@VegetaPolska Stoeckl mógłby tu nic nie pomóc, bo on raczej nie słynie ze szkolenia skoczków, on był bardziej selekcjonerem, niż trenerem.

Polska społeczność jest okropna. Mamy przykład Lewandowskiego, Świątek itp.

1

@emeu zaciąłem się, bo zacząłem myśleć w jaki sposób ktoś ma 24 zwycięstwa

3

@marcin62 Pena nam uratował punkt, a ludzie po nim jadą bo się nie rzucił

0

@emeu Wisła Kraków

0

@masa11 De Jong też wraca po długiej kontuzji i on ma chociaż przebłyski takie jak w klasyku, albo ostatnio z Mallorcą, Gavi nie pokazuje na razie nic dobrego, miejmy nadzieję, że sie rozkręci

1

@Czajka90 przecież on nam dzisiaj wybronił ten remis

0

@Luciano99 a De Jonga byś nie chciał?

1

@emeu Kielce???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?