0

@okiemtypera_lucaxx95 biorąc pod uwagę często połamanego Olmo, to Rapha mógłby na śpo i Mbappe ls

4

@FcPortoFan1999 biorę 200 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa

0

@okiemtypera_lucaxx95 a ja Mbappe na lewe skrzydełko bym chciał, może by się odbudował

0

@tomcias10 zwykle jak my najpierw w weekend stracimy punkty to Real na tym korzysta, nie wiem czy to kwestia dodatkowej motywacji, czy czegoś innego ale zwykle tak jest

0

Sami sobie jesteśmy winni, tak na prawdę byliśmy gorsi w tym meczu, Real prawdopodobnie wygra i będziemy mieli 2 pkt przewagi z meczem więcej, co nie jest złym wynikiem

3

Wy jedziecie po Peni? XDDD proponuje rozpęd w ścianę na ochłonięcie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Teraz doliczy z 15 minut

1

Rekin kocham cię XDDDDDDD

0

@Xxxbarca4ever w sporej części karnych ktoś wbiega przed strzałem, ale jak nie kopnie piłki to nic nie ma bo to nie ma jakiegokolwiek sensu, skoro nie miał wpływu na akcje

0

Wiedziałem, żeby tu nie wchodzić teraz, a i tak wszedłem

0

@Xxxbarca4ever no wbiegł ale nie miał wpływu na nic, więc bez sensu powtarzać

2

Co się z tym Betisem stało? Kiedyś takie fajne chłopaki były, a przynajmniej tak kojarzę

1

No to Stoch, Kot, Żyła skończą prawdopodobnie na miejscach 33-35 szkoda

0

@Sysia11 nie gra

0

@Sysia11 akurat dzisiaj nie będzie mógł nic zrobić przy golach

1

Ciekawe, czy Wolny, Kot i Żyła doczlapią do punktów. Szkoda, że Piotrek akurat w konkursie oddał taki skok, bo pewnie stać go było na więcej

0

@Filipem co z tego, że raz zagrał pełne, jak w ostatnich 10 naszych meczach zagrał średnio 82,3 minuty

0

Boje się, że Pedri zaraz będzie zajechany

0

@kowalzmc aha XD ja trochę wczorajszy

0

@kowalzmc Araujo wraca na Leganes, z tego co pamiętam

0

@Criss18Barca ja Małysza prawie nie pamiętam, więc dla mnie Stoch

0

@Uukasz_93 Tomasiak to ma podobno spory problem ze wzrostem, klasyczny dla juniorów w skokach

0

@regatta52 no właśnie w wakacje wszyscy cisnęli po zarządzie, a teraz okazuje się, że jak na razie Deco i Laporta trochę zamknęli nam mordy. bardzo dobre wypożyczenia Lengleta i Roque, tak na prawdę minusem jest ta umowa z Nike, która przeciągała się w nieskończoność. Ruchy na papierze się bronią, ale jest spory niesmak i rysa na moralności klubu

0

@tadzik447 otóż to

2

@Lanosss ja jestem zmęczony po obejrzeniu dwóch meczów w jeden dzień, szanuje

0

@Stinger_ od zawsze wiedziałem, że oni są zależni tylko od siebie i jakby im się chciało to byliby nie do pokonania

1

Pamiętajcie, że piwnica zmienia ludzi

0

@Criss18Barca ciekawi mnie forma Żyły, ale raczej nie ma co się nastawiać na jakiś dobry wynik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?