2

Oprócz Ericka to cała podstawa wychodzi, więc trzeba wygrać

4

City jakie frajerstwo

0

@Piorun to może jej powiedz, żeby sobie znalazła coś. Według mnie takie kupowanie "w ciemno" nie ma zbytnio sensu

0

@AlphaNumeric może jestem naiwny, ale ja mam nadzieję, że jeszcze coś z niego będzie

1

Gol Roque, a zaraz czerwona kartka dla Avili

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mixtape jak Espanyol i Getafe z białymi

0

@MesQueUnClub96 a potem Lukebakio przyleci na smoku

1

Jest top 10 dla Wolnego

0

@takisobiektos no wiesz, Kamil Stoch potrafił pobić rekord skoczni z pierwszej belki, więc czemu inni nie mogą?

0

@FcPortoFan1999 niestety tak

0

@Xxxbarca4ever nie mogło być za dobrze

2

Wasek wycięty niestety

0

Granerud słabiutko
Zniszczoł ładnie

0

@Stinger_ według mnie Żyła w pś byłby mniej więcej na poziomie Stocha, on potrafi się zmobilizować na zawody, a okolice podium pk to pewnie coś w granicach 3 dziesiątki pucharu świata

0

@Criss18Barca różnica taka, że rok temu nie było za bardzo nikogo na zastępstwo, teraz taki Żyła spokojnie może oddawać lepsze skoki od Dawida, więc pora schować trochę ego i udać się na kontynentalny, albo chociaż na spokojnie treningi

0

@Stinger_ moim zdaniem zdecydowanie powinien

0

Stoch nieźle, on jest bardzo solidny i równy

2

@JohnA po co ma kupować więcej, jak i tak zaraz się skończy?

1

Pięknie Wolny! Niesamowite jak chłop rośnie

0

@Criss18Barca myślę, że on za Kubackiego powinien jechać już na Engelberg, oczywiście o ile Dawid dzisiejszy konkurs będzie miał na poziomie wczorajszego, lub dzisiejszych kwalifikacji. Forma Żyły raczej rośnie, a Dawid po Wiśle wydawało się, że będzie w Tittise 3 Polakiem, a on skacze na 4 dziesiątkę

1

@esem91 tak, konkurs jest o 16

3

Wolny 8 w kwalifikacjach, a na Engelberg raczej Żyła za Kubackiego

1

Taka porażka boli dużo bardziej, niż jakby dostali 13-5, nie kibicowałem jakoś mocno Faze, ale szkoda ich bardzo

2

@A4ron piękny i donk to przeciwieństwa. Jest dobry, może najlepszy na świecie, ale na pewno nie piękny :P

0

@JordiAlbion jednak nie...

0

Jezus Maria co tu się dzieje. Frozen prawie to zwalił oni to kuźwa wygrali 2 vs 4

0

@FcPortoFan1999 w sumie konkursy są całkiem ciekawe, bardzo dużo dalekich skoków

0

@Hajny konkurs skończył na 8 miejscu

0

Piotr Żyła zajmuje 4 miejsce w konkursie pucharu kontynentalnego w Ruce. Do podium zabrakło 3,4 pkt

Maciej Kot 8
Amilkiewicz 21
Juroszek 24
Pilch 26
Byrski 35

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?