Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydawało mi się, że dzisiaj gramy :/
0
G2 to przegra... Czuję to. Mogli już mieć 1:1 a teraz dogrywki...
0
Jezus Maria co tu się stało
0
Niko i MalbsMd muszą się obudzić
0
@kuz po wygranej pistoletówce dla G2 są spore szanse na 3 mapę, nuke to mapa ct
0
Ludzie się zastanawiali, czy Piotr Żyła da radę jeszcze wywalczyć dodatkowe miejsce na TCS, a on w pierwszym konkursie zajmuje dopiero 14 miejsce
0
G2 na razie nie istnieje. Faze sobie wchodzi jak do żabki po czteropak na promocji
0
@ranger3120 jak nie wygrasz 2:0 to przegrasz 2:1
0
G2, budzimy się
0
@Filipem Mouz sfrajerzyło trochę
0
Co robi to Mouz...
0
Szwajcaria jazda po podium
0
Gorszy wynik niż drugie miejsce to będzie kompromitacja
0
@MesQueUnClub96 raczej wystarczy nie przegrać z Djurgardens
2
Polskie drużyny już nigdy nie wygrają meczu w europejskich pucharach
1
Legia już nigdy nie przegra
0
@clyde to dla równowagi postaw 2000 na remis
0
@GeraltzKatalonii ostatnie czyste konto mieliśmy 26.11, czyli dwa tygodnie temu :D
1
Brakuje podjęcia ryzyka, ale tak to fajnie gramy
0
@KrychaFCB na Theo nas nie stać, poza tym Milan go nie puści, a Davies wcale nie jest lepszy od Balde
0
@KrychaFCB i kto za niego?
0
@Luciano99 wyłącz tv włącz myślenie
0
@KmN City to ty nie dodawaj
0
@Criss18Barca najbardziej szkoda tego jednego zwycięstwa do 40...
1
@MesQueUnClub96 powodzenia
2
@Bulbazaur17 tak szczerze to... Barcelona
2
@tbas wtedy Real wygrywa tryplet, a my walczymy o utrzymanie
0
@esem91 widać, że faworyzuje Atalante, i białych ludzi, rasista
0
@abram3k orliki
0
@Comentateiro po 5 minutach wszystko w łeb xD