0

Wydawało mi się, że dzisiaj gramy :/

0

G2 to przegra... Czuję to. Mogli już mieć 1:1 a teraz dogrywki...

0

Jezus Maria co tu się stało

0

Niko i MalbsMd muszą się obudzić

0

@kuz po wygranej pistoletówce dla G2 są spore szanse na 3 mapę, nuke to mapa ct

0

Ludzie się zastanawiali, czy Piotr Żyła da radę jeszcze wywalczyć dodatkowe miejsce na TCS, a on w pierwszym konkursie zajmuje dopiero 14 miejsce

0

G2 na razie nie istnieje. Faze sobie wchodzi jak do żabki po czteropak na promocji

0

@ranger3120 jak nie wygrasz 2:0 to przegrasz 2:1

0

G2, budzimy się

0

@Filipem Mouz sfrajerzyło trochę

0

Co robi to Mouz...

0

Szwajcaria jazda po podium

0

Gorszy wynik niż drugie miejsce to będzie kompromitacja

0

@MesQueUnClub96 raczej wystarczy nie przegrać z Djurgardens

2

Polskie drużyny już nigdy nie wygrają meczu w europejskich pucharach

1

Legia już nigdy nie przegra

0

@clyde to dla równowagi postaw 2000 na remis

0

@GeraltzKatalonii ostatnie czyste konto mieliśmy 26.11, czyli dwa tygodnie temu :D

1

Brakuje podjęcia ryzyka, ale tak to fajnie gramy

0

@KrychaFCB na Theo nas nie stać, poza tym Milan go nie puści, a Davies wcale nie jest lepszy od Balde

0

@KrychaFCB i kto za niego?

0

@Luciano99 wyłącz tv włącz myślenie

0

@KmN City to ty nie dodawaj

0

@Criss18Barca najbardziej szkoda tego jednego zwycięstwa do 40...

1

@MesQueUnClub96 powodzenia

2

@Bulbazaur17 tak szczerze to... Barcelona

2

@tbas wtedy Real wygrywa tryplet, a my walczymy o utrzymanie

0

@esem91 widać, że faworyzuje Atalante, i białych ludzi, rasista

0

@abram3k orliki

0

@Comentateiro po 5 minutach wszystko w łeb xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?