Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 ale co pili?
3
@Criss18Barca tylko, że on za każdym razem "nie może zrobić nic więcej" postawmy w jego miejsce bramkarza z ekstraklasy i na linii nie będzie większej różnicy. Jeśli on broni tylko za jego wyjścia na przedpole to dajmy na bramkę Ferrana, bo jest szybszy od Peni
3
My mamy dołek, a Atletico się rozpędza, Real też mimo słabej gry zbiera punkty, wszystko zaczyna się tak na prawdę od nowa
0
@barcelonaLM Tschofenig albo Sundal mogą to zrobić w tym sezonie
4
@norbi77 ale on praktycznie nigdy nie daje drużynie czegoś więcej niż absolutne minimum. Broni jedynie strzały, które obroniłby również losowy bramkarz z ekstraklasy.
Przy golu na 1:0 trochę źle się ustawił, za blisko krótkiego słupka
0
Raków jest niemożliwy
0
@emeu no to może być ciężko
0
@emeu wszystkie 4 o ekstraklasie?
0
@emeu znowu mam całkiem sporą przewagę w klasyfikacji miesiąca i pewnie znowu ją stracę :D
1
@emeu Pogoń Katowice
5
@gumaz o politykę
0
@vangoor ale z Realem już grali na początku
0
@DonAndrzejos miało być do grudnia
0
@emeu a właściwie to o co my walczymy?
0
@emeu wtedy byłyby emocje na koniec roku
@FcPortoFan1999 raków dzisiaj wygra?
0
@FcPortoFan1999 prawdziwy ekspert
0
@A4ron Pena by puścił 7
1
@emeu Henryk Reyman
0
@ali3gator raczej nic poważnego
1
@emeu Lech Poznań
0
@July_6_BcN wazne, że jest jakiś progres od ostatniego konkursu
1
Zachodnia szynka robi comeback
1
@emeu innymi słowy Stefan Kraft, ja lubię sobie obejrzeć
0
Zniszczoł wypada z top 10, ale i tak całkiem niezły wynik
0
@emeu panie, koniec drugiej serii, a ty mi tu quizy robisz
0
@FcPortoFan1999 prognozy pokazywały, że wiatr ma słabnąć u miały rację
1
@emeu górnik Zabrze
0
@FcPortoFan1999 wiatr się uspokoił i teraz idzie to bardzo sprawnie, fajny konkurs, całkiem dalekie skoki, generalnie dla mnie spoko
1
Szkoda skoku Stocha
0
146 m Zajca, zapowiada się świetna druga seria, byle jury znowu nie wymyśliło jakiegoś obniżenia belki na ostatnią czwórkę