Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 biorąc pod uwagę często połamanego Olmo, to Rapha mógłby na śpo i Mbappe ls
4
@FcPortoFan1999 biorę 200 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa
0
@okiemtypera_lucaxx95 a ja Mbappe na lewe skrzydełko bym chciał, może by się odbudował
0
@tomcias10 zwykle jak my najpierw w weekend stracimy punkty to Real na tym korzysta, nie wiem czy to kwestia dodatkowej motywacji, czy czegoś innego ale zwykle tak jest
0
Sami sobie jesteśmy winni, tak na prawdę byliśmy gorsi w tym meczu, Real prawdopodobnie wygra i będziemy mieli 2 pkt przewagi z meczem więcej, co nie jest złym wynikiem
3
Wy jedziecie po Peni? XDDD proponuje rozpęd w ścianę na ochłonięcie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Teraz doliczy z 15 minut
1
Rekin kocham cię XDDDDDDD
0
@Xxxbarca4ever w sporej części karnych ktoś wbiega przed strzałem, ale jak nie kopnie piłki to nic nie ma bo to nie ma jakiegokolwiek sensu, skoro nie miał wpływu na akcje
0
Wiedziałem, żeby tu nie wchodzić teraz, a i tak wszedłem
0
@Xxxbarca4ever no wbiegł ale nie miał wpływu na nic, więc bez sensu powtarzać
2
Co się z tym Betisem stało? Kiedyś takie fajne chłopaki były, a przynajmniej tak kojarzę
1
No to Stoch, Kot, Żyła skończą prawdopodobnie na miejscach 33-35 szkoda
0
@Sysia11 nie gra
0
@Sysia11 akurat dzisiaj nie będzie mógł nic zrobić przy golach
1
Ciekawe, czy Wolny, Kot i Żyła doczlapią do punktów. Szkoda, że Piotrek akurat w konkursie oddał taki skok, bo pewnie stać go było na więcej
0
@Filipem co z tego, że raz zagrał pełne, jak w ostatnich 10 naszych meczach zagrał średnio 82,3 minuty
0
Boje się, że Pedri zaraz będzie zajechany
0
@kowalzmc aha XD ja trochę wczorajszy
0
@kowalzmc Araujo wraca na Leganes, z tego co pamiętam
0
@Criss18Barca ja Małysza prawie nie pamiętam, więc dla mnie Stoch
0
@Uukasz_93 Tomasiak to ma podobno spory problem ze wzrostem, klasyczny dla juniorów w skokach
0
@regatta52 no właśnie w wakacje wszyscy cisnęli po zarządzie, a teraz okazuje się, że jak na razie Deco i Laporta trochę zamknęli nam mordy. bardzo dobre wypożyczenia Lengleta i Roque, tak na prawdę minusem jest ta umowa z Nike, która przeciągała się w nieskończoność. Ruchy na papierze się bronią, ale jest spory niesmak i rysa na moralności klubu
0
@tadzik447 otóż to
2
@Lanosss ja jestem zmęczony po obejrzeniu dwóch meczów w jeden dzień, szanuje
0
@Stinger_ od zawsze wiedziałem, że oni są zależni tylko od siebie i jakby im się chciało to byliby nie do pokonania
1
Pamiętajcie, że piwnica zmienia ludzi
0
@Criss18Barca ciekawi mnie forma Żyły, ale raczej nie ma co się nastawiać na jakiś dobry wynik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika