Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oprócz Ericka to cała podstawa wychodzi, więc trzeba wygrać
4
City jakie frajerstwo
0
@Piorun to może jej powiedz, żeby sobie znalazła coś. Według mnie takie kupowanie "w ciemno" nie ma zbytnio sensu
0
@AlphaNumeric może jestem naiwny, ale ja mam nadzieję, że jeszcze coś z niego będzie
1
Gol Roque, a zaraz czerwona kartka dla Avili
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mixtape jak Espanyol i Getafe z białymi
0
@MesQueUnClub96 a potem Lukebakio przyleci na smoku
1
Jest top 10 dla Wolnego
0
@takisobiektos no wiesz, Kamil Stoch potrafił pobić rekord skoczni z pierwszej belki, więc czemu inni nie mogą?
0
@FcPortoFan1999 niestety tak
0
@Xxxbarca4ever nie mogło być za dobrze
2
Wasek wycięty niestety
0
Granerud słabiutko
Zniszczoł ładnie
0
@Stinger_ według mnie Żyła w pś byłby mniej więcej na poziomie Stocha, on potrafi się zmobilizować na zawody, a okolice podium pk to pewnie coś w granicach 3 dziesiątki pucharu świata
0
@Criss18Barca różnica taka, że rok temu nie było za bardzo nikogo na zastępstwo, teraz taki Żyła spokojnie może oddawać lepsze skoki od Dawida, więc pora schować trochę ego i udać się na kontynentalny, albo chociaż na spokojnie treningi
0
@Stinger_ moim zdaniem zdecydowanie powinien
0
Stoch nieźle, on jest bardzo solidny i równy
2
@JohnA po co ma kupować więcej, jak i tak zaraz się skończy?
1
Pięknie Wolny! Niesamowite jak chłop rośnie
0
@Criss18Barca myślę, że on za Kubackiego powinien jechać już na Engelberg, oczywiście o ile Dawid dzisiejszy konkurs będzie miał na poziomie wczorajszego, lub dzisiejszych kwalifikacji. Forma Żyły raczej rośnie, a Dawid po Wiśle wydawało się, że będzie w Tittise 3 Polakiem, a on skacze na 4 dziesiątkę
1
@esem91 tak, konkurs jest o 16
3
Wolny 8 w kwalifikacjach, a na Engelberg raczej Żyła za Kubackiego
1
Taka porażka boli dużo bardziej, niż jakby dostali 13-5, nie kibicowałem jakoś mocno Faze, ale szkoda ich bardzo
2
@A4ron piękny i donk to przeciwieństwa. Jest dobry, może najlepszy na świecie, ale na pewno nie piękny :P
0
@JordiAlbion jednak nie...
0
Jezus Maria co tu się dzieje. Frozen prawie to zwalił oni to kuźwa wygrali 2 vs 4
0
@FcPortoFan1999 w sumie konkursy są całkiem ciekawe, bardzo dużo dalekich skoków
0
@Hajny konkurs skończył na 8 miejscu
0
Piotr Żyła zajmuje 4 miejsce w konkursie pucharu kontynentalnego w Ruce. Do podium zabrakło 3,4 pkt
Maciej Kot 8
Amilkiewicz 21
Juroszek 24
Pilch 26
Byrski 35