Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 on to raczej mógłby zaatakować podium, chociaż straty dość spore, prawie 8 pkt do 3 miejsca
3
Piotr Żyła 5 po pierwszej serii pucharu kontynentalnego w Ruce
2
@Filipem bokserka babo chłop
0
@takisobiektos Frozen nie dojechał trochę na ten mecz
0
Ale to pięknie ugrali
0
Jazda Faze! Jak już pokonali G2 to teraz muszą wygrać ze Spirit
0
@Lokusekpl jak ani słowa? XD
1
@Luciano99 kibice Realu zakładają tu konta przede wszystkim dlatego, że tu przynajmniej mogą popisać z kimkolwiek. U nich, pomijając to, że prawie nic się nie dzieje, to z 60% to jakieś trole, 35% to 10 letni sezonowcy, a 5% to faktycznie jakieś normalne osoby
0
Pierwsza mapa niestety dla Spirit
0
Teraz ciężki okres dla kibiców Realu wczoraj strata punktów dzisiaj my i Atletico wygrywamy, więc spadają na 3 miejsce, a już za tydzień znowu stracą punkty, podczas gdy Atletico rozłoży przed nami nogi
0
@PizzerMan 9.3.5 chyba
0
@Who_you_mam a może mam 37 w nicku, bo mam 37 lat?
0
@Kluivert_P dobra, patrząc po tych mapach to może być ciężko, żeby Faze ugrało dusta
1
@Popitek12 87 a co
1
@Kapitan hawk zły screen przy Atletico
1
@Kluivert_P Faze 2:1, oby
1
@mariogbch w 1 kolejce z Mallorcą
0
@Azazel_Pazuzu jeśli strzelisz więcej goli od przeciwnika to wygrasz mecz
1
@emeu taki puchar proponuje
https://zapodaj.net/plik-Jiya5mtQy6
0
@emeu masz w planach drugi sezon?
0
@Pnog37 kto zdążył postawić na Real przy 2:0 niech się cieszy
1
No i dziękuję dobranoc Real to wygra
2
Pięknie Rayo! Byle tylko nie stracili do przerwy
1
Podniecacie się, że Real przegrywa, a wiadomo jak się skończy
1
@Stinger_ też tak myślałem
1
@emeu swoją drogą ciekawie dzisiaj było 2 pytania w gorących :D
0
@emeu ja był dał dla Porto, ewentualnie, jak już pisałem na pół
0
@emeu ja bym to zaliczył @FcPortoFan1999 wiedział o co chodzi i był szybszy, a tak na prawdę to zabrakło dwóch lat, żeby to był Dospel
0
@emeu możemy na pół czy coś
0
@emeu ajjezusmaria